Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To sie nie będzie nazywać gra Tu sie będzie wbijać po kilka h a nawet 24-h full bedzie

bo będzie bot z CL na 100%

a po drugie Tu jest euro i jeszcze nie działa ZSZC wyobraźcie sobie co wybiorą x1 exp isro euro czy x20 Euro ?

cooltext570762601.png
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UP Skąd wiesz :>?

Moze tylko cos testuja/naprawiaja ;p

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Napewno mają bugi do zlikwidowania ;] bo np buteeczki 100% i 50% speeda nie działają wiec myśle ze problem polega na tym iz za duzo ludzi sie pchało na server i przeciązyli i tyle

newreply.gif

 

 

 

58086-keep-on-dancing.gif

Opublikowano

Po pierwsze:

Nie spamować ''kiedy będzie działać?'' ''Kurwa nie działa'"

Taki spam jest wkurwiający, wasze ataki histerii zachowywać we własnej głowie.

 

Może nie chcecie zrozumieć że serwer jest nowy, ludzi jest w chuj... Po za tym nie zdziwił bym się gdyby kogoś postać była zbugowana i wywołuje problemy.

 

Każdy spam = odpoczynek 24h.

Opublikowano

żadni hakerzy..

 

na testach wszystko było w porządku, ale zawsze tak jest, że po starcie serwera zawsze coś się zdarzyć może, szczególnie jak tyle graczy online. Trzeba być trochę wyrozumiałym, już niedługo pogracie sobie. Początki mogą być takie, że będą częste offy i maintance, ale później na pewno będzie 24/7

Opublikowano

Ludzie opanujcie sie z pisaniem nowych głupich postów server jest atakowany [Ddos] link , i narazie trzeba czekać . :P

Przecież im ciężko wbić na główne forum i czytać, nic tylko piszą tutaj jak byśmy wiedzieli co się dzieje.A ich przypuszczenia to ich mleczne fantazje.

Opublikowano

1.After two days of testing, we feel that the experience rate needs to improve, so we decided, then increasing 5x

2.DDOS attack due to the competition, we need to schedule a hardware firewall, and testing, this may take a few days, please be patient, we are very sorry about this

 

EliteSRO Team

Welcome to Elite SilkRoad

nowa wiadomość od administracji;/

Opublikowano

improve to znaczy zwiększyć, widzę angielski w pigułce ^^ exp jaki dotychczas był to x10, a nie jak większość myślała - x20

Opublikowano

Ludzie od teraz proszę już nie spamować. Wszystkie posty które uznam za spam zostaną usunięte.

Czekam na posty w których zawrzecie swoje błędy z odpalaniem/graniem w tego silka.

Przydałoby się też wiedzieć kiedy jest online.

 

Dziękuję za uwagę.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

kuźwa... Po chińsku ??? Napisali improve czyli było x10 (spierdoliło im się coś to dali x5) i teraz będzie x15 (zapewne). Krew mnie zalewa jak czytam co piszecie... shoutbox/ts/skype mówią wam coś te nazwy ? Tutaj piszemy jak w sms-ie z zimbabwe gdy mamy 10gr na koncie... WSZYSTKO w jednym poście się da zawrzeć, serio.

 

Zastanawiam się nad jedną rzeczą w sumie... Skoro postawili taki serwer to jak otworzą 3-4 serwery i będą prawie wolne to chyba każdy woli grać na rate x15 z euro niż na ratach x30 z chinolami tylko czy x1 na globcach typu rsro czy csro... Pomijam fakt n00bków na h-lvl ^^

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

"After two days of testing, we feel that the experience rate needs to improve, so we decided, exp rate will set to 15x

DDOS attack due to the competition, we need to schedule a hardware firewall, and testing, this may take a few days, please be patient, we are very sorry about this"

 

W skrócie:

Exp będzie x15

Teraz robią zabezpieczenia przed DDOS i trzeba być cierpliwym

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Zamykam. Do czasu:

1. Otwarcia Serwera.

2. Wyczyszczenia tematu.

3. Aż przestaniecie się powtarzać. ;)

 

Później znów będziecie mogli się wypowiadać, ale proszę na temat i z sensem.

 

 

 

@edit

Wyczyściłem ~15 ostatnich stron. Nie ma już postów typu jaki build, 30 wiadomości pod rząd, że serwer check, oraz nie ma innych nudnych i nic nie wnoszących tematów.

(nie mówię o pierwszych 6 stronach.)

 

Otwieram temat znowu. Proszę, aby nie pisać, że jest check, reg/strona/forum nie działa. Mają wiele problemów z serwerem, my o tym piszemy (wszyscy na raz) i przez to jest ogromny spam. O buildach też nie dyskutujmy, bo co za dużo to nie zdrowo.

 

OTWIERAM.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Nie nie dziala nadal pisze ze inspa :P

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

To media, to po prostu przeróbka. :) Nie jest potrzebne, aby grać. :)

 

 

A żeby wiedzieć kiedy jest inspa itd., to polecam tą stronę:

http://81.203.203.2/index.php?sec=server&name=psro

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...