Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] EliteSilkroad - Download, oraz Rejestracja by letepl


letepl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kompa mam okej bo na high grafie gram, ale co może powodować to ze wogole nie moge silka odpalic ? :O to kompletnie nei wiem ;/;/

Opublikowano

UP

 

ja mialem problem z gameguard takjakby gdzies tu jest napisany on... wszystkiego juz prubowalem.. nie bylo opcji na to siedzialem przy tym praktycznie cala nocke az na koncu wszedlem we wlasciwosci launchera--zgodnosci--i zaznaczylem ptaszka ''uruchom ten program w trybie zgodnosci z: Windows NT 4.0...'' i dzieki temu wszystko zaczelo mi cykać :)) jak co mam XP SP2.. zycze powodzenia !!

dumb-dumber.jpg

Server: SJsro(Old) :ZSZC Water

Nick: DMGwykurwPL,xBarriLit0x :DMG, iLoveRita, Shinoby

Lvl: 116, 115 :105, 105, 105

Opublikowano

No no Euro chary bez bugów i crashy !!;d

 

Już mi się pobiera ;)

 

THX Wielkie Za Tego Tutka (+) Mu Sypcie Ja Już Dałem

Opublikowano

Ile trwają beta testy?

EliteSilkroad

Nick:Raave_

Level:55 Wizard/cleric

Opublikowano

no coz... zaczalem to pobierac... chce zobaczyc co to jest warte.... ;p

 

 

Powiedzcie mi jak wyglada z wbijaniem ?

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

To tylko klient z Tajlandii. :) Host jest w Bułgarii. (Tak mi się zdaje, wczoraj sprawdzałem). ;)

 

Widzę, że serwer ciągle wyłączają?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@Mysteekk

Jeśli jest napisane że serwer jest w trakcie inspekcji to znaczy że nikomu nie działa :rolleyes:

 

Myślę że trzeba trochę jeszcze poczekać aż podszlifują ten serwer, normalnie go otworzą i określą jakie będą raty (bo choć ludzie mówią że exp jest x20 to inni mówią że jest x5, więc wtf?)

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Nie mogą wydać kilku set dolarów, aby się przed tym uchronić? ;p

 

http://www.d-guard.com/?page_id=39

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ja polecam zrobic sobie kilka Kont i zapisać pasy bo skoczy sie to płaczem dla NeoKid i ktos na tym ucierpi rodzice albo ktos inny .

tak po 10 kont i styka dla kupli albo kogoś Rag bedzie Off jak przekroczy 5500 kont

cooltext570762601.png
Opublikowano

Ten temat nie jest do rozmowy o bulidach, zaprasza do Dyskusji Ogólnej.Tuta piszemy o problemach, bądź informacjach dotyczących serwera.Dziękuje.

Opublikowano

Uwaga, serwer EASY wbijać! ;)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...