Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cześć wam, właśnie jestem w przygotowaniu plików v5.0 w których postarałem się wyłapać błędy i je naprawić, ogólnie nie wywala teraz ani jednego błędu, lub jakiejś

nieprawidłowości w plikach jak i w komendach :)

 

Postaram się poprawić estetykę tematu oraz dodam może video tuta z głosem dla was, bo troszkę dużo mi tu spamujecie :)

 

Może nagram dwa jeden na dedyku a drugi na windows.

 

Pozdrawiam Krzysztof.

 

PS.

Napiszcie mi co najbardziej sprawia wam trudności w plikach, itp ja wam to w poradniku postaram się wytłumaczyć.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Cos mi te pliki nie dzialaja na bukkicie:

Nie idzie sie zalogowac.

Nie dziala /money.

Nie dziala /jobs ;/

Ale + za staranie zostawie

Opublikowano

Jak zwykle niezawodne pliki niezawodnego gracza ;)

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

ja mam nastepujace problemy :

- Niewiem jak usunąć te [g] przed nickiem wogole poco one

- w Permissions mozna zmienic zeby nie bylo tyle rang CL Zaufany poco to komu najlepiej zrob Wlasciciel,Admin,Moderator,KidMod,Informator,Gracz

- Permissionsplus nie dziala tak jak napisales trzeba wpisac /group a nie /permissions

- Za duzo tego jest problem bo 1 z 2 pluginem potrafia sie wylaczyc zdaza sie ze lwc znika i nigdzie nie ma zabezpieczenia

- Zmniejsz liczbe plugins poprawi to jakosc paczki

 

 

Z Góry przepraszam za błędy. Pozdrawiam 1992Norbir ;)

Daj +++++++ to Nie Boli a mi pomaga :)

Opublikowano

A ja mam pytanie, jak zmienić ten napis przy logowaniu

Witaj <nick> na beta test serwerze krzysztofa serwer files 4.1

itp

Jak to zmienić?

Z góry dzięki.

 

 

Opublikowano

Krzysztofa lepiej na następną wersję plików skasuj to "Witamy na serwerze CraftX" bo te nie ogary same se tego nie wyłączą i nawet parę stron do tyłu nie zobaczą...a bardziej ogarnięci gracze będą potrafili napisać "Witamy na serwerze (nazwa serwa)" albo przynajmniej zobaczyć jak to się robi.

Pozdro Skera

64postow.png

Opublikowano

Niech ktoś napisze spis najczęściej zadawanych pytań/problemów xD

 

a mi przeszkadza te [g] przed nickiem jak to usunąć ?

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Gdzie znajdę (Witaj <nick> na beta test server files bu krzysztofa v4.1! ) w automessange tego nie ma, jak usunąć te [g] przed nickiem

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Mi ciagle pisze:

151 recipes

16 achievements

 

i nic sie nie dzieje, a na serva nie da sie wbic bo ciagle jest loging in

PS. sorry za orto ale spieszesie do kolezanki

beznazwy1kopiado.png

Opublikowano

Widzę że się postarałeś :D Te pliki to już na większe serwery np. dedyk 300 slot

Leci +

Mi na moim kompie idzie ładnie. Dzięks za pliki Krzysztofa ;)

Opublikowano

@UP nie ma takiego czaegosc jak ichat i comandbook

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...