Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy pliki na1.8 wyjdą?

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Mam pytanie, dlaczego kumpel nie może używać TNT? Dałem to op go, dałem go jeszcze w permision na Administratora i nie może dlaczego?

I jeszcze jedno, JAK ZROBIĆ ARENĘ ?? JAK TO DZIAŁA ? ŻE NA DANYM TERENIE PVP DZIAŁA ?

Opublikowano

Podłączam się do pytania wyżej dotyczącego pvp.

Dlaczego nie moge bić nigdzie, na calej mapie? mam wlasciciela.

KRZYSZTOFA Zrob kiedyś poradnik do tych wszystkich pluginów to nie będziesz miał takiego spamu.

 

 

 

I KIEDY BEDA PLIKI 1.8 ?

Opublikowano

Odpowie mi ktoś w końcu ?

Jak mieć arenę jak zrobić ? tzn arenę to ja sobie potrafię zrobić ale nie wiem jak to działa, bo zrobię arene to i tak atakować się nie można na niej

To jakoś się daje teren pvp na arene czy jak ? Czy na ten czas na całego serwa włacza sie pvp ale to bezsensu

Opublikowano

Hej wszystkim właśnie skończyłem poprawiać pliki pod najnowszego minecrafta 1.8/1.8.1.

 

Upload będzie za jakieś 30 minut, więc zapraszam do pobierania :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nowa wersja odciążona (może wcześniejsze też xD), z źle napisanych wtyczek. :)

Ładnie.

 

Najlepsze publiczne pliki, znam jeszcze jedne lepsze xDDDDD

Opublikowano
Nowa wersja odciążona (może wcześniejsze też xD), z źle napisanych wtyczek. :)

Ładnie.

 

Najlepsze publiczne pliki, znam jeszcze jedne lepsze xDDDDD

 

Nie jest aż tak źle Geo :)

 

testowałem co prawda nie długo, ja tych pluginów nie pisałem, ale wiem że pewnie są w nich jakieś błędy bo to jest nierekomendowany bukkit i pluginy nie pod niego nawet ale

grać się na tym da bez żadnych problemów, a pobierz sobie pliki innych zgapiaczy ode mnie (Ja pierwszy wrzuciłem własne pliki po Raven) i zobacz se które mają najmniej błędów oki ? xDD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Kiedy cokolwiek włożę do okienka craftingu w plecaku wyskakuje coś takiego:

 

2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] Unexpected exception
java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;
at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)
at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)
at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)
at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)
at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)
at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)

 

 

I nic nie można zrobić ;( (serwer sie wiesza i trzeba restartować)

Opublikowano

[iNFO] NikitusNEW [/5.133.116.194:49740] logged in with entity id 393 at ([world] -78.71875, 75.0, 274.28125)

2011-09-20 15:09:01 [sEVERE] Player: NikitusNEW was not properly updated during login!

2011-09-20 15:09:01 [iNFO] connect from ip 5.133.116.194

2011-09-20 15:09:01 [iNFO] [AutoSave] AutoSaveThread Started: Interval is 2000 seconds, Warn Times are 60

2011-09-20 15:09:02 [iNFO] New max size: 484

2011-09-20 15:09:02 [iNFO] New max size: 784

2011-09-20 15:09:08 [iNFO] [AuthMe] Gracz NikitusNEW zalogowal sie!

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)

2011-09-20 15:09:13 [sEVERE] Unexpected exception

java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;

at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)

at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)

at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)

at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)

at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)

at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)

 

Pomoże ktoś?

 

@EDIT

Wyskakuje jak chcę wejść do plecaka.

Opublikowano

Mam problem jak wchodzę na serwer to mi pisze że mam nick za krótki lub za długi co mam zrobić? I jeszcze jak ktoś wchodzi z toomany items to go wywala. Co zrobić? Albo jak to zmienić lub usunąć?

Opublikowano

No ładnie, ładnie :) zaraz teścik .

 

P.S.

Nie jestem lizusem ;) ale poprzednie wer. były najlepsze ze wszystkich plików serw. na MPC

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Ja mam problem bo ja chce odpalić bez hamachi to pisze że serwer już działa takim porcie a tak nie jest.Zmiana nie pomaga.

Miałem / mam to samo :

1. zmiana portu w server.properties

2. ... lub przekopiowanie pliku Menager Bukkita.exe z wer. 3.5 i odpalanie z tego exe'ka

 

... jeden i / czy drugi sposób u mnie działa ale problem pozostaje i nie wiem czy to nie problem javy, bo porty mam odblokowane na router'ze :)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Kiedy cokolwiek włożę do okienka craftingu w plecaku wyskakuje coś takiego:

 

2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] 	at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)
2011-09-20 14:31:26 [sEVERE] Unexpected exception
java.lang.NoSuchMethodError: net.minecraft.server.InventoryPlayer.j()Lnet/minecraft/server/ItemStack;
at org.bukkitcontrib.ContribNetServerHandler.a(ContribNetServerHandler.java:178)
at net.minecraft.server.Packet102WindowClick.a(SourceFile:28)
at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)
at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:91)
at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:464)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:374)
at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:417)

 

 

I nic nie można zrobić ;( (serwer sie wiesza i trzeba restartować)

 

 

MAM IDENTYCZNY PROBLEM POMOZCIE! ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...