Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja 4.0 miała być wczoraj lub dzisiaj rano. Rozumiem mogło ci się zapomnieć lub nie miałeś czasu, ale jak znajdziesz go to wrzuć.

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, pliki już mam ale jeżeli chcecie je mieć bardziej dopracowane to poczekajcie 1-2 dni :)

 

Wiecie, żeby potem nie mieć problemów z permissinons itp trzeba to wszystko dobrze przygotować.

 

Liczę na zrozumienie Krzysztof :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
a kiedy nie będzie mcgui ?

 

A co ci to przeszkaadza?

 

Sorki za brak skana, prosił bym kogoś o pobranie i wysłanie ss-a skanu jakimś antyvidem bo nie mam jak zeskanować teraz plików :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

mam problem z uruchomieniem serwera w najnowszej wersji wszystko ustawione a podczas próby uruchomienia wyskakuje komunikat 2011-08-20 14:07:23 [sEVERE] MC Server GUI: Unknown error occured while launching server. co z tym zrobić ?

Opublikowano

dobra w końcu wybaczcie za te wcześniejsze posty na forum ale miałem neta zawalonego i mulił się strasznie.

 

w załaczniku do posta znajdziecie aktualny skan plików krzysztofa wersja.v.4.1

 

A JAK NIE WIERZYCIE TO SPRAWDŹCIE SAMI!!!

 

 

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

jak dać komuś admina ?Wiem ze jest napisane ale coś nie działa

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

dobra już rozkminiłem

 

JaskOo:

permissions:

groups:

- Wlasciciel

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

w folderze Server Files By Krzysztofa V4.2\plugins\Permissions\world\users.yml tu to wklejasz i wstawiasz swój nic

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Dlaczego jak wlanczam ten caly starter servera to mi sie tak dlugo ładuje?

 

Dokladiej stoi w miejscu i pisze tak:151 recipes i 16 achievements?

Opublikowano

Oto skan:

 

skani.png

 

Zapomniałem napisać jak się dodaje do grup itp, więc w niedalekiej przyszłości napisze wam mały poradniczek :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...