Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomocy serwer nie chce mi działać uruchamiam przez Menu GUI bo inaczej nie zadziała i kiedy klikne start pokazuje się tylko

2011-09-11 19:31:20 [iNFO] MC Server GUI: Listening on 77.65.149.226:25565 (players connect here) 
151 recipes  
16 achievements  

 

i tak czekałem przez 5 min i nic a gdy próbowałem wejść na serwer pisze End of stream, co robić?

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Mam problem.

 

Dałem sobie na plikach serwerowych by krzysztofa v5 PL opa. [pierwszy raz je włączyłem]

 

gdy wpisuję od odpowiednią komendę (/permissions vjbenek w:server parents remove gracz) wyskakuje mi że nie mam uprawnień ;/

 

w konsoli komenda bez ukośnika również nie działa.

 

Proszę o pomoc. ^^ Leci plus za odpowiedni sposób.

Opublikowano

Komenda w konsoli działa, tylko ty coś źle to wpisujesz :)

 

wpisujsz tak:

 

permissions nick parents add grupa

 

potem:

 

permissions nick parents remove grupa

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nie działa ;/

 

2011-09-12 15:05:19 [iNFO] [Permissions] No such group exists.

2011-09-12 15:06:16 [iNFO] [Permissions] User/Group does not have such a parent.

2011-09-12 15:07:31 [iNFO] [Permissions] No such group exists.

2011-09-12 15:28:07 [iNFO] [Permissions] User/Group has no parents.

Opublikowano

Wpisuj w konsoli po kolei -

 

whitelist off

 

whitelist on

 

whitelist add nick

 

Mam nadzieję że pomogłem :)

 

jeżeli bedziesz już mógł grać na serwerze i dasz sobie admina to napisz mi potem na pw jak to zrobiłeś ponieważ ja mam dziwne problemy. :)

Opublikowano

Krzysztofa??... Mały problemik ;P Pomożesz?

 

Chodzi o to że:

 

Odpalam serwer przez Mcgui (czy jakoś tak) na początku miałem jakiś dziwny problem co wcześniej padł ale nie został rozwiązany sam, sam se postarałem ale teraz mam jakiś problem...

 

Naciskam Start i mi wyskakuje tam w polu ładowania:

2011-09-12 18:37:17 [iNFO] MC Server GUI: Listening on 5.245.207.49:25566 (players connect here) 
151 recipes  
16 achievements  
2011-09-12 18:37:19 [iNFO] Startowanie serwera minecraft beta 1.7.3 PL By Krzysztofa 
2011-09-12 18:37:19 [iNFO] Ladowanie ustawien 
2011-09-12 18:37:19 [iNFO] Ladowanie serwera na porcie 5.245.207.49:25565

 

I koniec... Nic więcej się nie robi... Pomocy? Bo by się przydała.

Pozdro Skera

64postow.png

Opublikowano

Witam!

 

Mam "mały" problem z nowa wer. plików 5.0 (poprzednio miałem 3.5 i działało Ok ). Kiedy daje START pojawia się napis (-y):

 

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] **** MASZ ZABLOKOWANY PORT!

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] Wyjatkiem byl: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] Serwer jest juz odoalony na tym porcie?

 

... dodam ,że plik server.properties mam tak samo (analogicznie) skonfig. jak w wer 3.5

 

#Minecraft server properties

#Sun Sep 11 01:07:43 CEST 2011

level-name=world

minequery-port=25569

hellworld=false

allow-nether=true

view-distance=10

spawn-monsters=true

online-mode=false

spawn-animals=true

pvp=true

max-players=5

server-name=Server_Files V5PL

server-ip= "tu jest moje IP z hamachi"

level-seed=

server-port=25565

allow-flight=true

white-list=false

 

... wiem, że mogę zmienić PORT ale dlaczego poprzednia wer. 3.5 działa a wer. 5.0 *NIE ????

 

Pozdr i dzięki za ewent. odp.

 

* a może nie w tym rzecz ?

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Kiedy uaktualnisz do 1.8 ?

 

@edit

Srr nie zauważyłem plików 5.0

 

@edit

5.0 to nie 1.8 ale i tak fajnie bo spolszczone zostały pluginy :)

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Po wersji 3.5 jest 4.2 było wspomóc się tą wersją

 

PS

 

v5.0 szybciej się włączą ? niż 4.2 czy mi się wydaje

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Tu macie fixa do hero chat, musicie skasować zawartość pliku:

 

/plugins/HeroChat/config.yml

 

i zamienić tym:

 

http://wklej.org/id/593320/

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Jak dam komuś moda - administratora to czym się różni taki mod od gracza?? Jakie komendy może używać dodatkowo?? Wiem, że nadawanie cuba a jeszcze jakieś inne komendy też będzie mógł ?? Jak byś mógł to napisz mi podstawowe komendy moda.

Gdzie mogę zmienić, aby gracze mogli używać wiadra do wody i lawy? BO jest to zablokowane dla graczy jak to zmienić ? w jakim plugińsie ?

I gdzie mogę zmniejszyć ochronę spawna ? BO tego nie widzE??

I czy działa plugin z widną, otwieraniem bram za pomocą dźwigni itd? << Bo z windą coś mi nie wychodzi

I jeszcze jak zablokować, np wejście do domku, żeby nie mógł wejść, wiem że na niektórych serwerach stawia się tabliczke nad drzwiami [private] (albo jakoś tą komenda cprivate czy jakoś tak? I jak zrobić np sklep ? też się robiło za pomocą tabliczek < ale tutaj jest komenda shop, to tutaj polega na tym, że item mogę sprzedać serwerowi czy jak ? Bo jak gracze sobie bedą na wziajem sprzedawać to w końcu komuś kasy nie styknie ? i tak na zmianę.

I już ostatnie, gdzie się zapisują wszystkie dane gracza, np ip, jego hasło itd? Gdzie to mogę znaleźć ?

 

Proszę o odpowiedź

Opublikowano

Jak dam komuś moda - administratora to czym się różni taki mod od gracza?? Jakie komendy może używać dodatkowo?? Wiem, że nadawanie cuba a jeszcze jakieś inne komendy też będzie mógł ?? Jak byś mógł to napisz mi podstawowe komendy moda.

Gdzie mogę zmienić, aby gracze mogli używać wiadra do wody i lawy? BO jest to zablokowane dla graczy jak to zmienić ? w jakim plugińsie ?

I gdzie mogę zmniejszyć ochronę spawna ? BO tego nie widzE??

I czy działa plugin z widną, otwieraniem bram za pomocą dźwigni itd? << Bo z windą coś mi nie wychodzi

I jeszcze jak zablokować, np wejście do domku, żeby nie mógł wejść, wiem że na niektórych serwerach stawia się tabliczke nad drzwiami [private] (albo jakoś tą komenda cprivate czy jakoś tak? I jak zrobić np sklep ? też się robiło za pomocą tabliczek < ale tutaj jest komenda shop, to tutaj polega na tym, że item mogę sprzedać serwerowi czy jak ? Bo jak gracze sobie bedą na wziajem sprzedawać to w końcu komuś kasy nie styknie ? i tak na zmianę.

I już ostatnie, gdzie się zapisują wszystkie dane gracza, np ip, jego hasło itd? Gdzie to mogę znaleźć ?

 

Proszę o odpowiedź

 

 

Wszystkie odpowiedzi na twoje pytania, odnajdziesz na tej stronie.

 

Pozdrawiam davidson!

 

 

Zanim doczekasz się odpowiedzi na twoje, pytania, dawno znajdziesz je na google ...

 

Opublikowano

jak wpisuje /help to wyskakuje takie coś

helpnk.png

i jak dostać się do skyland ?

 

Nowa odsłona plików mi się bardzo podoba :)

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Witam!

 

Mam "mały" problem z nowa wer. plików 5.0 (poprzednio miałem 3.5 i działało Ok ). Kiedy daje START pojawia się napis (-y):

 

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] **** MASZ ZABLOKOWANY PORT!

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] Wyjatkiem byl: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] Serwer jest juz odoalony na tym porcie?

 

... dodam ,że plik server.properties mam tak samo (analogicznie) skonfig. jak w wer 3.5

 

#Minecraft server properties

#Sun Sep 11 01:07:43 CEST 2011

level-name=world

minequery-port=25569

hellworld=false

allow-nether=true

view-distance=10

spawn-monsters=true

online-mode=false

spawn-animals=true

pvp=true

max-players=5

server-name=Server_Files V5PL

server-ip= "tu jest moje IP z hamachi"

level-seed=

server-port=25565

allow-flight=true

white-list=false

 

... wiem, że mogę zmienić PORT ale dlaczego poprzednia wer. 3.5 działa a wer. 5.0 *NIE ????

 

Pozdr i dzięki za ewent. odp.

 

P.S.

 

Wiem,wiem ja tylko "odgrzewam" swój temat, ale liczę na pomoc (czyjąś) :)

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

@up

Skopiuj to wklej do server.properties i ustaw

#Minecraft server properties
#Tue Sep 13 15:48:27 CEST 2011
level-name=world
allow-nether=true
view-distance=10
spawn-monsters=false
online-mode=false
spawn-animals=false
server-ip=TwojeIP
max-players=10
server-name=TwojaNazwa
pvp=true
level-seed=
server-port=25565
allow-flight=true
white-list=false

 

 

61738617.png

Myśliwy , Jak wyłączyć [g] jeżeli się da i jak wyłączyć potworki i zwierzęta :) na 4.2 wyłączyłem a teraz nie pamiętam jaki to był plugin xD

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Mam taki problem :D Niemoge stawiac tnt ;/ ,, You're not allowed to place tnt (#46)''

Podobnie jest z wiaderkiem z lawa niesprawdzalem jak z wiaderkiem z woda ;d

 

Zapewne dałeś sobie admina lub właściciela w permission, ale to nie wszystko, musisz jeszcze w konsoli siebie dodać jako admin << op nick

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...