Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem otoz nie wiem jak dodac sobie adma.Wpisuje cos takiego w permissions users:

users:

bortol:

groups:

- Administrtor

Nie idzie,a w group jest taka grupa.Wiem jk dodac op czyli op nick.Prosze o szybka pomoc.

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale.. jak nie idzie? Nie możesz zapisać czy rangi nie czyta?

Sprawdź czy masz rangi w grupie, i odczekaj chwilę aż pojawi się na serwerze. :D

Opublikowano

Raczej plugin mi się nie zepsuł bo normalnie mój brat jakoś sobie dał i jak wchodzi na serwer i coś pisze to normalnie mu wyświetla Wlasciciel ;/

jemu wszystko śmiga a ja to mam problem.

Opublikowano

Jak pisze w konsoli user -addgroup u:mojnick s:grupa w:* to mi wyskakuje cos takiego :

Unexpected exception while parsing console command

org.bukkit.command.CommandException: Unhandled exception executing command 'user' in plugin PermissionsPlus v3.2

at org.bukkit.command.PluginCommand.execute(PluginCommand.java:37)

at org.bukkit.command.SimpleCommandMap.dispatch(SimpleCommandMap.java:129)

at org.bukkit.craftbukkit.CraftServer.dispatchCommand(CraftServer.java:290)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.b(MinecraftServer.java:480)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.h(MinecraftServer.java:465)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:361)

at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:422)

Caused by: java.lang.NullPointerException

at net.codej.permissionsplus.PermissionsPlus.getPath(PermissionsPlus.java:294)

at net.codej.permissionsplus.PermissionsPlus.loadConfigs(PermissionsPlus.java:1329)

at net.codej.permissionsplus.PermissionsPlus.onCommand(PermissionsPlus.java:325)

at org.bukkit.command.PluginCommand.execute(PluginCommand.java:35)

... 6 more

Jak pisze w grze to tylko z ukosnikiem to pisze cos takiego : An internl error occured while atemping cos tam cos tam heeelp

Opublikowano

Niebawem ukażą się pliki blokujące granie na zbugowanej wersji minecrafta, w której działało duplikowanie itemow pistonami :)

 

wersja v4

 

Pozdrawiam :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

CZY KTOS MI W KONCU POWIE JAK ZROBIĆ ABY DAŁO SIĘ ROZWALAĆ KLOCKI ALBO JE STAWIAĆ !?!?! MAM WLASCICIELA I OPa A TO NADAL NIE DZIALA KURDEEEEEEE. Takie fajne pliki pomozcie!?!

Opublikowano

@up pewnie wgrywales mody do minecrafta co ? czasami tak sie dzieje ze na kazdym serwie nie mozesz rozwalac a ni klasc blokow jest na to jedyny sposob zrobic Update albo lepiej reinstalnąć

Opublikowano

Dlaczego jak daje cuba :

/region define (nazwa cuba) (nick wlasciciela) pisze że nie ma takiej komendy ... ?

Opublikowano

Nie pobierajcie v 3.5 będzie mniej problemów, też tak miałem. Pobierzcie 3.0 najlepsze są. Podmieńcie tylko craftbukkit.jar

Opublikowano

Dlaczego jak daje cuba :

/region define (nazwa cuba) (nick wlasciciela) pisze że nie ma takiej komendy ... ?

 

Sprubuj dodac sobie range, bo moze w permissions jest tak ustawione.

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

mam ten sam problem pomożcie no

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...