Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

 

Mam "mały" problem z nowa wer. plików 5.0 (poprzednio miałem 3.5 i działało Ok ). Kiedy daje START pojawia się napis (-y):

 

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] **** MASZ ZABLOKOWANY PORT!

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] Wyjatkiem byl: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

2011-09-12 22:09:55 [WARNING] Serwer jest juz odoalony na tym porcie?

 

... dodam ,że plik server.properties mam tak samo (analogicznie) skonfig. jak w wer 3.5

 

#Minecraft server properties

#Sun Sep 11 01:07:43 CEST 2011

level-name=world

minequery-port=25569

hellworld=false

allow-nether=true

view-distance=10

spawn-monsters=true

online-mode=false

spawn-animals=true

pvp=true

max-players=5

server-name=Server_Files V5PL

server-ip= "tu jest moje IP z hamachi"

level-seed=

server-port=25565

allow-flight=true

white-list=false

 

... wiem, że mogę zmienić PORT ale dlaczego poprzednia wer. 3.5 działa a wer. 5.0 *NIE ????

 

Pozdr i dzięki za ewent. odp.

 

P.S.

 

Wiem,wiem ja tylko "odgrzewam" swój temat, ale liczę na pomoc (czyjąś) :)

 

 

mam tem sam problem zmienie port i tak sie nie wlaczy ... pomocy :D

Opublikowano

Witam pliki na 1.8 wyjdą za czas nieokreślony, ponieważ team bukkita chyba będzie współpracowało z Mojang i trochę im to zajmie, lecz to nie jest 100% info, tylko plotki z bukkit forum :D

 

Pozdrawiam i liczę na waszą cierpliwość bez spamu :)

 

Mam taki problem :D Niemoge stawiac tnt ;/ ,, You're not allowed to place tnt (#46)''

Podobnie jest z wiaderkiem z lawa niesprawdzalem jak z wiaderkiem z woda ;d

 

TNT, lave, wodę nie może stawiać gracz, jedynie administrator i kilka rang niżej, jak chcesz wyślę Ci odblokowany plik z tymi uprawnieniami. :)

 

Dokładnie to blokuje to worldguard.

 

pozdrawiam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Czekamy na 1.8 :)

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Mam pytanie jak zmienic mape?;D I mam problem ze niemoge uzywac zapalniczek stawiac tnt idt , You're not allowed to place tnt (#46)'' takie cos wyskakuje prosze fast odpowiedz

Beda + lub -

fc0cf4bae9accc06.jpg

By LoxTix :D

Opublikowano

mam tem sam problem zmienie port i tak sie nie wlaczy ... pomocy :D

 

Znalazłem sposób (jest, jaki jest ale działa ) na to aby wer. 5 "zatrybiła" :)

Kopiuje z wer. 3.5 (z katalogu) plik "Menager Bukkita.exe" do katalogu z wer 5.0 i odpalam serw za pomocą tego exe'ka (a nie "Start Menu GUI .bat") I WSZYSTKO GRA :)

 

P.S.

... nawet z portem 25565

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

A teraz z innej beczki .

"-Dodany został 3 świat "niebo" wchodzi się do niego poprzez spanie w łóżeczku."

... no i mi to nie działa:

 

1. nie mam katalogu world_aether

2. i pewnie dlatego nie działa "wchodzenie" do niego przez spanie

 

Tylko pytanie dlaczego ?

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Wszystko super tylko czemu nic nie moge niszczyc na serwie ani stawiac oraz mam problem z dodaniem sie do grupy

 

Musisz spełniać 2 warunki:

1. musisz dodać siebie i innych w katalogu "Permissions" w users'ach

np:

Suchy:

permissions: []

info:

prefix: ''

groups:

- Moderator

- Gracz

...itd...

*tam gdzie "Suchy" wstawiasz swojego "nickusia"

 

2. dać sobie (i innym - jak chcesz OP'a)

... piszesz w konsoli np: OP "twój NICKUŚ"

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Panowie mam problem ?

W jakim pluginie jest Infobot ?? Nie mogę go znaleźć

I jak zrobić arene i teren na której można walczyć ?

AutoMessage w folderze plugins :)

 

 

Pozdrawiam Apek424 ;)

apek424newsygnatura.jpg

Opublikowano

w weekend bedzie jeszcze 1.8? :(

I mam pytanie.

Jak wyłączyć to [g] wiem że to global czat, ale nie podoba mi się to. i jak zmienić kolor np. [Wlasciciel], wiecie o co chodzi. jaki to plugin? ;)

Dzieki za pomoc, plusy czekają dla was

Opublikowano

w weekend bedzie jeszcze 1.8? :(

I mam pytanie.

Jak wyłączyć to [g] wiem że to global czat, ale nie podoba mi się to. i jak zmienić kolor np. [Wlasciciel], wiecie o co chodzi. jaki to plugin? ;)

Dzieki za pomoc, plusy czekają dla was

 

W folderze HeroChat masz config.yml wejdz tam i wyszukaj linijke Global:

znajdziesz tez tam

nickname: g zamien na

nickname: DEFAULT-NICK

Pozdrawiam Gubi :D

 

@MrMagnus

W WorldGuard masz foldery ze światami w folderach tych bedzie blacklist.txt wejdz w niego zjedz na sam dół bedzie Ci pisało

 

# wiadro wody

[waterbucket]

ignore-groups=TU WPISZ RANGI KTORE MOGA UZYWAC WIADRA WODY

on-use=deny,tell

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...