Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kszysztofa aktualnie używam twoich plików bo uważam że są najlepsze. Leci + dla ciebie, ale mam prośbe. Mógłbyś Permissiony uporządkować? Chodzi mi o to że jak wchodze w folder Plugins/Permission/World/Groups to mi sie wyświetla all w lini, a chciałbym aby w kolumnie mi się to wyświetlało. Doszedłem do wniosku że skoro ty jesteś autorem to najlepiej je wszystkie po uporządkujesz. A i jeszcze jedno jestem H@ ale jak coś pisze na czacie to mam siwy nick a przed nickiem [g]. Mogłbyś to też naprawić pls.. Ogólnie pliki na 6+ !!!!

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Abra jeżeli nie chcesz mieć wszystkiego w 1 Lini ściągnij se EditPlus ;]

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Ciekawi mnie czy będziesz robił na 1.8 ? :)

 

 

// 600 post ;)

Opublikowano

Jasne, ze będe robił na czas tworzenia nowej wersji plików w której zostanie spolszczone:

 

nick join the game itp wykasowałem link do plików 4.2, splolszczone pliki oraz poprawione będą w wersji v5.0PL

 

Pozdrawiam.

 

 

@edit

 

witam, nowy link do plików v4.2 to:

 

http://www.fileserve.com/file/g34bVvf

 

Pliki ze starego linku są zbugowane i nie polecam ich używać :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Hej skończyłem już spolszczać pliki w około 90 %, w tym około 50 pluginów, oraz prawie całego bukkita :)

pozdrawiam i liczę na cierpliwości :D

 

ps.

 

Tych wszystkich pluginów nie będzie w paczce v5 xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

W hero chat trzeba prefixy zmienić, dało by się to zmienić może potem się postaram wysłać wam plik bez tego [g] :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Krzysztofa jak na razie wszystko jest okej !!! Ale mam pytania:

Jak dam komuś moda - administratora to czym się różni taki mod od gracza?? Jakie komendy może używać dodatkowo?? Wiem, że nadawanie cuba a jeszcze jakieś inne komendy też będzie mógł ?? Jak byś mógł to napisz mi podstawowe komendy moda.

Gdzie mogę zmienić, aby gracze mogli używać wiadra do wody i lawy? BO jest to zablokowane dla graczy jak to zmienić ? w jakim plugińsie ?

I gdzie mogę zmniejszyć ochronę spawna ? BO tego nie widzE??

I czy działa plugin z widną, otwieraniem bram za pomocą dźwigni itd? << Bo z windą coś mi nie wychodzi

I jeszcze jak zablokować, np wejście do domku, żeby nie mógł wejść, wiem że na niektórych serwerach stawia się tabliczke nad drzwiami [private] (albo jakoś tą komenda cprivate czy jakoś tak? I jak zrobić np sklep ? też się robiło za pomocą tabliczek < ale tutaj jest komenda shop, to tutaj polega na tym, że item mogę sprzedać serwerowi czy jak ? Bo jak gracze sobie bedą na wziajem sprzedawać to w końcu komuś kasy nie styknie ? i tak na zmianę.

I już ostatnie, gdzie się zapisują wszystkie dane gracza, np ip, jego hasło itd? Gdzie to mogę znaleźć ?

 

 

Napisałem temat może wydawać się bardzo trudny i dużo pisania ale to już najprawdopodobniej ostatnie moje pytania, proszę odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Z góry wielkie dzięki !, pozdrawiam

Opublikowano

KOMENDY DO SERWERA KRZYSZTOFA:

 

DAWANIE CUBOIDA:

 

//wand - daje siekierę drewnianą (służy do zaznaczania)[LPM - PPM]

 

//expand [liczba np.] 10 [up lub down] - służy do zmieniania wysokości i głębokości zaznaczonego terenu PRZYKŁAD:

 

//expand 10 up - podwyża zaznaczony teren o 10 kratek

 

//expand 10 down - obniża zaznaczony teren o 10 kratek

 

 

/region define [nazwa terenu] [nick właściciela] [Nick posiadacza(temu komu dajemy teren)] - dajemy cuboida[ UWAGA MUSICIE PODAĆ SZCZEGÓŁOWE NICKI( tęż duże litery) POSIADACZA I WŁAŚCICIELA.

 

/region setparent [nazwa terenu na którym ma być wyznaczony 2 teren] [nazwa 2 tereny położonego na 1] - OPISANE :P. PRZYKŁAD:

 

/region define miasto Dzunior Dzunior - Daję teren na miasto i nazywam go tak.

 

/region define ZBYSZEK[nazwa gracza:P] Dzunior ZBYSZEK

 

/region setparent ZBYSZEK miasto - wyznaczyłem mu teren na terenie miasta. [ jeżeli nie rozumiecie to niech krzyszofa wam to wytłumaczy]

 

/region delete [nazwa] -usuwanie terenu PRZEDTEM MUSICIE ZAZNACZYC TEREN [PPM- LPM] PRZYKŁAD:

 

/region delete ZBYSZEK

 

KOMENDY NA TELEPORTACJĘ [uWAGA BEZ PRZYKŁADÓW]:

 

/setspawn - ustawianie miejsca spawnu

 

/spawn - teleportacja do ustawionego wcześniej spawnu.

 

/sethome - ustawianie teleportu DO WŁASNEGO DOMU.

 

/home - teleportacja do ustawionego domu.

 

[PRZYKŁAD} /tp Dzunior zahaczai - teleportowanie 1 gracza do 2 [działa też odwrotnie]

 

/warp createg [nazwa] - tworzycie GLOBALNEGO warpa

 

/warp [nazwa] - teleportujecie sie do danego warpa

 

JEST WIĘCEJ KOMEND NA TELEPORTACJĘ ALE NIECH KTOŚ INNY TO OPISZE :P

 

OGÓLNE KOMENDY:

 

/jesus - chodzenie po wodzie

 

/up 10[MOŻNA WIĘCEJ] - wznosicie się o 10 kratek

 

/down 10[możecie więcej (nie jestem pewny czy działa /down)] - obniżacie się o 10 kratek

 

[PRZYKŁAD} /give dzunior [iD itemu] [ilośc] - dajecie sobie lub komuś item (nazwa dzunior to gracz możecie zmienić :P) [w załączniku poniżej jest ITEMLIST czyli jaki numerek do czego idzie.]

 

/op [nazwa] - dodawanie kogoś do op [admina]

 

/deop [nazwa] - odbieranie komuś op [admina]

 

 

 

NAPISAŁEM MNIEJ WIĘCEJ PODSTAWOWE KOMENDY O BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE PROSZĘ PISAĆ MI W WIADOMOŚCIACH LUB PISAĆ DO krzyszofa :P

 

 

PROSZĘ O OCENIENIE MNIE DOBRZE BO WYMAGAŁO TO PRACY!!

 

a jakby komuś to nie wystarczało to proszę pisać na Em@il: [email protected] lub [email protected] DZIĘKUJĘ!!

 

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Mam problem otóż

Gdy chce rozwalić klocka dirt lub co innego wyskauje mi taki komunikat

 

errorre.jpg

 

Help

 

Down

@Romanowskika

 

Jak zrobiłem server na shellu na tych plikach to taki błąd wyskoczył ! Nic do tego nie ma mój Client MC bo koledze tez tak wyskakuje

Opublikowano

PROBLEM MAM KRZYSZTOFA POMÓŻ !!!

Bawiłem się z kolegami i dużo TNT połozyliśmy na prawdę bardzo dużo. Teraz nie chce serwer odpalić <<< coś z javą czy mapą o co chodzi??

Pomóż jak najszybciej !

Nie mogę tej mapy stracić miałem tam wszystko, ratusz, kościół itp.

 

POMOCY !!!

Opublikowano

Hej właśnie postanowiłem wam udostępnić polską wersję plików v5 :)

 

Za około 10 minut ukaże się link do plików.

 

Pozdrawiam i liczę na plusą z moją pracę oraz poświęcenie czasu :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

CZYTAJĄC CAŁE FORUM ZAUWAŻYŁEM PYTANIA:

 

1. czemu mając wyłączoną WL pisze ze niema mnie na whitelist.

 

2. mam problem z plikami: wyskakują jakieś błędy.

 

3. moi koledzy nie mogą wejśc na serwer.

 

TO W WIĘKSZOSCI INNE POMIJAM!!!

 

ad.1. MUSICIE USUNĄC w pluginach plugin Whitelist(folder) i Whitelist(jar).

 

ad.2. POPATRZCIE CO JEST ŹLE (jeżeli macie 2 typy rozpakowanych plików krzysztofa to JE USUŃCIE MA BYĆ TYLKO 1 folder rozpakowanych plików jeżeli będzie więcej to będą się mieszały ze sobą) JEŻELI SPRAWDZICIE I NADAL TO SAMO WYJDZIE TO PISAĆ!!!!

ad.3. MUSICIE WYŁĄCZYĆ ZAPORĘ (mi chodzi z ale jak wam nie chodzi to wyłączcie ja).

 

 

 

JEŻELI MACIE DALEJ JAKIEŚ PROBLEMY TO PISAĆ NA EM@ILA:

 

[email protected]

 

[email protected]

 

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.

 

 

 

 

A PROPO PYTANIA POWYŻEJ:

 

 

 

 

 

WĄTPIĘ ŻEBYŚ TEN ŚWIAT ODZYSKAŁ CHYBA, ŻE SIĄDZIESZ NA NAPRAWDĘ DOBREGO KOMPA I WŁACZYSZ ZNOWU SERWER. A INACZEJ NIEDA RADY(bynajmniej ja nieznam żadnego :P)

 

 

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano
CZYTAJĄC CAŁE FORUM ZAUWAŻYŁEM PYTANIA:

 

1. czemu mając wyłączoną WL pisze ze niema mnie na whitelist.

 

2. mam problem z plikami: wyskakują jakieś błędy.

 

3. moi koledzy nie mogą wejśc na serwer.

 

TO W WIĘKSZOSCI INNE POMIJAM!!!

 

ad.1. MUSICIE USUNĄC w pluginach plugin Whitelist(folder) i Whitelist(jar).

 

ad.2. POPATRZCIE CO JEST ŹLE (jeżeli macie 2 typy rozpakowanych plików krzysztofa to JE USUŃCIE MA BYĆ TYLKO 1 folder rozpakowanych plików jeżeli będzie więcej to będą się mieszały ze sobą) JEŻELI SPRAWDZICIE I NADAL TO SAMO WYJDZIE TO PISAĆ!!!!

ad.3. MUSICIE WYŁĄCZYĆ ZAPORĘ (mi chodzi z ale jak wam nie chodzi to wyłączcie ja).

 

Poco chłopie się udzielasz jak nie masz o tym pojęcia ?

 

1. czemu mając wyłączoną WL pisze ze niema mnie na whitelist.

 

Bo się nie dodali?

 

komenda:

 

/whitelist add nick

 

2. mam problem z plikami: wyskakują jakieś błędy.

 

Bo nie pobrał dobrze plików lub nie ma zainstalowanej najnowszej javy.

 

3. moi koledzy nie mogą wejśc na serwer.

 

Zapora blokuje ruch portu UDP i TCP 25565

 

I proszę nie stosować się do rad osobnika @UP bo z takimi radami to on se może :D

 

Rada typu skasuj plugin ehh :P

 

Pozdrawiam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dzięki Romanowskika , że mi odpowiedziałeś "WĄTPIĘ ŻEBYŚ TEN ŚWIAT ODZYSKAŁ CHYBA, ŻE SIĄDZIESZ NA NAPRAWDĘ DOBREGO KOMPA I WŁACZYSZ ZNOWU SERWER. A INACZEJ NIEDA RADY(bynajmniej ja nieznam żadnego )"

Przynajmniej nie będę walczył z tym, no trudno stało się :/

 

Sciągnołem nowe pliki wersja 4.2 i dlaczego nie mogę nic budować na spawnie ani używać komendy say ?? < Jak miałem stary serwer to mogłem. A dałem sobie range Właściciel ?

Bo jak chce użyć komendy /say to wyskakuje mi napis J'm sorry, Dave but J cannot let you do that

I jak wgrać mapę ? Bo jak chce wgrać to w konsoli jakieś błędy wyskakują.

Opublikowano

Czy możesz pliki zachostować na inny serwer FTP, bo akurat ten nie chce mi działać ;(

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...