Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dawaj Dawaj ;d Tez mialem problemy z permissions, jak dzialal ten plugin to nie dzialal general, a jak general dzialal to nie dzialal permisions ;d wiec sobie odpuscilem i zostawilem permisions tylko i jakos zyje ;d

Gram teraz pod nickiem Somlagi :]

Opublikowano

pliki gotowe !

za 10 minut będzie edycja postu z plikami v3, które obsługują

serwery 1.3/1.3.1

Serwer dalej na Hmodzie, z obsługą 1.3/1.3.1 więc zapraszam bo niewiele osób jak narazie

posiada takie pliki, ponieważ jeszcze ich nigdzie nie ma, a ja mam :D

 

Pozdro i zapraszam do downloadu i plusikowania xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dzięki za pliki, ale mam problem !! PROSZE POMÓŻCIE MI !! GDY CHCE COŚ ZNISZCZYĆ TO MAM TAKI PROBLEM, ŻE NIE UDAJE SIĘ... ZNIKA A PO SEC SIĘ POJAWIA A JAK W TO WCHODZE TO MNIE BUGUJE TAK JAK NA NIEKTÓRYCH SERVACH CO STAJE NA PŁOTEK ORAZ NIE MOGE WEJŚĆ DO ŻADNEGO DOMKU ... MAPE WGRALEM SWOJĄ ZE STAREGO SERVA. ZA POMOC +/- ZALEŻY JAK KTO CHCE PROSZE POMÓŻCIE !!!!!!!!

 

CHYBA, ŻE ŹLE WGRAŁEM ADMA ALE WPISAŁEM SWÓJ NICK W OPS I W USERS WPISAŁEM

XivE:admins:2:4[Admin]

Opublikowano

To chyba wina tego, że ja wam dałem mojego plika na serwy pod 6 GB ram :)

zaraz wrzucę wam paczkę z różnymi ustawieniami pod różne komputery .

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Jezu Dorośli xD, nie możecie budować na spawnie, bo nie macie admina, a admin tylko

może budować 5 kratek od spawnu, jeżeli chcecie budować bez tego ograniczenia dodajcie se admina.

dopisujecie nick do ops.txt

a jak wogóle nie chcecie mieć tego to w pliku serwer.properties

zmieniacie:

 

spawn-protection-size=5

 

na

 

spawn-protection-size=0

 

Musicie się jeszcze zarejestrować przed graniem,

wbijacie na serwa piszecie

/register hasło

potem

/login hasło

 

i oto cała filozofia :)

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Popieram, nie działa

x2 DOWN: Nie ma problemu, czekamy na oficjalne pliczki ;)

 

P.S. Przed wrzuceniem plików serwerowych do neta, najpierw je przetestuj.

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano

Sprawdziłem u siebie i jednak mam to samo :D

 

Sory, że wprowadziłem was w błąd, to czekamy na update plików oficjalnie, bo te to taka... nieoficjalna wersja której jeszcze nie ma w necie

 

Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam, czekamy może jeszcze dziś zrobię Fixa :)

 

PS

 

Może mi ktoś minusa wyrównać ?:P

 

Dzięki ziomy

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Pliki są albo zbugowane albo nie wiem co.

Ponieważ gdy próbuję coś zniszczyć to się nie da tego zniszczyć oraz nic nie widać na "tabliczkach", na których coś pisałem.

Mam wszystko oraz te nowe "startery" i nadal nic :(

Proszę żebyś to szybko naprawił.

 

Pozdrawiam Apek424.

apek424newsygnatura.jpg

Opublikowano

Koleś łap plusa ;) Jeszcze pisałem ci na PW widzę byłeś parętemu minut aktywny ale ja jestem totalnym noobem i nie wiem nawet do końca co to cuboid :( Przeczytaj PW...

 

 

A dla CB + ;)

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Jakbyś coś już wiedział o najnowszym hmodzie napisz w tym osobnym temacie.

Pozostaje czekać na hmoda a bukkita nielubie bo jest nieprzyjazny :D

sR7VM.png

Opublikowano

Witam mam problem kiedy ściągłem wersje v3 i v4 wszystko było ok wkleiłem to do jednego folderu i gdy uruchamiam przez Start serwera 1GB-x32 ładuje się wszystko ładnie ale gdy chce wejść na mój serwer to pisze Failed to connection to the serwer Connection refused: connection nie mam pojęcia co mogłem zrobić źle. Proszę o pomoc z góry dzięki.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam problem. Mogę budować ale niszczyć już nie mogę. O co tu chodzi?

 

Leci + Za prace

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Ok bug naprawiony, zaraz naprawione pliki V5 będą dodane w 1 poście :)

 

wszystko śmiga, zapraszam do pobierania i standardowo plusikowania xD

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...