Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i znowu koleś dał pytanie pod moim a ty krzysztof nie odpwoiedziales więc dam znowu :

 

Dzięki zaraz sprawdze czy pomoże :D A napiszesz jeszcze dokładnie co wpisać w ops i czy w users.txt usunąć wszystko i wpisać poprostu swój nick?? :D

 

Zaraz spróbóje..

 

Ok nie wiem bo chyba przez to mam straszne lagi..xD No ale powinno działać...i kurde znowu znalazłem kopalnie jakąś wielką...poprzednio penetrowanie połowy zajęło mi 1,2h i nie wiem czy tam więcej nie zostało...i nawet nie kopałem surowców xD A był kryształ + lapis lazuli + czerwony proszek + węgla tony + złoto + srebro + kij wie co jeszcze...a no i oczywiście pełno lawy i wody xD

 

@ADD WTF ??? Zrobiłem tak jkja pisałeś @UP i teraz wszystko ok loguje się....wpisuję cokolwiek /help cokolwiek i pisze UNKNOWN COMMAND...WTF??"? xD Plz o pomoc...

 

PROSZĘ O POMOC I dodam coś od siebie z konsoli :

Kurde no nie skopiowało się ale pisze że nei znalazło grupy admin..ale to pewnie cośdokleiłem..admina niby mam pisze jak pisze np. siemka to pisze <ADMINWisnia>

 

@

Unable to find group "Admins" itd.

 

@@ADD

/help działa...ale wpisuje /give np. 50 64 wisnia albo /mc i pisze UNKNOWN COMMAND...WHY???

 

@ADD

I znowu /help pissze że unknown command...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Dzien dobry Krzysiu a ja mam problem z cuboidem /cmod kokosik create podaje przykladowo a jak juz tamten wpisalem to wpisuje to /cmod kokosik toggle protection i pisze ze cuboid disabled ajak wpisze jeszcze raz to pisze enabled i nie wiem czemu ale ludzie moga rozwalac ten przedmiot mozesz mi pomoc /? jak to zrobic ?? xD

GaceekTV_signature_800x250.png

Opublikowano

E mam problem bo zbudowałem dom i juz jest tylko ze jak chce zrobic dziure na drzwi to caly czas mi odnawia ten klocek

Co sie dzieje?? prosze o szybka odpowiedz!!

Opublikowano

mam problem jak juz sie konsolka zaladuje wszystko oK ale JAK WPISUJE IP TO MOWI ZE SERVER OUTDATED ;/// A JAK NACISNE Z 10 RAZY TO PISZE END OF STREAM CZYCOS TAKIEGO ;D

169048.jpg
Opublikowano

No i znowu koleś dał pytanie pod moim a ty krzysztof nie odpwoiedziales więc dam znowu :

 

Dzięki zaraz sprawdze czy pomoże :D A napiszesz jeszcze dokładnie co wpisać w ops i czy w users.txt usunąć wszystko i wpisać poprostu swój nick?? :D

 

Zaraz spróbóje..

 

Ok nie wiem bo chyba przez to mam straszne lagi..xD No ale powinno działać...i kurde znowu znalazłem kopalnie jakąś wielką...poprzednio penetrowanie połowy zajęło mi 1,2h i nie wiem czy tam więcej nie zostało...i nawet nie kopałem surowców xD A był kryształ + lapis lazuli + czerwony proszek + węgla tony + złoto + srebro + kij wie co jeszcze...a no i oczywiście pełno lawy i wody xD

 

@ADD WTF ??? Zrobiłem tak jkja pisałeś @UP i teraz wszystko ok loguje się....wpisuję cokolwiek /help cokolwiek i pisze UNKNOWN COMMAND...WTF??"? xD Plz o pomoc...

 

PROSZĘ O POMOC I dodam coś od siebie z konsoli :

Kurde no nie skopiowało się ale pisze że nei znalazło grupy admin..ale to pewnie cośdokleiłem..admina niby mam pisze jak pisze np. siemka to pisze <ADMINWisnia>

 

@

Unable to find group "Admins" itd.

 

@@ADD

/help działa...ale wpisuje /give np. 50 64 wisnia albo /mc i pisze UNKNOWN COMMAND...WHY???

 

@ADD

I znowu /help pissze że unknown command...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

albo zrobiles cos nie tak z protectem albo ustawiles za daleki zone od respawnu lub masz doze lagi ;p

Hmm a co to jest ten protect bo jestem jeszcze troche zielony w tych sprawach zone ustawiony jest na 0

Opublikowano

No i znowu koleś dał pytanie pod moim a nikt nie pomógł... więc dam znowu :

 

Dzięki zaraz sprawdze czy pomoże :D A napiszesz jeszcze dokładnie co wpisać w ops i czy w users.txt usunąć wszystko i wpisać poprostu swój nick?? :D

 

Zaraz spróbóje..

 

Ok nie wiem bo chyba przez to mam straszne lagi..xD No ale powinno działać...i kurde znowu znalazłem kopalnie jakąś wielką...poprzednio penetrowanie połowy zajęło mi 1,2h i nie wiem czy tam więcej nie zostało...i nawet nie kopałem surowców xD A był kryształ + lapis lazuli + czerwony proszek + węgla tony + złoto + srebro + kij wie co jeszcze...a no i oczywiście pełno lawy i wody xD

 

@ADD WTF ??? Zrobiłem tak jkja pisałeś @UP i teraz wszystko ok loguje się....wpisuję cokolwiek /help cokolwiek i pisze UNKNOWN COMMAND...WTF??"? xD Plz o pomoc...

 

PROSZĘ O POMOC I dodam coś od siebie z konsoli :

Kurde no nie skopiowało się ale pisze że nei znalazło grupy admin..ale to pewnie cośdokleiłem..admina niby mam pisze jak pisze np. siemka to pisze <ADMINWisnia>

 

@

Unable to find group "Admins" itd.

 

@@ADD

/help działa...ale wpisuje /give np. 50 64 wisnia albo /mc i pisze UNKNOWN COMMAND...WHY???

 

@ADD

I znowu /help pissze że unknown command...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Przestane a pomoże mi ktoś????

 

Bo kur...narazie mi nikt nie pomógł...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Mi się pokazuje że nie jestem na whitelist jak to zmienić??

 

Zmień w server.properties "whitelist=on" na whitelist=off", lub jeśli chcesz mieć whitelistę dodaj do whitelist.txt swój nick i każdego kto ma zagrać na serwerze.

Opublikowano

Hmm a co to jest ten protect bo jestem jeszcze troche zielony w tych sprawach zone ustawiony jest na 0

jak jestes zielony to watpie ze ustawiles zle protecta cuboidem wienc w takim razie nie wiem lagi xD

82799b3105a7487f96ed74404e22aa1d.0.gif
Opublikowano
LWC na tych plikach jest Zbugowane .. Jak ktoś ma problem z cuboidem pisać PW chętnie pomoge :)

 

LWC nie jest zbugowane tylko na hmodzie jest stara wersja LWC, gdzie wtedy nie działało to na drzwi :)

 

a co do nowych plików to już niedługo może wam wrzuce, bo już ogarniam Permisions i wszystko na Bukkit, a tam pluginy są o niebo lepsze niż na

Hmodzie :)

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

No i znowu koleś dał pytanie pod moim a nikt nie pomógł... więc dam znowu :

 

Dzięki zaraz sprawdze czy pomoże :D A napiszesz jeszcze dokładnie co wpisać w ops i czy w users.txt usunąć wszystko i wpisać poprostu swój nick?? :D

 

Zaraz spróbóje..

 

Ok nie wiem bo chyba przez to mam straszne lagi..xD No ale powinno działać...i kurde znowu znalazłem kopalnie jakąś wielką...poprzednio penetrowanie połowy zajęło mi 1,2h i nie wiem czy tam więcej nie zostało...i nawet nie kopałem surowców xD A był kryształ + lapis lazuli + czerwony proszek + węgla tony + złoto + srebro + kij wie co jeszcze...a no i oczywiście pełno lawy i wody xD

 

@ADD WTF ??? Zrobiłem tak jkja pisałeś @UP i teraz wszystko ok loguje się....wpisuję cokolwiek /help cokolwiek i pisze UNKNOWN COMMAND...WTF??"? xD Plz o pomoc...

 

PROSZĘ O POMOC I dodam coś od siebie z konsoli :

Kurde no nie skopiowało się ale pisze że nei znalazło grupy admin..ale to pewnie cośdokleiłem..admina niby mam pisze jak pisze np. siemka to pisze <ADMINWisnia>

 

@

Unable to find group "Admins" itd.

 

@@ADD

/help działa...ale wpisuje /give np. 50 64 wisnia albo /mc i pisze UNKNOWN COMMAND...WHY???

 

@ADD

I znowu /help pissze że unknown command...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

@UP

Dziecko kurwa ogarnij się i nie spamuj tak, piszesz to chyba

10 raz, jak nie ogarniasz takich spraw to daj se z tym spokój !

rozumiesz czy nie ?

jak będe mieć czas Może ci pomogę, teraz nie mam czasu bo pracuje nad czymś.

Pozdro

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...