Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe pliki tutaj:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/351944-dl-serwer-files-by-krzysztofa-on-canarymod-15-15-01/

 

 

Witam wszystkich. zrobiłem dla was modyfikację plików usera Raven.

 

Wgrane Modyfikacje:

 

AuthCraft - wymagana rejestracja na serwerze i logowanie się

LeafDropper - teraz z drzewek będą spadały czerwone jabuszka, sieć, piórka, sadzonki oraz nasiona, złote jabłko i klocek liści. Dodałem je, ponieważ na serwerze są wyłączone potwory powodujące lagi!

MagicCarpet - admin może latać na szklanym dywanie

GodMode - admin jest nieśmiertelny i może chodzić po wodzie, do tego potrafi zabić gracza komendą oraz uleczyć go

CuboidPlugin - dzięki niemu można tworzyć protekty na naszym serwerze

AntyAFK - wyrzuca nieaktywnych graczy po 900 sekundach

 

 

Jak zagrać na naszym serwerze? Krótki poradnik:

 

 

 

 

Rozpakowujemy ściągniętą paczkę serwera w dowolne miejsce na komputerze

Wchodzimy do rozpakowanego folderu MinecrafT_Serwer_2010_For_all_Wersion_By_Krzysztofa.rar i uruchamiamy plik ops.txt - wpisujemy w nim nasz nickname z gry i zapisujemy

Wchodzimy do pliku server.properities i w linijce

server-ip=

wpisujemy nasze IP serwera z hamachi lub publiczne IP (w zależności od tego jakie IP mamy). Zapisujemy ustawienia.

Wchodzimy do pliku

users.txt

i wewnątrz wpisujemy swój nick z gry (ewentualnie przygotowałem miejsce, byście mogli kolegom dac moderatorów). Zapisujemy plik.

Odpalamy serwer plikiem

server_nogui

(dla zwykłego windowsa) lub plik

server_nogui_x64

(dla Windowsa 64 bitowego np: Windows 7).

Wchodzimy do gry i cieszymy się naszym serwerem z ciekawymi modyfikacjami!

 

 

 

 

Jeżeli macie problemy i pytania walcie śmiało, a odpowiem, jednakże uprzedzam, że nie wiem wszystkiego i nie zawsze będę w stanie wam pomóc :) Naprawdę polecam wam zacząć od tej wersji serwera - zapoznajcie się z nią, a spokojnie będziecie mogli nauczyć się co i jak gdzie wgrywać, by potem na spokojnie bawić się ze swoim serwerem.

 

pliki mają wgranego najnowszego nieoficjalnego hmoda, dzięki któremu działa na nim wszystko na najnowszym cliencie :P[/font][/color]

 

 

 

plik:

http://www.multiupload.com/MX2EEUUT3S

Lub Przenieś

skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a1b30c95d0be309c6a5957c7514933b651da108dfacda5b6db23c8711cf4aea2-1296546882

Lub przenieś

 

bez hasła.

 

 

 

 

 

@UPDATE ! V.1.1

Spis wszystkich komend Hey0 Mod [PL]

 

 


/help [strona] - Pokazuje listę komend.
/playerlist - Pokazuje jacy gracze są na serwerze.
/reload - Odświeżenie pliku konfiguracyjnego (server.properties)
/listbans <IP lub bans> - Pokazuje listę zbanowanych użytkowników.
/banip [Nick] <powód> - Banuje IP użytkownika.
/unbanip [iP] - Odbanowywuje IP gracza
/ban [Nick] <powód> - Banuje gracza
/unban [Nick] - Odbanowywuje gracza
/mute [Nick] - Po wpisaniu tej komendy gracz nie może pisać na czacie, wyjątkami są komendy.
/tp [Nick] - Teleportuję ciebie do danego gracza.
/tphere [Nick] - Teleportuję danego gracza do ciebie.
/kick [Nick] <powód> - Wywala gracza z gry.
/item [iD] [ilość] <nick> - Daje rzeczy.
/kit [Paczka] - Daje paczkę itemów/klocków. Wpisując samo "/kit" pokazuje się lista danych paczek.
/listwarps - Lista warpów które ciebie teleportują do danego miejsca.
/home - Teleportuję ciebie do "home"
/sethome - Ustawia "home" w miejscu gdzie stoisz.
/setspawn - *ADMIN* Ustawia miejsce spawnu tam gdzie stoisz.
/me [Wiadomość] - Przykład: DarkTwister mówi cześć!
/msg [Nick] [Wiadomość] - Prywatna wiadomość do gracza.
/spawn - Teleportuję ciebie do spawna.
/warp [Warp] - Teleportuję do danego warpa (Miejsca/Miasta).
/setwarp [Warp] - Robi nowego warpa.
/removewarp [Warp] - Usuwa danego warpa.
/getpos - Koordynaty na mapie.
/compass - Pokazuje w którą stronę patrzysz.
/time [czas|day(dzień)|night(noc)] - Zmienia czas
/lighter - Daję Flint&Steel
/motd - Wyświetla Wiadomość dnia.
/modify [player] [key] [value] - Wpisz samo "/modify" po więcej informacji.
/whitelist [operacja (add or remove)] [Nick] - Dodaję/Usuwa danego gracza na/z białej listy.
/reservelist [operacja (add or remove)] [Nick] - Rezerwacja(?)

 

 

 

Wszystkie ID przedmiotów:

 

 

itemslistv110s.png

 

 

 

Jak zabezpieczyć dom/teren Cuboidem ?

 

 

Bierzemy drewnianą łopatę i prawym przyciskiem myszy zaznaczamy 2 punkty po przekątnej prostopadłościanu naszego obiektu.

Wpisujemy komendę:

/cmod nazwa create

następnie jeżeli chcemy aby nikt nam nie niszczył domu wpisujemy :

/cmod nazwa toggle protection

i gotowe!

 

tam gdzie pisze nazwa, zamieniamy to na nick, na którą ma być ochrona domku, czyli tylko on będzie mógł budować tam, rozwalać se, inni będą mieli to zablokowane.

 

 

Spis komend Cuboid:

 

 

cmod.png

 

 

 

 

Jak latać na szklanym dywanie ?

 

 

 

Aby latać na szklanym dywanie niczym Alladyn, należy wpisać komendę:

/mc

i latać.

Aby się wznieść podskakujemy spacją, a potem normalnie se latami, tak, że idziemy na wprost i dywan lata razem z tobą :P

Działa to tylko na koncie z uprawnieniami Administratora.

 

 

 

Uwagi:

Spis komend macie pod komendą /help.

Aby zmienić tekst, który wyświetla nam się po wejściu na serwer wchodzimy w server.properities, znajdujemy linijkę

motd=<tekst>

i zmieniamy tekst na taki, jaki chcemy :)

Na serwerze wyłączone są potwory, gdyż strasznie lagują serwer. Chcecie je włączyć to w server.properities znajdujecie linijkę

spawn-monsters=false

i zmieniacie na true

Wyłączyłem też zwierzątka, gdyż lagowały serwer. Aby włączyć wchodzicie do server.properities, znajdujecie linijkę

spawn-animals=false

i zmieniacie na

true

 

 

spawn-protection-size=0

 

Musicie się jeszcze zarejestrować przed graniem,

wbijacie na serwa piszecie

/register hasło

potem

/login hasło

 

więc zapraszam do downloadu :

 

 

Stare dzieje :D

 

 

 

 

 

Startery pod serwery 32 i 64 bitowe.

Oraz pod różne parametry komputera !

 

paczka: http://www.multiupload.com/FIQS84U95A

skan: Virustotal nie działa, jak zadziała dam skana :)

Pliki BAT kompiujemy do głównego folderu serwera

 

 

Stare wersje:

 

 

 

UPDATE V5

 

Fix błędu, który powodował pokazywanie się

spowrotem zniszczonych klocków :)

 

download:

 

http://www.multiupload.com/E3BWYPI8MT

 

skan:

 

Jak będzie działać Virustotal to odrazu dodam skany :)

 

 

 

Pliki serwerowe V6 -

 

Najnowsza i Rekomendowana wersja moich plików!

 

zostały w niej naprawione wszystkie możliwe bugi, jakie były w poprzednich wersjach.

 

Download:

 

http://www.multiupload.com/2TTWK9S1SE

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=f3b06d9cdeb5ad186f2edaf2ef3fd707204e85074d0334d7c9920523ed22ecb6-1301274142

 

 

Hasło: www.mpcforum.pl

 

 

 

 

Najnowsza wersja plików!! Pod minecraft 1.5-1.5_01

 

Najnowsze pliki są na następcy Hmoda - Canary mod, w skrócie CM

 

tutaj macie nowe pliki:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/351944-dl-serwer-files-by-krzysztofa-on-canarymod-15-15-01/

 

Pozdrawiam i liczę na plusika :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

fajne fajne :D A czy mógłbyś wgrac jeszcze plugin zmieniający czas i plugin do zamykania skrzynek np. LWC ? :D

Opublikowano

Jak wgrasz to bede sciagal :P jak cos to mozesz mi tez na pw wyslac paczke z tymi pluginami. Masz +

Opublikowano
Dla mnie link nie chodzi..

Linki jak najbardziej chodzi dobrze.

 

Mam pytanie bo mialem serwer i nie bylo zadnych pluginow i teraz pobrałem ta paczkę uruchamiam i jest nowy Świat ale nie ma żadnych pluginów nic.

Prosze o pomoc!

 

To jest niemożliwe, pliki mają ustawione wszystkie pluginy i tak dalej.

Może nie masz admina ustawionego ?

 

Pozdrawiam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
dasz komendy jak np: zmienić dzień ??albo dać coś komuś

łap plusa !!

 

Sorki ale nie znam tej komendy, ja tylko pliki skleiłem, wgrałem nowszego hmoda i dałem dla was, jak się dowiem jak to wam napisze :)

Pozdrawiam i liczę na jakieś plusiki, bo zbieram + xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
a Ja mam takie pytanie czy jak masz adma to na tych własnie plikach można Sobie itemy czarować ?

Tak można.

 

@@Odświeżam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

A mozna sobie odpalac serwer przez minecraf_serwer.jar a nie tamten bo jak wlanczam to mi sie on zaraz wylancza i nic sie nie niedzieje mam windows 7 na xp dziala normalnie ale tego kompa mam lepszego wiec wolalbym na tym.

 

Uruchomilem nie wyswietla mi sie wiadomosc powitalna oraz nic z rejestrowaniem

Opublikowano

Dokładnie jak wyżej, mam problem z odpalaniem serwera poprzez ten plik server_nogui_x64 (mam win 7), mianowicie nie odpala mi się ani przez server_nogui (wyświetla mi się jakiś komunikat ze java) ani przez server_nogui_x64 (pojawia się okineko na pół sekundy i znika) , a ja odpalam przez minecraft_serwer.exe to serwer się odpala, ale nie ładuje żadnego skryptu, nie ma wiadomości powitalnej ani żadnych podstawowych komend, nawet /help nie ma... Prosiłbym o szybką odpowiedź bo bardzo zależy ;]

Pozdrawiam

Opublikowano

To wam zadziała, liczę na + :rolleyes:

@echo off
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1024M -Xmx1024M -jar Minecraft_Mod.jar
pause

@EDIT Usuwacie zawartość server_nogui_x64 i wklejacie to

napiskx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...