Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale mi chodzi o komendy bo plugi sa --.--

 

masz podane w dziale minecraft.mpcforum :)

tu jest ten sam plugin co na serwerze MPC,

Pozdrawiam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odpowie ktoś na mojego posta i jeszcze jeden mam problem jak daje cuboida i protection na ta sama nazwe to każdy może go rozwalać a on jest dla mojego kolegi ten cuboid i nie wiem o co chodzi :(

sygnanampc.jpgStachuV.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zbieram +

:D

Opublikowano

Witam Krzysztof, gdy odpalam server pojawia mi się takie coś o co w tym chodzi

http://img4.imageshack.us/img4/5771/problemlwr.jpg

 

 

ps: a jak odpalam minecraft server.jar to wyskakuje

 

[iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.2_01

[WARNING] **** NOT ENOUGH RAM!

[WARNING] To start the server with more ram, launch it as "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar"

[iNFO] Loading properties

[iNFO] Starting Minecraft server on 5.222.154.75:25565

[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

chcesz kopiować moje tut'ki ? kopiuj przecież ci nie zabronię

Opublikowano
Witam Krzysztof, gdy odpalam server pojawia mi się takie coś o co w tym chodzi

http://img4.imagesha.../problemlwr.jpg

 

 

ps: a jak odpalam minecraft server.jar to wyskakuje

 

[iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.2_01

[WARNING] **** NOT ENOUGH RAM!

[WARNING] To start the server with more ram, launch it as "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar"

[iNFO] Loading properties

[iNFO] Starting Minecraft server on 5.222.154.75:25565

[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port

Wejdź w plik server.properties i w linijce server-ip= wpisz swoje ip (a jeżeli korzystasz z sieci hamachi, wpisz tam ip twojej sieci hamachi)

Przykład:

server-ip=11.111.111

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano

Komendy związane z kasą

 

Legenda:

 

<p> = gracz

<a> = ilość

| = lub

<> = wymagane

[] opcjonalne

 

 

Komendy dla użytkownika:

 

 

/money [p] - Pokazuje ilość Twojej kasy, bądź innego [gracza].

/money -p|pay <p> <a> - Płaci innemu graczowi.

/money -r|rank <p> - Pokazuje ranking najbogatszych.

/money -t|top [a] - Pokazuje najlepszych 5 or albo określoną kwotę (wtf?)

/money help|? - Spis komend /money

---------------

 

 

Komendy modów/adminów:

 

---------------

/money -c|credit <p> <a> - Daje graczowi kase.

/money -d|debit <p> <a> - Odbiera graczowi kase.

/money -x|reset <p> [y|n] - Resetuje graczowi kase.

---------------

 

 

Komendy związane ze sklepem.

 

Legenda:

<i> = przedmiot

<a> = ilość

| = lub

<> = wymagane

[] = opcjonalne

 

 

Komendy dla gracza:

 

/shop - Pokazuje pomoc

/shop <i> - Pokazuje kwotę danego przedmiotu

/shop <i> <a> - Pokazuje kwotę za daną ilość przedmiotu.

/shop -b|buy <i> - Kupuje 1x dany przedmiot

/shop -b|buy <i> <a> - Kupuje ilość danego przedmiotu.

/shop -s|sell <i> - Sprzedaje 1x dany przedmiot.

/shop -s|sell <i> <a> - Sprzedaje ilość danego przedmiotu.

/shop -l|list <buy|sell> [page #] - Pokazuje listę przedmiotów na sprzedaż/poszukiwanych.

/shop help|? - Pokazuje komendy /shop

 

\

proszę bardzo

ja tego nie pisałem żeby nie było ;]

 
 

KOCHAM MPCFORUM

d89fc52f42cdca51.gif

Opublikowano

Lol czemu cuboid nie działa ?? wpisuje /protection i mogą spokojnie niszczyć ... wpisuje /cmod nazwa i protection i też nic ... Help

( na starym / protection działało to nie wiem czmu tu nie działa )

Opublikowano

/cmod nazwa toggle protection

np.

/cmod wilku44 toggle protection

 

-----------------------------------------------------------

ja mam natomiast problem z otwieraniem drzwi, mam serw na plikach krzysztofa v2 , grają na nim 4 osoby i ja moge otwierać drzwi a inni nie.

 
 

KOCHAM MPCFORUM

d89fc52f42cdca51.gif

Opublikowano
Wie ktos czemu jak odpalam go na dedyku, to pisze SERVER PERHAPS IS ALREADY RUNNING ON THAT SAME PORT xD.?

 

To znaczy, że coś z portami masz nie tak, zainstaluj od nowa porty może albo weź zresetuj dedyka.

Mi to czasami pomagało.

Pozdrawiam

 

ps.

 

Serdecznie wszystkim dziękuje za wszystkie pluiki, którę od was dostałem, motywuje mnie to dalszej pracy, i jak widzicie

cały czas coś nowego wymyślam, niebawem pliki V3, a w nim wszystko co nowe i wszystko co dobre testowane przeze mnię,

serwer bęzie na bukkit. :)

 

@OF :)

 

O ja mam już ProUsera xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Wilku wiem o tym dlatego poprosiłem kolegę ( nie miał admina ani moda ) czy może to zniszczyć i mógł ... Dlatego zabezpieczałem to kilka razy i dalej nic ... nie wiem co z tym nie tak jest.

Przed Chwilą sprawdziłem na 1.1V wersji serwera i cuboidy działają ... nie wiem co jest nie tak z tą 2.0V może przez inne pluginy ?

@Edit

Ok. Już nie ważne poradziłem sobie. To " BlockIt " Blokowało cuboida . Usunołem go i odrazu działa ładnie .

Opublikowano

Mam proble dodałem admina do ops i user włączam server_nogui i admin nie dziła ;/

A jak włączam minecraft_server.jar to gitara działa czego tak jest ?

plix odp .

@ edit Juz naprawione xD

Opublikowano
co ty niby edytowałeś ? to jest hey0 z wgranymi pluginami kolego

To jest po to, aby ktoś, kto nie umie wgrywać pluginów mógł sobie od razu ściągnąć gotowca (o ile się nie myle) :P

1339163822-U301909.png

 

Opublikowano
To jest po to, aby ktoś, kto nie umie wgrywać pluginów mógł sobie od razu ściągnąć gotowca (o ile się nie myle) :P

 

Dokładnie tak :)

 

a co do:

 

co ty niby edytowałeś ? to jest hey0 z wgranymi pluginami kolego

 

Pozdrawiam, nikt tego ci nie każę pobierać :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
Proszę o szybką pomoc ... Co mam zrobić bo : zaktualizowałem sobie minecrafta do 1.3 wersji ... a na serwa nie mogę wejść co teraz ????

 

Ponieważ teraz żadne serwery nie obsługują clienta 1.3

 

maximum to 1.2.0.2

 

Pozdrawiam :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Jakby ktos mial problem typu "nie moga wbic znajomi na serwer" to nalezy wylaczyc zapore sieciowa na win 7 robi sie to tak - panel sterowania - system i zabezpieczenia - zapora systemu windows - (po lewej stronie) wlacz lub wylacz zapore systemu windows

Jezeli nadal nie dziala to trzeba wylaczyc whitelist/ dodac znajomych do whitelisty.

Jak nie mozecie wlaczyc server_nogui_x64.bat to sprobujcie - uruchom jako administrator

A i prosze o aktualizacje plikow zeby mozna bylo wbic na 1.3 z gory dzieki.

Gram teraz pod nickiem Somlagi :]

Opublikowano

Czy serwer z plików V2 działa na wersji 1.3? Bo mi nie działa :<

 

Pytam ponieważ widziałem w innym temacie jak napisałeś że Ci wszystko śmiga :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...