Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Te działają, lecz dopiero będą niestety jutro do południa max wieczorka.

Bardzo przepraszam za takie opuźnienie, ale niestety nie miałem czasu na to i jakoś tak wyszło..

Myślę, że się nie obrazicie ?

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dałem Ci (Krzysztofa) limit + :D bo czekam z niecierpliwością na te pliki v2.0 :P

Oby dzisiaj były bo się zdenerwuje jak nie będzie.

apek424newsygnatura.jpg

Opublikowano

Za jakiś czas wrzucę wersję plików v2, tak długo oczekiwaną przez was :P

Gdzie będzie bardzo dużo nowych dodatków i pluginków razem z moimi opisami krok po kroku jak się nimi posługiwać.

Pozdrawiam :)

 

Ten jakiś czas to dzisiaj tak? xD :P

apek424newsygnatura.jpg

Opublikowano

Zrobiłem wszystko, jak w poradniku i mam logging in...

A później pojawia się connection lost timed out.

Wydaje mi się, że coś robię źle.

Opublikowano

Witam ! Mam pytanie zrobiłem wszystko jak opisane powyżej ale jak włanczam server_nogui_x64 ( mam win. 7 x64 ) to mi się pojawia okienko na 1 sek i znika ...

Proszę o szybką odpowiedź

-- Już nie trzeba udało mi się:D --

A mam inne pytanie ma ktoś plugin na blokadę skrzyń?

Opublikowano

Sory za opuźnienia, lecz informuje was, że aktualnie pracuję nad serwerem

i chcę wam powiedzieć, że jutro rano na 100% opublikuję wersję serwera v2.

W której będzie blokada ognia,lawy,lwc na skrzynie i wiele wiele więcej :)

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Sory za opuźnienia, lecz informuje was, że aktualnie pracuję nad serwerem

i chcę wam powiedzieć, że jutro rano na 100% opublikuję wersję serwera v2.

W której będzie blokada ognia,lawy,lwc na skrzynie i wiele wiele więcej :)

Pozdrawiam

a dostane swoje "szybkie budowanie" xD?

82799b3105a7487f96ed74404e22aa1d.0.gif
Opublikowano

Tak będzie bardzo dużo pluginów urozmaicających grę, które testuje w celu sprawdzenia czy są dobre.

Około 20 sztuk :)

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Tak jest, za około godzinkę będzie UP plików :)

 

@Edit

 

Zrobiłem już te pliczki, lecz nie do końca.

Aczkolwiek nie udało mi się jeszcze dobrze zrobić drzwi na hasło i spolszczyć komendy /help i całą resztę.

Mogę wam teraz wrzucić moje aktualne postępy, lecz bez poradnika narazie, tylko same pliki gotowe do odpalenia, co sądzicie o tym?

poczekacie chwile jeszcze jak zrobie all całe czy teraz niepełne pliki wam dać ?

są w nich już wszystko praktycznie, tzn:

AuthCraft,LeafDropper,MagicCarpet,godPowers,AfkKick,CuboidPlugin,CraftBook,LWC,Flashlight,WorldGuard,BlockIt,iConomy,JSONApi,HealthInfo,killplugin,MCStats,SafePVP,iCShop,iCTrade,hEmail,BigBrother

 

czyli mniej więcej tak z grubsza to tak:

 

staty/ilośc hp/sklepiki na skrzynie/sklepiki normalne/BigBroder taki, że np można wrócić coś zepsutego itp/Blokada lawy/ognia/hasło na skrzynki/systemy craftbooka/Najnowszy Buboid w 100% działający/God mode dla Admina/latanie na dywanie ze szkła.

 

Więcej nie chce mi się opisywać, czekam na waszą opinię :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Hmm, zapodaj pliczki i powiedz jak spolszczyc helpa komunikaty o dobrym hasle itp, jakiego programu uzyc. Bo ja juz sobie konsole fajna napisalem tylko ten angielski mnie dobija.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Tak jest, za około godzinkę będzie UP plików :)

 

Pisałeś za godzinkę, a już jest troszkę więcej niż godzinka :)

Prosiłbym o podanie prawdziwej daty, godziny wydania plików w wersji 2.0 :P

Czekam z niecierpliwością :D

apek424newsygnatura.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...