Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No czekamy, ja bym sobie bardzo chętnie z kolegami pograł w piątek wieczorem na serwerze.

 

Może napiszesz czy coś próbowałeś robić ?

Opublikowano

tak próbowałem i 50% ustawień za mną, :)

 

Pozdrawiam i myślę, że do wiczora jakoś to ogarnę,

aż troche szkoda, że tyle czasu na jeden plugin muszę poświęcić, no ale jak to się ogarnie to cud miód :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

mógłby mi ktoś powiedzieć jak usunąć wszystko z serwera? ponieważ gdy zmieniam mapke cały czas mam moją :s

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

mógłby mi ktoś powiedzieć jak usunąć wszystko z serwera? ponieważ gdy zmieniam mapke cały czas mam moją :s

 

Musisz usunać folder z mapą... Nazywa się domyślnie world ale jak zmieniłeś nazwę to jest inna...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Virus w folderze miałem tylko jedną mapę usuwałem go z 5 razy z dysku po ponownym załadowaniu serwer miał ten sam stan którym było 1 wyłączenie serwa

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

Czy może mi ktoś powiedzieć czy te pliki działają na linuksie???

tak działają

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

Pliki są świetne, nie widziałem lepszych od minecraft zwykły hey0 dotychczas jak zobaczyłem te,

 

leci ++++ :)

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

@up, z tego co słyszałem to hey0 zakończył działalność na wersji 1.2_02 ale nie wiem czy to prawda :) jeżeli to nie prawda to

 

http://hmod.buxville.net

 

poczytaj o tym i znajdź wersję :)

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/304650-info-28luty2011r-hmod-135/page__p__2123324#entry2123324

 

Z tego co tam jest napisane wnioskuje, ze jednak będzie.

I jeszcze raz pytam Autora

czy bedzie wersja pod Beta 1.3_01

dbsygnatura.jpg

Opublikowano

Krzysztofa dawaj... mógł byś wstawić tą wersje v3 bez tego plugina nad którym pracujesz dla niecierpliwych bo w sumie jest mi on niepotrzebny, z góry dzięki.

Opublikowano
Krzysztofa dawaj... mógł byś wstawić tą wersje v3 bez tego plugina nad którym pracujesz dla niecierpliwych bo w sumie jest mi on niepotrzebny, z góry dzięki.

 

Bez tego plugina serwer będzie bez sensu, bez komend i nic by nie działało :)

zaraz się za to wezmę i może dzisiaj jeszcze wrzucę pliki v3.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Bo pewnie w pliku startowym server_nougi masz ustawione na 64bit Edytuj go i wkle to :

 

CraftBukki

 

@echo off

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar nogui

pause

 

Hey0

 

@echo off

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar Minecraft_Mod.jar nogui

pause

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...