Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy serwer z plików V2 działa na wersji 1.3? Bo mi nie działa :<

 

Pytam ponieważ widziałem w innym temacie jak napisałeś że Ci wszystko śmiga :)

 

Nie ma, dopiero jak zrobie pliki v3 będzie można przez v3 wchodzić.

Jak chcesz grać na v2, masz na forum temat z gotowymi plikami pod 1.3

 

Pozdrawiam

 

@Edit@

 

Pliki tamte działają idealnie, sam testowałem, jak nie potrafisz sie posługiwać plikami to sie nawet za to nie bierz :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Jak chcesz grać na v2, masz na forum temat z gotowymi plikami pod 1.3

 

Żeby mi to jeszcze działało z tamtego tematu :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

bo trzeba mieć admina, postawić na tnt dźwignię albo coś innego do przełączania xD

czekam na v3 bo serwer 1.3 od geoninga jest ok ale....mało pluginów i dziwnym trafem /item nie działa

/give też nie wgl nic nie działa xD

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

SKACZ LAMUSIE !!!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376714-tut-zawsze-dzialajace-opk-%3B/ <<<<<

ModemTaping i opk po każdym update

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376770-overclocking/

Overclocking w warrock-u

 

hmmm... co mi tam... WALNIJCIE -

Opublikowano

To wam zadziała, liczę na + :rolleyes:

@echo off
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1024M -Xmx1024M -jar Minecraft_Mod.jar
pause

@EDIT Usuwacie zawartość server_nogui_x64 i wklejacie to

 

 

Zrobiłem tak jak mowisz a pisze outdated server.

Opublikowano

bo ty masz wersje 1.3...

a to jest pod 1.2.0.2.1+

mi działa i jest git....czekam na v3 i już będzie kox

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

SKACZ LAMUSIE !!!

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376714-tut-zawsze-dzialajace-opk-%3B/ <<<<<

ModemTaping i opk po każdym update

 

http://www.mpcforum.pl/topic/376770-overclocking/

Overclocking w warrock-u

 

hmmm... co mi tam... WALNIJCIE -

Opublikowano

Ja mam taki problem że kiedy włączam serwa i wchodzę do gry do kiedy się loguje zacina mi się gra i wyskakuje błąd. :(

E9mwj60.png<--- Why? :(

Opublikowano

mam problem, dlaczego kiedy ktos chce połączyc się z moim serwerem to pisze mu Connection Failed:Connect?

Mam slabe łącze, 1Mbit/s lecz to powinno chyba uciągnąc chociaż 2 osoby;/ Ramu dałem 1,5GB

37214406810321282202.png
Opublikowano

Krzysztof mam do Ciebie wielką prośbę...

Wrzuciłbyś osobno na forum plik dający blokadę lawy żeby się nie rozlewała?

I jakbyś mógł napisać czy trzeba dodać jakieś komendy do innych plików przy instalacji tego moda to byłbym bardzo wdzięczny...

 

P.S.

Krzysztof pełen podziw dla Ciebie gdzieś Ty te pluginy znalazł ja od miesiąca szukam i nic...

Mistrzu Ty mój :DxD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ziomek mam ten sam problem ;/

Daj mi miliardy plusów, miliardy minusów.. mnie to nie obchodzi to forum to nie NK nie dawaj mnie do znajomych jak mnie nie znasz ;}, nie zbieram niczego.

 

PEDOBEAR jest na wolnosci jak cos.

Opublikowano

Zrobiłem już serwer i pliki, tylko mam narazie problem z ustawieniem plugina Permisions, i wstrzymuje mnie to do

wrzucenie moich plików na forum.

Jeżeli ktoś był by mi wstanie pomóc ustawić tego plugina to proszę o kontakt na pw

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ja również potrzebuję coś na v 1.3 bo servera odpalić nie mogę ;/

cały czas mi pisze że "Outdated server"

 

Serwer masz na v1.2 i nie dasz rady tego odpalić... Musisz poczekać aż wyjdzie serwer na v1.3 wtedy będziesz mógł pograć...

 

Jak na dziś polecam Ci minecrafta 1.2 żebyś mógł pograć na serwerach...

 

Pozdrawiam

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Może do wieczora ustawie tego pluginka, i odrazu wrzucę wam moje pliki pod serwery 1.3/1.3.1 z bardzo przydatnymi pluginami.

ale nie obiecuje, że na 100% mi się to uda zrobić, bo ten plugin jest straszny do opanowania :P

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...