Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pytanie czemu niedzialaja mi magic carpet wpisuje /mc luv /magiccarpet i niedziala i 2 sprawa niedzila mi komenda /give mam op i w user mam tez wpisane wszystko

Opublikowano

@UP

Poprzestawiałeś kolejność :>. Wpisz /give ID, a jak dla kogoś to bodajże /give nick ID albo /give ID nick, nie pamietam :O.

Opublikowano

Ziomy tak jak będzie czas, czyli tak do wieczora dziś, może jutro rano będzie nowa

wersja serwera v2.0.

Będzie w nim mniej więcej :

-Blokada drzwi na hasło

-Blokada lawy dla nieautoryzowanych

-Blokada ognia dla nieautoryzowanych

-Naprawiony Cbuid

 

i kilka nowych bajerów :)

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Zaprazsam na moj server!

przez hamachi oczywiscie - ip : 5.147.56.13 haslo nobio

zapraszam!

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

kurde mi nie działa daje noguiserver_64 bo mam 64bbit no i sie wylacza a jak biore zwykle nogui to tez mi sie wylacza pomocy!

sygnats.png

ja zrobiłem tą sygne

Opublikowano

@Up

 

Ja uruchomiłem jako administrator i też mi się wyłączyło

Potem włączyłem "normalnie" i działa bez zarzutów

Opublikowano

Mam pytanie, co trzeba zrobić, aby taki oto serwer odpalić na windows 7?

Normalnie zmieniam ip Serwera na swój z hamachi.I gdy włączam plik start (znajduje się na samym dole) to włącza mi się okienko i wyłącza (będąc ciągle czarne).

Jest na to jakaś porada?Trzeba zmienić jakieś pliki?Proszę o pomoc, bardzo ważne!

postawię + lub - (zależy co osoba dana zbiera)

90212122594333969576.png
Opublikowano

Da się ten serwer odpalić na Linux/Debian ? jak tak to jaką komendą ? :-) proszę o pomoc.

 

@Edit

 

dobra już sobie poradziłem :)

baner.gif
Opublikowano

Mam pytanie, co trzeba zrobić, aby taki oto serwer odpalić na windows 7?

Normalnie zmieniam ip Serwera na swój z hamachi.I gdy włączam plik start (znajduje się na samym dole) to włącza mi się okienko i wyłącza (będąc ciągle czarne).

Jest na to jakaś porada?Trzeba zmienić jakieś pliki?Proszę o pomoc, bardzo ważne!

postawię + lub - (zależy co osoba dana zbiera)

 

mam ten sam rpoblem tylko jeszcze pisze ze java to zle polecenie.

sygnats.png

ja zrobiłem tą sygne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...