Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzysztofa niestety nie pomogło jeżeli pisze /i 45 99 to i tak dostaje 64 cegły :( a mod dostaje 99 pomocy :(

Pomocy bo mnie to denerwuje przepraszam ,że podwójny post.

Zapraszam na moje konto Domek !!!

Zajżyj

jescze raz

jeszcze tylko raz

no już prawie

Dziecko neo i po co czas tracisz !!!!!

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanko czy mógł by ktos podac swojego skype i mi wutłumaczyc co i jak? jakis ktos kto sie dobrze zna bo niemoge ogarnac tego serwa thx czekam na odp

Opublikowano

Krzysztofa niestety nie pomogło jeżeli pisze /i 45 99 to i tak dostaje 64 cegły a mod dostaje 99 pomocy

Pomocy bo mnie to denerwuje przepraszam ,że podwójny post.

Zapraszam na moje konto Domek !!!

Spoiler

Zajżyj

Spoiler

jescze raz

Spoiler

jeszcze tylko raz

Spoiler

no już prawie

Spoiler

Dziecko neo i po co czas tracisz !!!!!

 

Dziecko neo niema czasu tylko robi coś takiego...

Opublikowano

Kurwa już mi nawet cuboid nie działa mam to gdzieś już...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Zapraszam was na mój serwer zrobiony z plików Krzysztofa :

 

sieć: MCworld1

hasło: mc

 

 

IP: 5.154.76.12

 

 

 

Jego pliki są świetne daje Duży +

Opublikowano

Mi nie działa 1 rzecz :

 

Jestem adminem na serwie < kiedy cos pisze na czacie to wyświetla się że admin ^^ )

 

i nie moge żadnych komend na serwie wpisywać :

 

/spawn

/item

 

dosłownie wszystko co sie zaczyna na " / " to nic sie nie dzieje. Nawet w konsoli o tym nic nie pisze.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Dlaczego nie ma wgranego pluginu, w którym na start trzeba sie rejestrowac?

 

aha. i jak dodać sobie admina na tym serwerze?Bo tak jak zawsze robilem to nie dziala -.-

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

Mi nie działa 1 rzecz :

 

Jestem adminem na serwie < kiedy cos pisze na czacie to wyświetla się że admin ^^ )

 

i nie moge żadnych komend na serwie wpisywać :

 

/spawn

/item

 

dosłownie wszystko co sie zaczyna na " / " to nic sie nie dzieje. Nawet w konsoli o tym nic nie pisze.

Na to pytanie odpowiadalem juz chyba 3 razy. Poszukaj a napewno znajdziesz odpowiedz :)

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

@up dzięki - daje +'sa

"

 

Jezeli komus nie dzialaja komendy choć ma admina to musi w pliku server.properties znalesc linijke

require-register-command=

i zmienic z

false

Na:

true

Tak samo zrób w linijce:

register-offline=

 

 

 

"

Jagby ktoś jeszcze pisał ^^ z tymi komendami.. to właśnie zcytowałem z którejś strony rozwiazanie mojego problemu.. ;p

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

To jest napisane na tej stronie :P ale jak nie umiesz znalesc to ci napisze

Musisz w pliku server.properties znalesc linijke

require-register-command=

i zmienic z

false

Na:

true

Tak samo zrób w linijce:

register-offline=

i wszystko powinno dzialac :)

 

@ADD

No a jednak znalezles :P

To dobrze

 

@ADD 2

Dlaczego nie ma wgranego pluginu, w którym na start trzeba sie rejestrowac?

 

aha. i jak dodać sobie admina na tym serwerze?Bo tak jak zawsze robilem to nie dziala -.-

Plugin z rejstracja jest ale zeby dzialal zrob tak jak napisalem wyzej w tym poscie (to z tym require-register-command)

A zeby dodac sobie admina dopisz w pliku users.txt linijke "Nick:admins:2:4[Admin]" (gdzie w nick wpisujesz swoj nick z gry :P ) (i oczywiscie wpisz bez "")

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

A mi kurwa czemu cuboid nie działa nawet?? Genesis jak będziesz to pomożesz mi to ogarnąć? ?:D

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Thx jeden który odpowiada i pomaga :D Jak coś ja dzisiaj sobie robię domowe wagary więc...xD

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Mi nie działa port krzyczy że mam zły port a dokładnie:

2011-02-01 08:43:53 [iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.2_01

2011-03-18 16:50:01 [WARNING] **** NOT ENOUGH RAM!
2011-03-18 16:50:01 [WARNING] To start the server with more ram, launch it as "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar"
2011-03-18 16:50:01 [iNFO] Loading properties
2011-03-18 16:50:01 [iNFO] Starting Minecraft server on 5.163.149.25:25565
2011-03-18 16:50:01 [sEVERE] Unexpected exception
java.lang.NullPointerException
at ONetworkListenThread.<init>(ONetworkListenThread.java:43)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.d(SourceFile:120)
at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(SourceFile:216)
at OThreadServerApplication.run(SourceFile:512)

Opublikowano

a w tym pierwszym Linku DO hModa pisze mi OutDated Server ale w konsolce pokazuje ze chcialem wejsc ... Oco z tym chodzi na innych wszstko mi dzialalo ale , Wlasnie na innych tez byl AuthCraft iiii zawsze jak nie wylaczelm plugina to tak sie dzialo PLS help musze przelozyc server na jakies inne Pliki serwerowe ...

169048.jpg
Opublikowano

/shop list i /shop sell/buy nie dziala ;/

 

Jak nie działa jak mi działa

nie umiesz ustawić i tyle

wszystkie komendy masz jak wpisałeś w 1 linijce true *gdzie masz odpowiedź UP*

wpisujesz /help i rozkminiaj dalej bo na 1000 % działa (nie umiesz nie próbuj lub wpisz w gogle.pl wujaszek zawsze ci pomoże)

Pomogłem daj + to nic nie kosztuje !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...