Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko pięknie działa Mega + dla ciebie przez tydzień

ale.... Niemoge zrobić sie adminem wpisuje w ops mój nick i nic :P POMOCY!

SPORT JEST FAJNY xD
10 25 50 100 150 200 300 400 500 1000 2000 POSTY

Zapraszam na kanał Vector HD! :)

Opublikowano

Wszystko pięknie działa Mega + dla ciebie przez tydzień

ale.... Niemoge zrobić sie adminem wpisuje w ops mój nick i nic :P POMOCY!

 

Poszukaj users.txt i wpisz na koncu np. SypeMonky:admins

 

//czy ktos moze udzielic mi odpowiedzi jak zrobic sklep?

Opublikowano

@Up dodaj jeszcze do users.txt twójnick:admins

 

@topic Wszystko pięknie działa ;)

 

Dlaczego odpowiadasz kwadrans po tym gdy ja udzieliłem odpowiedzi? o.O

Opublikowano

Hej a tu jest coś w stylu WorldEdit że np moge wpisać //wand i mam toporek ktorom zaznaczam teren i go edytuje? :ninja: ?

SPORT JEST FAJNY xD
10 25 50 100 150 200 300 400 500 1000 2000 POSTY

Zapraszam na kanał Vector HD! :)

Opublikowano

Witam mam taki problem, przekopiowałem sobie mapę i listę graczy z drugiego servera i kiedy chce się zalogować na moją postać muszę wpisać hasło którego nie znam, bo nie ustawiłem (nie miałem takiej informacji aby ustawić) :P

Mógłby mnie ktoś pokierować gdzie mam szukać opcji zmiany hasła?

 

Przeczytałem cały temat w nadziei, że ktoś udzielił na takie pytanie odpowiedzi, jednak niestety nic nie znalazłem.

Opublikowano

Mam 2 rozwiązania

1 Proste Skasować wszystkich Player'ow i niech zakładają jeszcze raz konta + hasła

2 Spróbować wpisać /register [swoje haslo] i spróbować się zalogować może zadziała

 

@down

 

Ściągnąłeś V6 to białe to tylko konsolka jeżeli nie chcesz tego to włączaj plikiem startowym bez -GUI

bez GUI jest też wydajniejszy tak mi napisał krzysztof

Pomogłem daj + to nic nie kosztuje !

Opublikowano

Usunąłem wszystkie postacie ale server nadal oczekuje ode mnie wpisania hasła, którego nie znam. Zna ktoś może jakąś inna opcje aby rozwiać mój problem?

Opublikowano

Hej a tu jest coś w stylu WorldEdit że np moge wpisać //wand i mam toporek ktorom zaznaczam teren i go edytuje? :ninja: ?

Jest, wybierasz drewniana lopate,zaznaczasz teren i wpisujesz /cdel - jesli chcesz usunac lub /cfill [id klocka] jesli chcesz wypelnic

Opublikowano

Pliki juz są po 1.4 <<<.>>> Wystarczy że ściągniecie, nowe pliki. Co do world edit, poszukaj tut'ów, bo za dużo do gadania. ; >

 

 

 

// Sorry pomyliłem z innymi plikami.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Ja zawsze pisze /i 35:kolor

np:

/i 35:15 i mam kolorową wełne :)

 

A co do problemu, to na 100% masz źle zainstalowaną Jaavę.

Ponieważ mi serwer chodził na plikach bez problemu, chociaż jak chcecie zrobie wam update plików

 

UWAGA!

 

Nowy Update plików pod wersję V6 - Final!

 

Zero błędów i bugów, sama przyjemność grania :P

 

 

Yyy gdzie jest link do tego v6 ? na 1 stronie nie widzę tego.

 

Aha Zrobiłem Reinstall Javy ale błąd dalej wyskakuje podczas włączania serwera v5

76561198034439306.png

Opublikowano

@kaczynos

Link do v6 masz na samym dole pierwszego posta w tym tymacie.

 

@Mieszko48

v12.2 to wersja twojego launchera, a 1.4_01 to wersja minecraft. Aby Server Ci chodził musisz ściągnąć MineCrafta po wersje 1.3.

 

 

A ja wznawiam prośbę aby ktoś mi powiedział, jak zmienić hasło do postaci?

Opublikowano

Cze, sciągnąłem v5 serwer ustawiłem już wszystko w plikach i jak włączam serwer wskakuje mi taki błąd Java błąd ów nagrałem na tym filmiku:

 

Nigdzie nie znalazłem na to odpowiedzi może wy wiecie jak to naprawi ?? ;/ Czekam na Odpowiedź !

 

 

Ściągnąłem v6 Final Serwer Krzysztofa ale błąd nadal wyskakuje taki sam jak w filmiku /\ Proszę O Pomoc !

76561198034439306.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...