Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ehhh.. ja dalej nie umiem admina ustawić jak ktoś byłby na tyle dobry i dal screen a ops/users to byłbym bardzo wdzięczny za góry thx !!!!! nie pożałuje +/-!!!!!!

sygna33.png

Opublikowano

heh pewnie i tak nikt nam nie pomoże -.-

 

 

Ja będę takim "pro elo elo koxem" i Ci pomogę. :)

 

 

Podaj mi swój nick, ja zedytuję plik i Ci go wyślę ;) Albo może inaczej. Podaj nicki osób które chcesz pasować na rangę Admina. :)

 

 

 

@Edit Down - Ja mam dobre serduszko :P No i dziewczyna do mnie wróciła ;p

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

OO wszystkie Kamile pomagają :D Bo inni chyba nie potrafią :D

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

xD ... Ehh a co do wcześniejszego ... ja jakoś nie wieże że tam coś jest w tych plikach . Moim zdaniem są dobre.

 

 

Wieża to jest taka wielka pałka.

Możesz w coś "wierzyć", nie "wieżyć". ;)

 

A tak btw, to też nie wierzę, że coś tam może być. Raczej nie mógł skompresować czegoś do tych plików... Nie ma tam nic takiego, gdzie można coś wypakować i zapakować.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

YYYY /lwc nie działa...no ja pier ktoświe jak to naprawić??

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Dobra już dużo osób to pwoeidziało a ja dodam że te pliczki czyste...a jeśli się boicie pobierać to macie pecha wasz problem...wie ktośczemu /lwc nie działa??

 

Pisze UNKNOWN COMMAND

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Wiśnia jak wpiszesz /lwc to powinny ci się komendy LWC wyświetlić a jak nie to chyba adma nie masz ...

Nie wiem dokładnie u mnie wszystko działa dobrze mam wersje V4 ;d Aha i dodam że usunąłem plugin BlockIt bo wcześniej on mi bugował LWC

Opublikowano

AAA to pewnie on mi też buguje :/ A admina mam bo inne all moge używać...

 

Wpisywałem /lwc i nic...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Zeby dodac sobie admina musisz w pliku users.txt dopisac linijke "Nick:admins:2:4[Admin]". Gdzie w "Nick" masz wpisac swoj nick z gry. A zeby dodac sobie moderatora dopisujesz w pliku users.txt linijke "Nick:mods:4:2[Moderator]". :) Oczywiscie dopisujesz bez cudzyslowow :P

 

@ADD A to prawda bo plugin BlockIt blokuje np: rozwalanie klockow :P To moze tez blokowac plugin LWC

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

Ryba ju ż dawno dali odpowiedź poprostu nabijasz posty za co ja jebane^^ warna dostalem...a co do

 

@UP

 

Co dokładnie robi ten BlockIt?? Jak go usune to co strace itd.?? PLZ o dokładny opis...

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Postow wcale nie nabijam :P A plugin BlockIt pozwala na blokowanie itemow na serwie np: możesz zablokować TNT żeby nikt go nie używał :P Ale jest on coś zbugowany i dlatego lepiej jest go wylaczyc :)

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

Pomocy ...! Ja wyłączyłem BlockIt i ciągle nie działa lwc używam v5

RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...