Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

End of stream to jest jak macie wgranego Minecrafta 1.5, a serwer ten tylko 1.4/1.4_01 obsługuje.

 

Mam już pliki Bukkita z pluginami pod 1.5/1.5_01 ale sa tak zbugowane że narazie nie warto wam ich dawać, bo będzie więcej spamu, że połowa rzeczy nie działa jak to warte :)

Więc czekajcie na następnego posta, kiedy napisze, że już pliki zostały zrobione i są gotowe do wrzucenia dla was .

 

Pozdrawiam

 

świetnie by było jak by plugin cuboid w bukkicie miał też zrobione, że łopatą się robi.

Cześć wszystkim, jestem MlodyCebo.

Robię grafikę!

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam taki problem.

 

Otóż nie mogę dodać admina, szukałem w Google jak dodać zrobiłem tak i i dalej nie działają mi komendy(Unknown command)

 

Więc co mam zrobić?

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

@ up

 

Musisz w pliku server.properties znalesc linijke

 

require-register-command=

 

 

i zmienic z

 

false

 

 

Na:

 

true

 

 

Tak samo zrób w linijce:

 

register-offline=

 

 

i wszystko powinno dzialać

 

na stronie 17-19 jest to opisane identycznie było przeczytać temat, a nie spamować bezsensownymi pytaniami ............. (nauczcie się czytać wszystko a nie tylko 1 i ostatnią stronę .........)

Swoją drogą Krzysztof mógł byś napisać to w swoim 1 poście w temacie aby dzieci neo nie spamowały ........

Pomogłem daj + to nic nie kosztuje !

Opublikowano

Tylko ja się tak niezbyt znam na MySQL :( Mógłbyś wrzucić tu skonfigurowane pliki..? Wielkie dzięki i za to ;))

 

No wiesz .. da się tak zrobić abym nie musiał mieć MySQL..?

Opublikowano

Mam jeszcze jeden problem.

 

Co zrobić, abym nie miał nick'u Player.Tworzyłem już plik name.txt, używałem minecraft_name.jar i nic.

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

Ej mi admini nie dzialaja prosze pomozcie nie wiem co mi nie dziala ... serv normalnie a admini nie

 

#Add your users here (When adding your entry DO NOT include #!)

#The format is:

#NAME:GROUPS:ADMIN/UNRESTRICTED:COLOR:COMMANDS:IPs

#For administrative powers set admin/unrestricted to 2.

#For no restrictions and ability to give out items set it to 1.

#If you don't want the person to be able to build set it to -1.

#Admin/unrestricted, color and commands are optional.

#Examples:

#Caver:admins

#n@rlok:admins

#Moderator39:mods:1:0:/unban

#BobTheBuilder:vip:0:d

nie wiem co jest??

ronaldorealmadrid.png

Opublikowano

Pomocy!!!

Jak wgrałem te pliki to jak włączam multi pokazuje się napis "Internal exception: java.io.IOException: Bad packet id 14" Co robić ??

Jeśli pomogłem kliknij "Lubię to" ;)

 

Yupi Ka Yey Motherfucker

Opublikowano

Mam problem podczas włączania wyskakuję mi na końcu odpalaniu serva [Warning] Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded?

a podczas podłączania się w minecraftcie piszę Connection lost i niżej end of stream

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Pomocy!!!

Jak wgrałem te pliki to jak włączam multi pokazuje się napis "Internal exception: java.io.IOException: Bad packet id 14" Co robić ??

 

To znaczy ze masz cos zle z Javą. Wez zaktualizuj sobie Jave i powinno dzialac

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

@Up

Mam najnowszą javę i najnowsze sterowniki i wszytko najnowsze ...

Jeśli pomogłem kliknij "Lubię to" ;)

 

Yupi Ka Yey Motherfucker

Gość Yuki997
Opublikowano

Super pliczki : ) szukalem takich x:)

Opublikowano

Witam. Ja mam problem wyskakuje mi błąd : end of stream. Nie wiem z jakiego powodu robie wszystko jak w poradniku.

Opublikowano

@Up

Mam najnowszą javę i najnowsze sterowniki i wszytko najnowsze ...

 

A na jaki server wlazisz i czy jest on przez hamachi ??

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano
[Warning] Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded?

 

To nic zlego. Tez tak mam gdy odpalam serwa i moge grac ;) inni tez wchodza bez zadnych problemow.

 

 

 

Mam nadzieje ze kazdy to przeczyta bo juz mi nie chce czytac ,,Ej bo mi to wyskoczylo co teraz?!''

 

Krzysztofa ma wazniejsze sprawy na glowie niz odpowiadanie na to samo pytanie 100 razy ;)

 

Co do End of Stream.

 

Poczekajcie chwile az sie wszystko zaladuje, i zrestartujcie MineCraft'a

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

@2Up

 

Wchodzę przez hamachi i na serwer 32 bitowy.

Jeśli pomogłem kliknij "Lubię to" ;)

 

Yupi Ka Yey Motherfucker

Opublikowano

ej mam problem jak postepuje zgodnie z instrukcja to jak wlaczam wyskakuje mi cos takiego :[iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.2_01

[WARNING] **** NOT ENOUGH RAM!

[WARNING] To start the server with more ram, launch it as "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar"

[iNFO] Loading properties

[iNFO] Starting Minecraft server on 5.229.85.237:25565

[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Address already in use: JVM_Bind

[WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

 

 

HELP :D :P

B M W ever<3 .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...