Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego gdy daje sobie admina, w grze go nie mam?

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A na pewno dobrze go sobie dajesz?

 

 

I co mam zrobić z tym że mi pisze że port jest już używany?


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Opublikowano

Dlaczego gdy daje sobie admina, w grze go nie mam?

Czy wszyscy musicie byc tacy sami? Juz poraz 100 widze to pytanie...

ustaw sobie w server properties :Admins list "users.txt"

i tam sobie wsadz admina mi wszystko dziala i jest ok

82799b3105a7487f96ed74404e22aa1d.0.gif
Opublikowano

no chce żeby ktoś podpisał domek nie da się bo jest !? zamiast Dom(nick) chce tablice obłoszeń nie da się bo jest !? chce sklep ze szkrzynakmi nie da się bo !? prosze pomóżcie!

Opublikowano

Witam

pobrałem ten gotowiec na swojego vps-a i nie chce włączyć sie LWC laduje sie poprawnie a na koncu pisze "LWC will now be disabled" czytałem ze może to byc problem z odpaleniem bazy danych w której zapisuje on informacje . Jest na to jakas rada ? bo zalezy mi na tym pluginie

Dodam ze na bukkicie dzialal on normalnie ale z racji ze wole Hey0 to nie chce do niego wracac ;/

 

System operacyjny na vps Debian 5.0

 

Prosze o pomoc

Opublikowano

elo mam problem z serwerem hamachi minecraft mam twoje pliki itp załoczam serwa i jak rozwalam cos to po kilku sek pojawia sie znowu

budować moge ale to co wybuduje rozwalic nie moge bo powraca co z tym zrobic??

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Sory ze post pod postem :P

 

Juz wiem czemu. Musisz w pliku server.properties znalesc linijke

require-register-command=

i zmienic z

false

Na:

true

Tak samo zrób w linijce:

register-offline=

i wszystko powinno dzialac :)

 

Mam teraz problem.

Bo gdy się zarejestrowałem . Po następnym właczeniu gry nie mogę się zalogować.

Opublikowano

Daj opis tych wszystkich Pluginów

 

AuthCraft,-

LeafDropper,-

MagicCarpet,-

godPowers,-

AfkKick,-

CuboidPlugin,-

CraftBook,-

LWC-

Flashlight-

WorldGuard,-

BlockIt,-

iConomy,-

HealthInfo,-

killplugin,-

MCStats,-

iCShop,-

iCTrade,-

hEmail,-

BigBrother-

Opublikowano

Mam teraz problem.

Bo gdy się zarejestrowałem . Po następnym właczeniu gry nie mogę się zalogować.

A dobrze wpisujesz haslo i komende /login ?

Bo jak dobrze to nie wiem czemu nie dziala :(. Mi wszystko dziala dobrze

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

Odpowie ktoś o co chodzi z tym outdate sever?

Chodzi o to ze twoja wersja minecrafta jest inna niz wersja servera

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

eh no to teraz ja mam pytanie

^^

 

Jakbym Chial bloczke jakis inny niz bialy to co mam zrobic ? jak to wpisac?

 

:

 

 

itemslistv110s.png

 

 

 

Pozdrawiam .

niewiem1sygna1.jpg

 

 

 

Sygnatura Stworzona Przez 'Shiron7'

 

 

Piszę poprawnie po Polsku.

Opublikowano
eh no to teraz ja mam pytanie ^^

 

Jakbym Chial bloczke jakis inny niz bialy to co mam zrobic ? jak to wpisac?

 

Piszesz /35:15

 

to jest przykład, 15 to ta mniejsza cyferka.

 

Pozdrawiam :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Mam To Wpisać /35:15 (np) czy /item 35:15 bo ani tak ani tak nie dziala - /35:15 (nie ma komendy) /item 35:15 (nie ma ID 35:15)

 

Pozdrawiam-.-

niewiem1sygna1.jpg

 

 

 

Sygnatura Stworzona Przez 'Shiron7'

 

 

Piszę poprawnie po Polsku.

Opublikowano

Cze, sciągnąłem v5 serwer ustawiłem już wszystko w plikach i jak włączam serwer wskakuje mi taki błąd Java błąd ów nagrałem na tym filmiku:

 

Nigdzie nie znalazłem na to odpowiedzi może wy wiecie jak to naprawi ?? ;/ Czekam na Odpowiedź !

76561198034439306.png

Opublikowano

@up (pośrednią odpowiedź masz pod swoim filmikiem w komentarzu :)

 

HOTT :DDD

 

Wykombinowałem jaka jest komenda na kolorową wełnę itd bo ten ":" NIEEE DZIAŁA !

 

 

tak więc po 4H szukania tego w necie ... przyszedł mi do głowy pomysł

 

/i [id] [ilość] [numer koloru "ta mała cyferka obok"] [komu masz dać]
np:
/i 35 20 7 Nuki 
zamiast i może być /item 

 

Przynajmniej działa /\ możesz to wpisać do "tworzenia" barwników, kolorowej wełny, rodzajów drzewa,

 

@down

Na V5 : mi nie działało więc musiałem wykombinować jak to zrobić aby działało, najważniejsze że z odstępami działa :)

Pomogłem daj + to nic nie kosztuje !

Opublikowano

Ja zawsze pisze /i 35:kolor

np:

/i 35:15 i mam kolorową wełne :)

 

A co do problemu, to na 100% masz źle zainstalowaną Jaavę.

Ponieważ mi serwer chodził na plikach bez problemu, chociaż jak chcecie zrobie wam update plików

 

UWAGA!

 

Nowy Update plików pod wersję V6 - Final!

 

Zero błędów i bugów, sama przyjemność grania :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

mam najnowszego minecrafta 1.3_01 i jak chce wejsc na moj serwer to pisze ze outdated :// co mam zrobic

2060315012_a002786a08_o_89250106.jpg<---- zanim zaczniesz spamować w moich tematach pomyśl, co by Technoviking z Tobą zrobił

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...