Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Gotowe Pliki Na Serwer By Raven Edited By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisz jeszcze raz co potrzebujesz bo wogole cie nie zrozumialem w poscie wczesniej :P

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A więc Co zrobiic jaką komęde wpisać zeby ustawić spawn w jednym miejscu bo jak pisze /setspawn to mi pisze " You have set the spawn to your councret posicion "

Opublikowano

No czyli spawn ustawiony i jak ktos wbije na serwa to ta msię odrodzi...

 

I kurcze ja usunąłem te block it i dalej lwc nie działa ale dzisiaj genesis wieczorem próbujemy od nowa serva i to naprawić?? :D

 

PS: Ja od 18:30 bd całą noc ;) Więc genesis musisz mi pomóc :D Poleci wielki +++++ :D GG moje już masz jak coś :D

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

A więc Co zrobiic jaką komęde wpisać zeby ustawić spawn w jednym miejscu bo jak pisze /setspawn to mi pisze " You have set the spawn to your councret posicion "

No komenda /setspawn ustawiasz spawn w miejscu gdzie aktualnie stoisz :P

 

No czyli spawn ustawiony i jak ktos wbije na serwa to ta msię odrodzi...

 

I kurcze ja usunąłem te block it i dalej lwc nie działa ale dzisiaj genesis wieczorem próbujemy od nowa serva i to naprawić?? :D

 

PS: Ja od 18:30 bd całą noc ;) Więc genesis musisz mi pomóc :D Poleci wielki +++++ :D GG moje już masz jak coś :D

Pomoge Ci i postaramy sie to naprawic ale jak zrobimy serv od nowa i LWC nie bedzie dzialac to juz nie wiem czemu :P

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

Hmm to dziwne bo ja sobie ustawilem spawn w innym miejscu za pomoca komendy /setspawn i mi wszystko dziala jak nalezy. Wiec nie wiem czemu ty tak masz

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

Pomocy!Ja mam windows 7 64 bit i mi nie chodzi :(.Włączam ten server_nogui_x64 i włącza mi się i się po chwili wyłącza.Proszę o pomoc!

 

A jak włączam ten normalny to mi takie coś wyskakuje :

 

Nazwa 'java' nie jest rozpoznawana jako polecenie wenętrzne lub zewnętrzne,program wykonywalny lub plik wsadowy.Aby kontunuować naciśnij dowolny klawisz . . .

Opublikowano

Ok genesis a co do @UP to może wina firewalla??

 

AAA i możecie wejść?? Potrzebuję190pkt :D

 

sigkj.png

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Opublikowano

Mam mały problem...

 

Wgrałem Update v5, dodałem siebie jako admina i wszystko działa

tylko, że dalej jak rozwale klocka to wraca... niewiem czy jest Cuboid na całej mapie bo chodze wszedzie i nie moge rozwalac...

proszę o pomoc na gg albo w komentarzach! ;D

 

2541846

 

@edit

 

Wszystko już działa...

 

trzeba usunac plugin BlockIt

 

a w server.properties dac spawn na 0 ;);d

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Siema !

 

Podpowiedziałeś mi żeby w users.txt wpisać nick pod ostatnią linijką lecz to nie działa wpisałem zapisałem i adma nie mam pisze Unknown command.....

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Siema !

 

Podpowiedziałeś mi żeby w users.txt wpisać nick pod ostatnią linijką lecz to nie działa wpisałem zapisałem i adma nie mam pisze Unknown command.....

Ale wpisales swoj nick z gry ?? Czy wspisales "Nick" :P

 

Mam mały problem...

 

Wgrałem Update v5, dodałem siebie jako admina i wszystko działa

tylko, że dalej jak rozwale klocka to wraca... niewiem czy jest Cuboid na całej mapie bo chodze wszedzie i nie moge rozwalac...

proszę o pomoc na gg albo w komentarzach! ;D

 

2541846

A na pewno masz admina i dzialaja ci wszystkie komendy ??

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

Ale wpisales swoj nick z gry ?? Czy wspisales "Nick" :P

 

 

A na pewno masz admina i dzialaja ci wszystkie komendy ??

 

Wpisałem mój nick xD Szoku pod ostatnią linijką i tyle nie działa....

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Plik users.txt ma wygladac tak:

 

#Add your users here (When adding your entry DO NOT include #!)

#The format is:

#NAME:GROUPS:ADMIN/UNRESTRICTED:COLOR:COMMANDS:IPs

#For administrative powers set admin/unrestricted to 2.

#For no restrictions and ability to give out items set it to 1.

#If you don't want the person to be able to build set it to -1.

#Admin/unrestricted, color and commands are optional.

#Examples:

#Adminfoo:admins

#Moderator39:mods:1:0:/unban

#BobTheBuilder:vip:0:d

Szoku:admins:2:4[Admin]

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

o thx mówiłeś same Szoku xD dzięki już działa....

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Sory ze post pod postem :P

Mam Bete 1.3.1

 

Już ściągam V5 Czekaj.

 

@Edit

 

V5 działa ;) masz u mnie dużego plusa

 

 

Serwer działa ale pluginy nie :(

Juz wiem czemu. Musisz w pliku server.properties znalesc linijke

require-register-command=

i zmienic z

false

Na:

true

Tak samo zrób w linijce:

register-offline=

i wszystko powinno dzialac :)

deadminecraft400x200.jpg

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

Opublikowano

ludzie co jest bo mi niedziała mam win xp i jak wpisuje ip to mi pisze outdated serwer a mam wersje 1.3.0.1 i niewiem oco chodzi może oto ze niemam oryginała?

Opublikowano

A ściągnąłeś pliki v5?? Zaznacz opcje force update w grze...I niech ci może coś pobierze i pobierz pliki v5 jeśli pomogłem daj + :P

 

A jeśli pomogłem na 100% to wejdź tutaj :D

 

sigkj.png

[EX]MinecraftMpcForum TOP1 Player !!

 

Kiedyś Zbierałem - A teraz Zbieram + :P

 

DAJ + !! :P Oczywiście jeżeli w jakikolwiek sposób pomogłem xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...