Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut][Dl]Fishbot By Kurek93 DziałA Po Aktualzacji 09.12.10


KuReK93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi szkoda Ciebie dziecko które spamuje u innych ,,swoim" FB który nie działa OGARNIJ SIĘ

ogarnijsie.jpg

Słuchaj jebany dzieciaczku kurwa mać nerwy mi puszczają już kurwa nie wkurwił byś się jak 2 lata starszy lamus by ci skopiował kurwa jesteś głupi nie umiesz się zastosować do mojego łatwego poradnika O kurwa ja coś robie dla tego forum a wy co całe gówno jebie takich frajerów jak kurek ... A powiem więcej zrób swoją prace i niech ktoś ci 1 dzień puxniej skopiuje zobaczymy czy byś się ucieszył a brońcie tego jebanego kurka mam więcej + i pierdoli mnie to szkoda słów i tyle i zaraz dostane raport i konto zawieszone będzie ale cóż trudno się mówi to ty z kurkiem się ogarnij

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 369
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi tam to już nie działa wczoraj zadziałało później nie działało i do teraz sie okno z fb nie wlącz jak klikne na okno metina. Ani + ani -

h65xnex.png

Opublikowano

ej ja jak chce to zalonczyc to ten iniector sie wylancza i dupa nic sie niewlancza

Ściągnąć i zainstalować netframework 4.0, (jeśli XP ściągnąć najnowszego Serwis packa), przeinstalować metka i fb, otwierać w windows mode

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Kurek

Poszedł już dzienny limit ;pp

Robię to specjalnie nie dla Ciebie tylko żeby mrowadsk się już nie chwalił że ma więcej plusów ....

Ps. dzięki za FB już mam 174 kk ;pp

Opublikowano

nie działa na XP ehh ma ktoś jeszcze jakieś pomysły bo wszystko z tego tematu robiłem i to samo..

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Opublikowano

nie działa na XP ehh ma ktoś jeszcze jakieś pomysły bo wszystko z tego tematu robiłem i to samo..

Może serwis packa najnowszego powinieneś sobie zainstalować, może to pomoże

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

chciales powiedziec service packa

ok nie czepiajmy się szczegółów

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

@lokuer

 

chodziło ci o mrowy temat? ten wirus instalke sciagac? nie,dziekuje ..

 

@KuReK93

 

Mam service packa 3..

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Opublikowano

@lokuer

 

chodziło ci o mrowy temat? ten wirus instalke sciagac? nie,dziekuje ..

 

@KuReK93

 

Mam service packa 3..

W takim razie nie mam pojęcia czemu nie działa spróbujw windows mode albo w fulscreenie odpalać, jeśli to nie pomoże to nie wiem, kończą już mi siępomysły ;/

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

NA XP TO NIE DZIAŁA ZROBIŁEM WSZYSTKO I WYSKAKUJE HACK_SHIEL I PO GRZE..

Wyskakuje HS, ponieważ albo masz starszego metka, albo wgrywałeś jakiegoś innego hs'a np. od KaMeRa, albo masz gdzieś zainstalowane jakieś inne hacki (easymetin, dmg itp. nawet na innym dysku!)

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

KuReK93 specjalnie dla tego fb odinstalowałem od nowa metka, usunołem wszystkie hacki, ściągnąłem nowego metka zainstalowałem zrobiłem wszystko co pisałęś i hack_shield ... NA XP NIE DZIAŁA !

MOŻE KOMU DZIAŁA NA XP NIECH NAPISZE

Opublikowano

Kurek to wez cos skombinuj do kumpla podskocz czy co na pewno ma ktorys xp.. jakbys zrobil ten fb na xp tez to cale forum by cie szanowalo i rozpoznawalo za tego fb i nie byloby juz spamu...

wez cos zrob nie wszyscy maja viste i 7... badz lepszy od mrowy

65726516.png

Jeżeli mój post Ci w czymś pomógł to kliknij

add.png

Opublikowano

Mam ją zaznaczoną i nic... Nie zabija ;(. Pomożesz?

Zaznacz a potem naciśnij"enable"

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Kurek to wez cos skombinuj do kumpla podskocz czy co na pewno ma ktorys xp.. jakbys zrobil ten fb na xp tez to cale forum by cie szanowalo i rozpoznawalo za tego fb i nie byloby juz spamu...

wez cos zrob nie wszyscy maja viste i 7... badz lepszy od mrowy

Róbie co w mojej mocy, ale jak mówie w żaden sposób nie mam dostępu do starego, poczciwego XP, przykro mi, jednakże będę próbował zrobić wszystko żeby działało na XP.

I tu już pierwsze moje pytanie do forumowiczów:

 

JEŚLI KOMÓŚ DZIAŁA MÓJ FB NA SYSTEMIE WINDOWS XP NIECH NAPISZE WIADOMOŚĆ NA PRIV, A W TREŚCI WPISZE CZY ROBIŁ COŚ DODATKOWO ŻEBY TEN FB DZIAŁAŁ, CZY PO PROSTU ZAINSTALOWAŁ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ POLECĄ +

 

P.S: matus, wjechałeś mi na ambicję, będę próbował, ale nic nie obiecuję

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

KuReK93 specjalnie dla tego fb odinstalowałem od nowa metka, usunołem wszystkie hacki, ściągnąłem nowego metka zainstalowałem zrobiłem wszystko co pisałęś i hack_shield ... NA XP NIE DZIAŁA !

MOŻE KOMU DZIAŁA NA XP NIECH NAPISZE

Daj SS'a jaki komunikat wyskakuje

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...