Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut][Dl]Fishbot By Kurek93 DziałA Po Aktualzacji 09.12.10


KuReK93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 369
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

działa wszystko masz +

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

Mi ten fb działał ale już nie gdy go raz wyłączyłem.

Teraz włączam fb i jest okno aby kliknąć na okno gry klikam i fb się nie włącza w procesach go też nie ma.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Mi ten fb działał ale już nie gdy go raz wyłączyłem.

Teraz włączam fb i jest okno aby kliknąć na okno gry klikam i fb się nie włącza w procesach go też nie ma.

Może po prostu spróbuj przeinstalować metka i FB

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Fb przeinstalowałem i nic.

Ale 2 razy włączyłem jak próbowałem ze 100 razy.

Więc nie wiem w czym mam problem że się nie włącza.

Kurek to pomożesz czy nie?

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Fb przeinstalowałem i nic.

Ale 2 razy włączyłem jak próbowałem ze 100 razy.

Więc nie wiem w czym mam problem że się nie włącza.

Kurek to pomożesz czy nie?

hmmm... ciężki przypadek....

Masz najnowszego net frameworka??? Jeśli nie można go pobrać z każdej strony z programami np instalki.pl, dobreprogramy.pl itp.

Jeśli masz net frameworka, a FB dalej nie działa spróbuj dokładnie odinstalować metka z partycji na której był( np. dysku C: ; D: czy na jakiej go masz), i po odinstalowaniu metka pousuwać wszystkie pozostałe po nim pliki i foldery, a następnie od nowa zainstalować metka i FB powinno pomóc, jaeśli nie spróbuj zainstalować metka na innej partycji, mojemu koledze to pomogło, jakimś cudem, ale pomogło. Jak nie będzie dalej działał napisz w poście, i dołącz SS

pozdro ..::KuReK93::..

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano
hmmm... ciężki przypadek....

Masz najnowszego net frameworka??? Jeśli nie można go pobrać z każdej strony z programami np instalki.pl, dobreprogramy.pl itp.

Jeśli masz net frameworka, a FB dalej nie działa spróbuj dokładnie odinstalować metka z partycji na której był( np. dysku C: ; D: czy na jakiej go masz), i po odinstalowaniu metka pousuwać wszystkie pozostałe po nim pliki i foldery, a następnie od nowa zainstalować metka i FB powinno pomóc, jaeśli nie spróbuj zainstalować metka na innej partycji, mojemu koledze to pomogło, jakimś cudem, ale pomogło. Jak nie będzie dalej działał napisz w poście, i dołącz SS

pozdro ..::KuReK93::..

 

 

Mam to samo co wiesiek, przeinstalowalem metka, zrobilem to co trzeba i odpalam przez obejscie, loguje sie, odpalam injectora klikam w okienko i nic, robilem tak pare razu i mnie wylogowywuje.

 

 

I pytanie na temat locka, po zablokowaniu, wrzuceniu wszystkich plikow mam odblokowac te oryginalne pliki czy wylaczyc program?

Opublikowano

Mam to samo co wiesiek, przeinstalowalem metka, zrobilem to co trzeba i odpalam przez obejscie, loguje sie, odpalam injectora klikam w okienko i nic, robilem tak pare razu i mnie wylogowywuje.

 

 

I pytanie na temat locka, po zablokowaniu, wrzuceniu wszystkich plikow mam odblokowac te oryginalne pliki czy wylaczyc program?

Wyłączyć, nic nie odblokowywuj

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Kopiujesz pliki z folderu "Injector&dll" do głównego folderu z grą np. X:/Program Files/Metin2

odpalasz grę przez AntiTorrentMSDOS lub przez AntiTorrent by Kurek93

włączasz injector

 

 

włączam metina AntiTorrentMSDOS lub AntiTorrent by Kurek93

dobra urochomil sie metin

klikam na inhector wlancza sie a jak klikam na okno metina wylacza sie

-,-

LUBIE ZAPIERDALAC ;]]

Opublikowano

Mi wszystko jeszcze wczoraj dzialalo... odpalilem gre przez obejscie pozniej fb i wyskoczylo okiento z fb i trybilo...

dzisiaj odpalam wlaczam fb odpale sie tylko to okienko z fb zeby kliknac na pasek okna daje i nic... A wczoraj jeszcze wszystko dzialalo byla jakas aktualizacja jak ktos wie jak to naprawic prosze dac znac na PW... ?

Opublikowano

Mi wszystko jeszcze wczoraj dzialalo... odpalilem gre przez obejscie pozniej fb i wyskoczylo okiento z fb i trybilo...

dzisiaj odpalam wlaczam fb odpale sie tylko to okienko z fb zeby kliknac na pasek okna daje i nic... A wczoraj jeszcze wszystko dzialalo byla jakas aktualizacja jak ktos wie jak to naprawic prosze dac znac na PW... ?

Wczoraj była aktualizacja, niektórym może działać innym nie, (mi działa do tej pory) myślę że wystarczy przeinstalować wszystko od nowa (nowy storrentowany metek)

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Wszystko ladnie pieknie wczoraj dzialalo, dzis chce wlaczyc klikam w okienko po odpaleniu injectora i znika, tak pare razy. Cos musi byc nie tak ;< Przeinstalowalem znowu metka i nic.

Opublikowano

bot nie zabija ryb nawet po zaznaczeniu opcji kill wtf?

zatrzymaj fb, zaznacz "kill" i naciśnij "enable" jak dalej nie zabija zrestartuj fb

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Wszystko ladnie pieknie wczoraj dzialalo, dzis chce wlaczyc klikam w okienko po odpaleniu injectora i znika, tak pare razy. Cos musi byc nie tak ;< Przeinstalowalem znowu metka i nic.

Znika całkiem czy jakieś błędy wyskakują???

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Znika calkiem okienko, nie wyskakuja zadne errory.

na windows xp mam tak samo... na w7 działa elegancko

PS: dzieki kurek teraz all ok łap + ;]

Opublikowano

No wlasnie, wczoraj mi elegancko dzialalo ;pp tylko przy wylaczaniu wyskakiwalo okienko ze znakami zapytania i byly opcje "Tak" "Nie". Dzis chce wlaczyc i klikam w okienko, injector znika.

Opublikowano

Wczoraj była aktualizacja, niektórym może działać innym nie, (mi działa do tej pory) myślę że wystarczy przeinstalować wszystko od nowa (nowy storrentowany metek)

 

Przeinstalowałem i dalej to samo, wczesniej dzialalo mam Windows XP 32 bity... ? Wiecie jak to naprawić... ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...