Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut][Dl]Fishbot By Kurek93 DziałA Po Aktualzacji 09.12.10


KuReK93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Up Ja mam ten sam problem podczepiam się ;/ Instaluje NF4 zobaczymy co z tego wyniknie ;/ A jaki masz Service Pack ? Bo może tu jest problem ;/

42985152343480391846.jpg
  • Odpowiedzi 369
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Up Ja mam ten sam problem podczepiam się ;/ Instaluje NF4 zobaczymy co z tego wyniknie ;/ A jaki masz Service Pack ? Bo może tu jest problem ;/

 

Witam!

 

Servis Pack 3

Opublikowano

Witam!

 

Wczoraj około 14 pobrałem FB i wszystko fajnie działało do 18 pojawiły się znaki "????" gra się wyłączyła, więc włączyłem ją od nowa, ale gdy włączam Metin2 Obejście to Injector po naciśnięciu na okno metin'a znika i nic się już nie pojawia.Dziś przeinstalowałem Metin'a i FB i dalej nic, zainstalowałem Net Framework 4.0 dalej nic, mógłby ktoś pomóc?.Z góry dziękuje.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Up Ja mam ten sam problem podczepiam się ;/ Instaluje NF4 zobaczymy co z tego wyniknie ;/ A jaki masz Service Pack ? Bo może tu jest problem ;/

 

 

Witam!

 

Servis Pack 3

 

Zainstalujcie Net Framework 4.0 i może macie zły injector?

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Zainstalujcie Net Framework 4.0 i może macie zły injector?

 

Witam !

 

W tej chwili odinstalowałem wszystko Net Framework 4.0 Servis Pack 3 Metin'a i FB zacznę wszystko ściągać od nowa, używałem obu injectorów efekt ten sam nie działał, może tym razem się uda.

 

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Kurde zainstalowalem NF4 ale mi komp nie chciał działać takie miał lagi, że masakra ;/ A spróbuj na SP2 może zadziała ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Słuchajcie, widzę że jest pare problemów, po pierwsze co należy zrobić to DOKŁADNIE odinstalować I USUNĄĆ POZOSTAŁE PLIKI PO Metinie i FB, (po deinstalacji metina, zostają w folderze różne pliki, po deinstalacji należy usunąć cały FOLDER Metin2) I dopiero od nowa instalować metina, a po zainstalowaniu net framaeworka restart kompa zróbcie

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Zainstalujcie Net Framework 4.0 i może macie zły injector?

Słuchajcie, widzę że jest pare problemów, po pierwsze co należy zrobić to DOKŁADNIE odinstalować I USUNĄĆ POZOSTAŁE PLIKI PO Metinie i FB, (po deinstalacji metina, zostają w folderze różne pliki, po deinstalacji należy usunąć cały FOLDER Metin2) I dopiero od nowa instalować metina, a po zainstalowaniu net framaeworka restart kompa zróbcie

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

KuReK93 robiłem restart kompa po NetFramework to komp mi sie 15 min wlaczal...

Za Frameworka, ja już nie odpowiadam, jest to program firmy Microsoft, więc do nich proszę składać reklamację

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Ej mam pytanie z tym fishbotem słuchajcie jak mi nie zlowi co nie to przed tym daje przynete a potem pisze straciles przynete i juz nie lowi ? czemu tak . Mam wedke +3

zloteslowa.png

 

Złote słowa :)add.png Dla niego :)

 

 

Zachowanie PostMakera na MPC :) (wkoncu mpc najlepsze forum w sieci)

zalmpc.png

 

Opublikowano

Robiłem już wszystko żeby zadziałał odinstalowałem, zainstalowałem Net Framework'a itp.Wszystko dokładnie odinstalowałem i dalej nic.Szkoda bo w 4 godziny 11KK wpadło.

Opublikowano

Ej mam pytanie z tym fishbotem słuchajcie jak mi nie zlowi co nie to przed tym daje przynete a potem pisze straciles przynete i juz nie lowi ? czemu tak . Mam wedke +3

kliknij na okienko "statistic mode" (z takim wykresem) i "enable" niech polowi z godzinkę(przez ten czas nie złapie za wiele), potem wyłącz "statistic mode" kliknij "enable", potem kliknij na tą ikonkę z "drzewkiem", "enable" jescze raz "drzewko" i znów "enable"

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Kurek wiem ;D ale może coś poradzisz ;/

Up może masz czas zarzucania poniżej 5000ms ?

Barbarko, na NetFrameworka nic nie poradzę przykro mi;/

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Jaki system, masz netframework'a, serwis packa 3?? Na niektórych XP może nie działać

 

 

Netframework 4.0, Servis Pack 3 system XP może to dlatego, ale za pierwszym razem zadziałał.

Opublikowano

Netframework 4.0, Servis Pack 3 system XP może to dlatego, ale za pierwszym razem zadziałał.

Przywróć system do dnia w którym FB działa, jak to zrobić jest opisane na poprzednich stronach

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

W dniach 02.01.2011 (niedziela) od godziny 14.30 , do 05.01.2011 (środa) do godziny 16.00, nie będę obecny na MPC Forum, i nie będę mógł udzielić pomocy.

Wszystkie swoje prośby, pytania, problemy, proszę pisać dziś w postach do 14.00, jeśli ktoś nie zdąży, odpowiem dopiero w środę po powrocie.

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Hej, Kurek bardzo ładny bocik oczywiscie + ale mam problem robie wszystko tak jak w instrukcji odpalam metina loguje sie na konto wybieram postac klikam start i mam czarny obraz nic sie nie dzieje jak temu zaradzic?

EDIT@@

 

Mam net FrameWork 4.0 Windows 7 64 bit

ale kidy masz czarny ekran?? od raz jak klikniesz start, ekran roni się czarny??

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Tak jak nadusze start

Jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, a jak zastopujesz ekran powraca? i jak wylogujesz, i zalogujesz bez fb, to są w eq ryby??

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Rano normalnie dzialal a teraz jak klikne injector i na metina to nie wyskakuje mam xp SP2 Framework 3.5 pomocy...

zbyt duża sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...