Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Vamph powiedz mi gdzie wydropiles to eq +7 i u7 ? ;] ,powiedz mi tez skad masz wr mroku juz 20% ;] i gdzie postawiasz bota ze tak malo hp ci biora ? ;]

Opublikowano

Boże. kiedy to zrozumiecie ze nikt wam konta nie zrobi. Poszukajcie generatora kssn ( żaden nie działa ) i macie juz TuT jak się zarejestrowac. Zgłaszam raport bo to jest kompletny spam !!

 

A wiec: EQ : jak zmieniasz klase to dostajesz eq u7 +7 lub dropi ci na slonecznych ( mi miecz dropnol ;) ), wr mroku dostalem z misji, ty tez dostaniesz na chyba 25 lvl . Ja jestem wojem to postawielm na slonecznych kolo cp 29 i tam mi nic nie zabiraja. pozatym mam krzaka 28lvl oraz boba 29 to dobry team ;). Jutro zrobie TuTki, dzisiaj nie mialem czasu . Piszcie jakie chcecie TuTy odnoscie nostale se

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

ooo to bardzo fajnie ,bo wiesz ja luk i bede mial wk i czy dostane wr swiatla ? I jeszcze jedno : Od razu dostales 20% czy sam wbiles ? ;]

Opublikowano

dostałem. na 27lvl

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Poszukaj na google.pl są różne KSSN ale 3/4 nie działają. A kilka miesięcy temu były generatory które działały i dawały dobre KSSN ,a teraz one nie działają.

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Vamph a jeszcze jedno czy ty jak sie teraz widzielismy to nosisz to eq co dostales jak wybierales klase (mag,lucznik,woj) ? I to jak mowiles ze na 45 easy to znaczy ze na 45 szybko sobie wbijesz pkt SP na glacu ?

Opublikowano

Powiedzcie mi cos sie robi po misji jak sie odda ospalkowi rude i kilof i on potem da ci magazyn i co dalej bo u mnie zadna glowa misja sie wtedy nie wyswietla ;/

Opublikowano

Powiedzcie mi cos sie robi po misji jak sie odda ospalkowi rude i kilof i on potem da ci magazyn i co dalej bo u mnie zadna glowa misja sie wtedy nie wyswietla ;/

 

Gdy przejdziemy 18 czasoprzestrzeń idziemy porozmawiać z Mimi Mentor. Ona zleci nam czekanie na wiadomość od Lorda Cuarry a my w tym czasie zbieramy 10 mandragor od szczęśliwych mandr, 15 ziaren złośnika od jadowitych złośników i 20 ogonów lisa od młodych lisów. Po zebraniu tych rzeczy idziemy porozmawiać z Mimi Mentor.

Po rozmowie zaczynamy akt 1-2 idąc do Ospałka i biorąc od niego zadanie "Nowy przyjaciel". Po zdobyciu zadania musimy dostarczyć Ospałkowi 14 rudy. Dostaniemy punkty doświadczenia i profesji. Potem musimy dostarczyć Ospałkowi 7 starych kilofów. Dostaniemy w zamian punkty doświadczenia, profesji i mały magazyn. Następnie trzeba przejść 20 czasoprzestrzeń, jednak najprawdopodobniej nie masz 20 lvl'a żeby wejść do tej czasoprzestrzeni. Po osiągnięciu 20 lvl'a idziemy wykonać 20 czasoprzestrzeń. Jest ona długa, jednak za przejście jej można dostać nową rzecz - kwiat dźwięku. Dzięki niemu dostajemy dodatkowe zadanie klikając w okno zadań, a potem na napis o kwiatach dźwięku. Naciskamy potwierdź i dostajemy dodatkowe zadanie.

Dodano z powodu pytania w komentarzach: Rudę można zdobyć od Groźnych Górników (23 lvl), Górników (22 lvl) i Wesołych Górników (17 lvl).

 

Zrodlo

www.nostaleporadnik.bloog.pl

sygnamini_nxsnasq.PNG


Opublikowano

cześć mam 1 KSSN działający na zbyciu jak ktoś chce to niech pisze ;P

 

 

Vamph napisz mi na PW bo mam ważną sprawę :)

 

daj ksnn prosze

daje ci plusa

sygnamini_nxsnasq.PNG


Opublikowano

@Crr...

 

Jak masz flashget'a to go włączasz i masz tam taki duży + zielony z napisem New i pojawi ci się okienko i w URL wklejasz to http://file.nostale.com/pds/NostaleSE_0181.exe i dajesz download. a potem mi + :)

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Vamp Gdzie masz już berka?

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Siemka może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym krzakogonem co się go dostaje w cp 20 lvl ?? robię już 2 raz tą cp i dalej nie mam go :/

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

odpowie ktos gdy włanczam se i mam aktualizaje to pasek 2/2 sie nie ładuje nie moge właczyc gry hellp

17429677.th.png

taki mam klikam start i opcje i nic

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Opublikowano

Ok jak jednocześnie można mieć pare sp na 30 lvlu czy tam którym jakie są new bonusy co vamph mowil np krzak czy nosbazar czy tam co, i mam problem

Chce zrobić konto daje na to memberAgeselect i jakiś listonosz mi się pojawił i teraz mam problem że niewiem co nacisnąć.

Jak ktoś mi pomoże konto zrobić dam plusa +

 

Aha i jakim sposobem jednocześnie dostaje sie na nostale se 3 sp za jakąś misje odpowiedz Vamph i niech ktoś mi pomoże z reje.

Tobie linajge jak mi pomożesz tobie też dam +.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...