Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie idzie naladowac musisz bic na glacu a wykonales misje zlapac zwierzeta po cb 27 ?

Wie ktos po ile stoja ladowarki SP ktore dawaja 10k dodatkowych pkt sp ?

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka mam pytanie. Co muszę zabić w misji na sp1 ??? Mam 25/25 , 25/25 i 0/15 <---- czego 15 musze zabić ?

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Siemka mam pytanie. Co muszę zabić w misji na sp1 ??? Mam 25/25 , 25/25 i 0/15 <---- czego 15 musze zabić ?

 

straczki groszku...

uwaga. TYLKO TE KOLO CP 27

 

Ja aktualnie mam 3 misje do sp

 

EDIT

 

Pomozcie mi teraz...

 

6/20

0/20 - jaki to potwor

1/10

 

ps. to 3 misja na sp

te 6/20 i 1/10 umiem ale nie umiem 0/20 ;[

Help me...

sygnamini_nxsnasq.PNG


Opublikowano

straczki groszku...

uwaga. TYLKO TE KOLO CP 27

 

Ja aktualnie mam 3 misje do sp

 

EDIT

 

Pomozcie mi teraz...

 

6/20

0/20 - jaki to potwor

1/10

 

ps. to 3 misja na sp

te 6/20 i 1/10 umiem ale nie umiem 0/20 ;[

Help me...

 

To są te owce koło CP 32 :)

 

A te co wiesz to jakie potworki ?

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Mam pytanie do was ma ktoś może 1 konto na koreanie do odania może być puste bo ja niemam kssn wiec sam sobie nie zrobie pisac na pw albo pod moja wypowiedzia ;]

Ps daje 5 i +

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

To są te owce koło CP 32 :)

 

A te co wiesz to jakie potworki ?

 

Lisy co mają 2 ogony koło cp 30

i strączki groszku koło cp32

 

To do 3 misji na sp.

Bardziej te strączki są na samej prawej stronie, bo mi tam nalicza... Podaj nick w grze to ci pomogę.

sygnamini_nxsnasq.PNG


Opublikowano

Lisy co mają 2 ogony koło cp 30

i strączki groszku koło cp32

 

To do 3 misji na sp.

Bardziej te strączki są na samej prawej stronie, bo mi tam nalicza... Podaj nick w grze to ci pomogę.

 

 

w jakim cp na nostale koreanskim dostane krzaka te potki i ten order bo w cp 20 dostałem tylko kamien duszy!!!!!!

Vamph oszukałeś mnie!

 

i mam jeszcze 2 problem bo przed cp 20 musze coś chyba 0/15 albo co i niewiem co mam robić

Opublikowano

Witam, ściągłem sobie Nostale Koreańskie, konto zrobiłem bez mniejszych problemów, zpatchowałem Nostale, ale kiedy chce sie zalogować do gry wyskakuje mi message, dane do konta wpisuje dokładnie, konto działa bo logowalem sie na stronie Nostale, nie wiem co dalej robić, czy zeby odpalić koreana podszeba jakieś inne IP ? a może aktualizacje mają ? W załączniku daje wygląd message

post-371457-0-69504200-1313484398_thumb.jpg

Lewą ręką zabijam, a prawej to sie sam ku*wa boje

 

http://staticrps.noto.lu/uploads/201105/4dc8137d2ba50.gif

 

Synek, jebnij Plusem

Opublikowano

Polecam Program FlashGet łap link : http://www.dobreprogramy.pl/FlashGet,Program,Windows,12325.html

 

a jeśli chodzi o sp to na 30 lvlu wybierasz sobie ktoras z 4 sp, a exp nawet nie wiem bo kurna nikt nie chce mi pomoc, forum powoli zaczyna schodzic na psy ;/

Lewą ręką zabijam, a prawej to sie sam ku*wa boje

 

http://staticrps.noto.lu/uploads/201105/4dc8137d2ba50.gif

 

Synek, jebnij Plusem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...