Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mogę, będę bil zaraz na kremie z żółwi do sp wiec mogę podexspic pisz na grze nik-Wobbo

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Haha, nic nie zmniejszyli, na ch1 jest exp jak na globalu, ch2 exp taki jak dawniej. Kto gra na Nostale Koreańskim? plz o odp

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

mam pytanie i prośbę

 

1.(pytanie) jest jakaś polska gildia?

 

2.(prośba) czy mógł by jakiś polak pomógł ogarnąć mi 99nos? mój nick to wemagepl

 

z góry dziękuje

Opublikowano

Vamph masz racje zrobili to żeby ludzie nie exspili na ch1 tylko na ch2 dobry pomysł

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Szukam ludzi do zrobienia dobrej PL fam

Oraz czy jak by ktoś mógł przesłać dobre komendy byłbym wdzięczny

Pisac notki Do Wobbo mam 59 lvl

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Orientujecie się może gdzie 90 + wbili levele ?? Jest nawet spora liczba takich graczy , często takich mijam . Mi na 60 + na bazylach już słabo leci a gdzie tu 90 i dalej ?? Poleci +

Opublikowano

Orientujecie się może gdzie 90 + wbili levele ?? Jest nawet spora liczba takich graczy , często takich mijam . Mi na 60 + na bazylach już słabo leci a gdzie tu 90 i dalej ?? Poleci +

 

Jak mam skasować postać na serverze 99nos??

Bo chce skasować swojego luka 23 lvl i stworzyć poszukiwacza przygód.

Więc wybieram to po lewej stronie i ja coś tam pisze chyba fuck tam napisałem a tu mi pisze Message.Chyba się postaci nie uda usunąć.

Niech moze ktos zapoda screen albo powie jak to sie robi krok po kroku.

 

wie ktos jak odpalic Nostale JP ? bo mi message wyskakuje

 

bo musisz swoje ip zmienić na ip japońskie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...