Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanie do misji w porandiku jest napisane Po ukończeniu cp , idziemy pogadać z szefem Mundog .Następnie idziemy zabić 5 Górników, 3 Górników Expy i Zmęczonego Szefa Górników

Następnie idziemy do cp 24 , a ja po zabiciu ich wchiodzie i roie cp 24 dalej mam tą samą misje o co chodzi

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

Opublikowano

Mam problem. Chodzi o to że kiedy odpalam 99nos gra się włącza jak by nigdy nic ale chodzi o to że nie mam żadnych napisów ani polskich ani chińskich(lub koreańskich nie wiem) i przez to nie mogę utworzyć postaci bo nie mogę nic napisać.

Wiec chce wiedzieć czy jakąś czcionkę muszę mieć czy czegoś nie mam. Proszę o pomoc :rolleyes:

Opublikowano

Pomoże ktoś?

Jak gram dłużej niż około godzinę to grafa w grze mi się psuje. wszystko jest kolorowe, ale nie tak jak ma być, czasem śnieży i nic nie widać etc.

A przed chwilą: Robiłem cp 24, potem 25, potem 26. Przy 26 wyłączyła mi się gra. Włączyłem... i byłem obok cp 24 bez boba -.-

chrisdi.jpg

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

dzila 99nos juz?? bo denerwuje mnie to reje jp

 

Tylko nie to... Cofa nas na 99Nos, na początku miałem 25 lvl na moim koncie, teraz 24 lvl, teraz nie mam konta...

Obawiam się że server padnie, nie wiem od czego nas tak cofa, może i zaczniemy pewnie od nowych kont.

I mój Kuba zaginął

PS. Ten z 24,25 lvl to nie był Kuba, prawdziwe konto czyli Kuba30,KubaPL,KubaPl, miało 49 lvl i miałl 2 postacie dodatkowe, luk 45 i mag 44

 

 

Rozmowa z kolegą

 

 

kuba

16:27:14

dziala ci 99nos

 

 

 

radek (radek151)

16:27:31

cczekaj

16:27:52

co wywaliło cie?

 

 

 

kuba

16:28:01

nom

16:28:03

jakis komunikat

 

 

 

radek (radek151)

16:28:25

dziala mi

 

 

 

kuba

16:28:46

kurde

16:28:50

skasowalo mi konto

 

 

 

radek (radek151)

16:28:54

ladowarka SP mi potrzebna

 

 

 

kuba

16:29:05

a co ty myslisz

16:29:06

ja nie mam

 

 

 

radek (radek151)

16:29:18

jak konto ci usunelo

 

 

 

kuba

16:29:23

nie wiem

16:29:28

powiem ci co robilem

16:29:31

gralem sobie sobie

16:29:35

ulepszalem mieczyk

16:29:44

poszedlem do mimi mentor

16:29:48

potem kupilem sobie zarcie

16:29:50

nagle bum

16:29:52

wywalilo

16:29:54

kiedy wszedlem

16:30:00

wywalilo

16:30:03

i postac usunela sie

 

 

 

radek (radek151)

16:30:10

to nie wiem

16:30:14

nowe konto to nie

 

 

 

kuba

16:30:19

nie

16:30:23

to nie na kubie

16:30:27

na innym

 

 

 

radek (radek151)

16:30:31

aha

 

 

 

kuba

16:30:33

ale

 

 

 

radek (radek151)

16:30:35

teraz mnie wywalilo

 

 

 

kuba

16:30:36

jak zdazylem wejsc

16:30:40

to zacofalo mnie

16:30:43

i znowu musialem cp robic

16:30:52

i mieczyka nie mialem ulepszonego

 

 

 

radek (radek151)

16:30:57

aha

 

 

 

kuba

16:31:05

tak jakby czas sie przesunal

 

 

 

radek (radek151)

16:31:16

nom

16:31:18

to jest dziwne

 

 

 

kuba

16:31:24

tobie tez?

 

 

 

radek (radek151)

16:31:34

no

16:31:36

cofnelo mi

16:31:43

mialem cp 34 zrobione a nei mam

 

 

 

kuba

16:31:47

no widzisz

16:31:51

cos cofnelo

 

 

 

radek (radek151)

16:32:01

czas letni zmieniaja?

 

 

 

kuba

16:32:15

nie wiem

 

 

 

radek (radek151)

16:32:22

może być??

 

 

 

kuba

16:32:26

co

 

 

 

radek (radek151)

16:32:40

że u nich strefa czasowa ie teraz zmienila

16:32:46

sie*

 

 

 

kuba

16:33:08

dziwne

16:33:17

mi to usunelo postac

16:33:18

grrr

 

 

 

radek (radek151)

16:33:21

na pewno tak nie może być

16:33:36

a kogo konto

 

 

 

kuba

16:33:38

cofnelo mnie do konca pewnie

16:33:39

moje

 

 

 

radek (radek151)

16:33:48

aha

16:34:04

o 17:00 unas bednzie to u nich 00:00

 

 

 

kuba

16:35:41

szkoda ze cofnelo

 

2 rozmowa

 

 

kuba

16:36:54

cofnelo mnie

16:37:00

teraz tego nie odwroce

 

 

 

radek (radek151)

16:37:09

no :((

 

 

 

kuba

16:37:19

o kurde

16:37:25

passy nie dzialaja do mojego konta

 

 

 

radek (radek151)

16:37:26

??

16:37:38

kuby?

 

 

16:37:41

ma kubie

 

 

 

kuba

16:37:42

nom

 

 

 

radek (radek151)

16:37:46

yyy

 

 

 

kuba

16:37:50

kurde

16:37:53

cofnelo mnie pewnie

 

 

 

radek (radek151)

16:38:01

wina GM

16:38:07

serwer niedługo padnie

16:38:29

nieee

16:38:34

mam 43lv

sygnamini_nxsnasq.PNG


Opublikowano

Nie ma juz expa 20x ? mi na 36 lvl na kretach ida 0.09, co jest? mi usuleno 57lvl luka z destro ;(

 

zal. usunelo mi teraz całe konto, ja pisze do gm

 

ej, na koreanie ładują już się punkty sp? jak tak to ja pożucam 99nos, gm nie odp. zal mi ich. Jak się nie ładują to są chociaż ładowarki te 10k co dodaja?

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

jest. jak cos moge pomuc w sp 1 i 2

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...