Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2xup

Po zbadaniu obszaru w 16cp idziemy porozmawiać z Mimi Mentor. Zamiast niej rozmawiamy z... Malcolmem Mix. On nas informuje o tym, że jego wujek został porwany i jest w 17cp. Zanim pójdziemy do 17cp, Malcolm Mix nas poprosi o danie mu butów poszukiwacza przygód, żeby mógł je ulepszyć.

Uwaga: Wiele osób nie wie, gdzie są buty poszukiwacza przygód. Sprawdźcie, czy nie macie ich na sobie. Jeśli nie macie ich na sobie to poszukajcie ich w plecaku. Jeśli sprzedaliście te buty, to kupcie je u Teomana Topp.

tekst jest z strony : http://nostaleporadnik.bloog.pl/

sygnaflippy.png
Opublikowano

Uwaga Dropi Ktoś krzemienie na sp3?

 

 

#2 Właśnie zakładam Fam "Imagination" na 99Nos

 

Zapraszam osoby powyżej 14 lat + dobra znajomość języka Angielskiego.

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

Czy zna Ktoś komendy Dla Fam na 99Nos?

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

UP mi pomogło to bo tez mialem tak

Edit mam pytanie odnosnie koreana mam 3 polowanie i mam

 

20/20

0/20

0/10 co to za moby bo te z poradnika damcia są złe

To jest zbieranie mandragor (10) tych ze zlosnikow (15) i ogonow lisa (20) obok 15cp trzeba je zabijac i wtedy leca

 

mam problem z questem po cp na 18 lvl mam takie cos

Mam zabic

0/10

0/15

0/20

 

wiecie co to za potwory ???

Daj screena to to ci powiem po krzaczkach co to za potwory

­

Opublikowano

Jak ktoś będzie chciał pomocy w buildach kart na obojętnie którym servie to pisać do mnie, a na pewno podam bardzo dobry buil.

I mam kłopot zrobiłem cp 45 i mam krzaczki 0/5 bije all mobki w fernon od ponad godziny na każdym piętrze i nic powie mi ktoś co trzeba zrobić?

Co ci szkodzi daj " - " to nic nie kosztuje :)

99nos

nick: Mysticer

LvL: 55

Job: 49

wiedzminh.png

Opublikowano

mam problem z questem po cp na 18 lvl mam takie cos

Mam zabic

0/10

0/15

0/20

 

wiecie co to za potwory ???

 

Tu musisz wydropić:

10 Mandragor [Z Mandr z 17 lvlem]

15 Ziaren złośnika [Ze Złośników z 18 lvlem]

20 Ogonów Lisa [Z Lisów z 16 lvlem]

 

 

Jak ktoś będzie chciał pomocy w buildach kart na obojętnie którym servie to pisać do mnie, a na pewno podam bardzo dobry buil.

I mam kłopot zrobiłem cp 45 i mam krzaczki 0/5 bije all mobki w fernon od ponad godziny na każdym piętrze i nic powie mi ktoś co trzeba zrobić?

 

Tu masz wydropić z Wojowników Kenko [44lvl] "Czarną Gurdę" - Taka czarna butelka.

Opublikowano

Mam proźbe, może ktoś podać liste wszystkich krzaków, cene i powiedzieć skąd je można zdobyć na 99nos. Gram jakieś 4 dni w NT i troche tego nie ogarniam D;

Opublikowano

Mam proźbe, może ktoś podać liste wszystkich krzaków, cene i powiedzieć skąd je można zdobyć na 99nos. Gram jakieś 4 dni w NT i troche tego nie ogarniam D;

 

Słabego krzaka w 99nos możesz kupić za około 200kk. Można je zdobywać z ich NM, lecz one są po 499pkt ( to ich ND ).

fochm.png

By me : (

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...