Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ok. Jestem na wakacjach ale mati, wkuzasz mnie. Nie spamuj . Ok, napisz raz że chcesz pliki i już. DzQ.. Ty też nie minusuj jego postów. Zgłaszam raport na ciebie.

Tak jak muwil mati (99nosxD) dostaje sie taki order. Za niego możesz miec np dywan lub tygrysa.

ps. Też bym prosił o te pliki z nos se bo 99nos to przeszłość.

 

On i ja mamy juz konta na se od prawie roku. A wiec kssn nie potrzebne.

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Sebo :

Proszę { Po przejściu 34 czasoprzestrzeni idziemy porozmawiać z Ramos'em. Dostajemy punkty doświadczenia i profesji. Teraz rozmawiamy z Teomanem Topp. Teraz płacimy 10000 golda Teodorowi Tipp. Teraz idziemy do Terenów Zachodnich Kopalń w wyznaczone miejsce. Dostajemy w zamian punkty doświadczenia i profesji. Teraz zbieramy od Ognistego Slade'a Serce rozgrzanego do czerwoności golema. Dostajemy w zamian punkty doświadczenia i profesji.

Uwaga: Coraz bardziej nasila się kłopot ze znalezieniem Ognistego Slade'a. Droga do niego jest taka: Wejście do Świątyni Fernon>Zamknięta Kopalnia B0>B1 i dalej przez dłuższy szlak (uwaga na galaretki) idziemy to kamienia teleportu, a potem idziemy dalej aż do pola z Silnymi Ziołowymi Mandrami i Ognistym Slade'm.

Teraz znowu idziemy na Tereny Zachodnich Kopalń do wyznaczonego miejsca. Znowu dostajemy punkty doświadczenia i profesji. Teraz rozmawiamy z Ray'em. Dostajemy punkty doświadczenia i profesji.

I teraz idziemy do 35 czasoprzestrzeni. W tej czasoprzestrzeni trzeba uważać w ostatnim pokoju ponieważ trzeba wytrwać z Młocarzem Kenko. Warto przygotować przekąski, eliksiry i skille zatrzymujące wroga.

Jednak teraz nie kończę opisu. Po przejściu 35 czasoprzestrzeni z Wejścia do Świątyni Fernon idziemy odebrać od Ramos'a (Wejście do Świątyi) zadanie "Moja strona i druga strona". Rozmawiamy z Ray'em, a potem z Teodorem Tipp. Dostajemy punkty doświadczenia i profesji. Teraz znowu rozmawiamy z Ray'em. Dostajemy punkty doświadczenia i profesji. Teraz idziemy rozmawiać z Ramos'em z Obozu Rycerzy. Dostajemy w zamian 15000 golda, punkty doświadczenia i profesji.

I teraz mam dla was 3 nowości: 1. To 2 czasoprzestrzeń na ten sam lvl co poprzednia,

2. Za tą czasoprzestrzeń nie dostaje się nic,

3. Możesz wejść samodzielnie do tej czasoprzestrzeni i jeśli nie jesteś w grupie.

Idziemy do 35 czasoprzestrzeni w Obozie Rycerzy. W tej czasoprzestrzeni są 3 wyjścia i dźwignia.

Od razu ogłoszę że jeśli nie będzie żadnych zgłoszeń do pomocy z pisaniem o rajdzie Krzewu Xysen to nie napiszę o nim, oraz ogłoszę, że niedługo podaruję wam post-niespodziankę. }

Uwaga!!! żeby nie było mam pozwolenie na Używanie Tekstu od Autora !!!

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

ja moge ale musisz dac kssn

 

zna ktos dobra fam która przyjmuje na nostale uk za kase do podexpienia?

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Vamph:

Poszukaj na speakerze, ja dużo grałem na UK i się znam, 500k-1kk za 1 lod wezmą. Ale idź do dobrej fam 70+.

 

Prosiłbym też o nostale.se (kr?) o wrzucenie na jakiś serwer bo konto mam. ;P

 

Kuba:

Kssn to jakby 'pesel' koreańczyka. Bez tego nie zarejestrujesz się bo generatory już nie działają ;x

 

 

Liczę na +.

chrisdi.jpg

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

500k? o w morde. A wiec zamienie 1.6kk na enigmie za 1.5kk na uk, dodam tez elvina u4+5 za red luk podobne u na uk

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

uk, de all spoty zajete i nie ma tak czesto LoD'u

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

ok. Jestem na wakacjach ale mati, wkuzasz mnie. Nie spamuj . Ok, napisz raz że chcesz pliki i już. DzQ.. Ty też nie minusuj jego postów. Zgłaszam raport na ciebie.

Tak jak muwil mati (99nosxD) dostaje sie taki order. Za niego możesz miec np dywan lub tygrysa.

ps. Też bym prosił o te pliki z nos se bo 99nos to przeszłość.

 

On i ja mamy juz konta na se od prawie roku. A wiec kssn nie potrzebne.

 

 

Skąd wziąsć ten order :> ?

berserk.jpg
Opublikowano

z misji, dostaniesz go na ok 30lvl

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Zapomniałem hasla na nostale korean jak odzyskac??

i prosze o konto na nostale jp bo ja moge sie zalogowac :) Mam orginala Real Hide my IP

Zakaz handlu na forum

Coming

Opublikowano

@up

 

Nie pomogę Ci bo.. Bo mnie od noobow,idiotów wyzywałeś i jeszcze inne wulgi szły..

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Zapomniałem hasla na nostale korean jak odzyskac??

i prosze o konto na nostale jp bo ja moge sie zalogowac :) Mam orginala Real Hide my IP

 

 

Napisz na gg 823330. Do 23.00 będę albo jutro od 13.00 około. (napisałem Ci jedno pytanko na PW)

 

@up

 

skoro mu nie pomożesz to po co piszesz -.- zwykły spam...

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

kto podexpi na koreanie do 20lvl? mam prawie 11, zam krzaka w perle

 

tak. pw do xdPL

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Kurwa potrzeba mi japońskiego IP ;[ Pograł bym se na nostale.jp i spr. co i jak. ;pp

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...