Skocz do zawartości

Świąteczne przygotowania z MPCforum!

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 202 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

beEPwit.png

 

W tym roku elfy Mikołaja nie spisały się najlepiej – święta już niedługo, a przygotowania nawet jeszcze się nie zaczęły! Prezenty niegotowe, choinka się zgubiła, sanie zepsute, kolęd brak, nawet karpia nie ma. Mikołaj jest załamany i poszukuje nowych elfów wśród naszych użytkowników. Tak się składa, że pomóc Mikołajowi może każdy z Was – wystarczy wziąć udział w naszej świątecznej zabawie! Nadszedł czas na Świąteczne przygotowania, które potrwają od jutra do 26.12.

Na czas trwania wydarzenia na forum zostanie dodana specjalna reakcja – aeFn0Ws.png. Mamy nadzieję, że całość przypadnie Wam do gustu i będziecie z nami podczas eventu! Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia :)

 

rfZQaZB.png

 

We wszystkich kategoriach obowiązuje regulamin forum – co oznacza, że prace nie mogą zawierać treści z nim niezgodnych i nieodpowiedniego słownictwa. Muszą być również wykonane całkowicie przez Was. Złamanie tych zasad jest jednoznaczne z dyskwalifikacją z konkursu, a w skrajnych przypadkach może grozić blokadą konta.

 

Pamiętajcie, że prace na poszczególne kategorie można wysyłać tylko w terminach podanych pod ich nazwą. Zgłoszenia wysłane przed lub po terminie nie będą brane pod uwagę.

 

Wysyłając pracę na którąkolwiek z kategorii, automatycznie wyrażacie zgodę na jej publikację w temacie z wynikami, jeśli zdobędzie ona nagrodę lub wyróżnienie.

 

W tym roku naszemu forumowemu @Święty Mikołaj będzie pomagał elf – @Yaboku. Pomoże on w realizacji konkursu, a także opublikuje statusy konkursowe w następujących dniach: 7.12, 9.12, 11.12, 13.12, 15.12, 17.12, 21.12, 23.12. W jego statusach znajdziecie fragmenty piosenek, które kojarzą się ze świętami – osoba, która pierwsza skomentuje status, podając tytuł piosenki, z której jest fragment, otrzyma +10 cf4lH8n.png w ogólnej klasyfikacji.

 

Oczywiście przez cały czas trwania konkursu spodziewajcie się także mikołajkowych statusów od @Święty Mikołaj, @Lord Makin, @Aive – pamiętajcie jednak, że jednego dnia pojawią się maksymalnie 2 statusy.

W jury konkursów zasiądzie nasz elf @Yaboku oraz @Lord Makin i @Aive.

 

OPij8Wi.png

 

W Mikołajki około północy pojawi się specjalny temat z losowaniem – wystarczy go skomentować, aby mieć szansę na wygraną. Jedyny warunek – każdy może napisać w temacie jedynie jednego posta, a napisanie większej ilości będzie wiązało się z dyskwalifikacją. Temat pozostanie otwarty do 23:00, a chwilę potem pojawią się wyniki.

Zwycięzca w tej kategorii otrzyma +30 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji oraz jednorazowo -5 punktów ostrzeżeń, o ile jego pasek ostrzeżeń wskazuje wartość dodatnią.

 

KyLXTei.png

 

W tych dniach @Święty Mikołaj czeka na Wasze listy! Mikołaj weźmie pod uwagę jedynie te, w których opiszecie, co chcecie dostać pod choinkę oraz dlaczego. Pamiętajcie, że Mikołaj lubi czytać, więc Wasza praca powinna liczyć minimum 200 słów. Swoje świąteczne listy wysyłajcie na PW prosto do @Święty Mikołaj, w tytule wpisując „List do Mikołaja”.

Zwycięzca w tej kategorii otrzyma +50 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji oraz jednorazowo -10 punktów ostrzeżeń, o ile jego pasek ostrzeżeń wskazuje wartość dodatnią. Autorzy wyróżnionych listów otrzymają +30 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji.

 

5sj3KCx.png

 

Od 10 grudnia czekamy na Wasze świąteczne opowiadania! Tematyka? Jak sama nazwa konkurencji wskazuje – świąteczna. Może to być opowiadanie z Waszych świąt, może to być zupełnie wymyślona historia – zostawiamy pełną dowolność w tym zakresie. Jeśli chodzi o warunki formalne: forma pracy to opowiadanie, minimalna ilość słów to 250. Historie nadsyłajcie poprzez prywatną wiadomość do @Święty Mikołaj, w temacie wpisując „Świąteczna historia”.

Zwycięzca w tej kategorii otrzyma +50 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji oraz jednorazowo -10 punktów ostrzeżeń, o ile jego pasek ostrzeżeń wskazuje wartość dodatnią. Autorzy wyróżnionych opowiadań otrzymają +30 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji.

 

3fHDhcz.png

 

W tej konkurencji czekamy na Wasze choinki! Przyjmujemy zarówno zdjęcia choinek w Waszych domach, rysunki choinek oraz choinki wykonane komputerowo. Pamiętajcie – jeśli wysyłacie zdjęcie Waszej choinki lub rysunek, to w kadrze powinna znaleźć się również karteczka z Waszym nickiem z forum. Na grafikach wykonanych komputerowo również prosimy o umieszczenie Waszego nicku. Choinki przyjmuje poprzez PW @Święty Mikołaj, tematem wiadomości w tym przypadku niech będzie „Choinka”.

Zwycięzca w tej kategorii otrzyma +40 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają +20 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji.

 

hxUeVfG.png

 

Od 14 do 26 grudnia @Święty Mikołaj czeka na Wasze kolędy! Ilość słów, obecność rymów i całą resztę pozostawiamy Wam – miło byłoby, gdyby kolęda stworzona przez Was nawiązywała w jakiś sposób do forum, ale nie jest to obowiązkowe. Kolędy wysyłajcie poprzez PW do @Święty Mikołaj, w temacie wpisując „Forumowa kolęda”.

Uwaga! Można otrzymać dodatkowe cf4lH8n.png za nagranie wykonania kolędy i udostępnienia nam za pośrednictwem platformy Soundcloud.

Zwycięzca w tej kategorii otrzyma +40 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają +20 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji.

 

JTp92wL.png

 

W sobotę odbędzie się forumowy quiz. W specjalnie utworzonym temacie, do którego link zostanie udostępniony również tutaj, przez cały dzień (w losowo wybranych porach) będą pojawiały się pytania (łącznie dziesięć). Waszym zadaniem jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie w temacie. W wątku obowiązywać będzie kolejka moderacyjna, aby odpowiedzi nie były kopiowane. Za każde pytanie nagrodę może otrzymać trójka użytkowników. Pierwsza poprawna odpowiedź będzie dawała 10 cf4lH8n.png, druga 6 cf4lH8n.png, a trzecia 4 cf4lH8n.png.

Uwaga! W temacie z quizem obowiązuje całkowity zakaz edycji postów! Post edytowany nie będzie brany pod uwagę. Dodatkowo każdy użytkownik może tylko raz odpowiedzieć na dane pytanie – przemyślcie więc przed dodaniem posta, czy odpowiedź jest prawidłowa, bo będzie ona ostateczna.

 

 

eUz7502.png

 

W niedzielę na forum odbędą się poszukiwania zaginionych prezentów. W różnych tematach kilku działów zostaną umieszczone prezenty w łącznej ilości 60 sztuk. W godzinach 20:00 – 20:40 użytkownicy będą mogli prowadzić poszukiwania – zgłoszenia wysłane po tym czasie nie będą się liczyć. Każdego zauważonego posta z prezentem należy zgłosić, używając opcji „Zgłoś post”. Następnie odbędzie się liczenie zgłoszonych prezentów i każdemu użytkownikowi biorącemu udział w konkursie zostanie przypisane tyle prezentów, ile zgłosił – tutaj nie ma żadnych limitów. Prezent, który będzie należało znaleźć, wygląda tak:

 

gqIQdUD.png

 

Lista działów, w których należy szukać prezentów, zostanie opublikowana na chwilę przed rozpoczęciem poszukiwań.

 

djqoq6j.png

 

We wtorek opublikowany zostanie temat, w którym będziecie mogli opisać, co najbardziej wprawia Was w świąteczny nastrój i dlaczego. Tu liczy się przede wszystkim kreatywność – sprawcie, że wszystkim udzieli się Wasz świąteczny nastrój!

Autor najlepszego posta otrzyma 25 cf4lH8n.png do ogólnej klasyfikacji.

 

99BUeOP.png

 

Wszyscy je kochamy i wszyscy wiemy, jak urocze potrafią być w świątecznej odsłonie – zwierzęta domowe! W tej konkurencji czekamy na zdjęcia Waszych pupili w świątecznej odsłonie. Na zdjęciu, poza pupilem, powinna znaleźć się karteczka z Waszym Nickiem z forum. Fotki wysyłajcie do @Święty Mikołaj na PW, w temacie wpisując „Zwierzak”.

PS Nie – rodzeństwo nie liczy się jako pupil!

Zwycięzcy w tej kategorii otrzymają 40 cf4lH8n.png, natomiast autorzy wyróżnionych zdjęć zgarną po 20 cf4lH8n.png na swoje konta.

 

sLGbf53.png

 

Wiemy, że niektórzy z Was wykorzystają czas wolny przed świętami na granie – pokażcie więc nam Wasze świąteczne postacie. W podanych terminach @Święty Mikołaj czeka na PW na Wasze screeny z gier, które przedstawiać będą Wasze postacie w świątecznej odsłonie. W tytule wiadomości wpiszcie „Postać”.

Zwycięzcy w tej kategorii otrzymają 40 cf4lH8n.png, natomiast autorzy wyróżnionych screenów otrzymają 20 cf4lH8n.png na swoje konta.

 

3ckWkDf.png

 

@Issia - 338 cf4lH8n.png

@Yaesthy - 237cf4lH8n.png

@N3ST0 - 155 cf4lH8n.png

@Biter. - 56 cf4lH8n.png

@fortrees - 50 cf4lH8n.png

@.Pestka. - 50 cf4lH8n.png

@LoveTherapy - 40 cf4lH8n.png

@Dum3l20 - 40 cf4lH8n.png

@el capo - 24 cf4lH8n.png

@Tatsumaru - 20 cf4lH8n.png

@xOstateczny - 15 cf4lH8n.png

@carbonx - 11 cf4lH8n.png

@Amove - 10 cf4lH8n.png

@ThePoc - 8 cf4lH8n.png

@Wefaj - 6 cf4lH8n.png

@TeskiBumerang - 4 cf4lH8n.png

@Molirol - 4 cf4lH8n.png

@Vindow - 4 cf4lH8n.png

yR4KbOK.png

 

Osoba, która uzbiera najwięcej cf4lH8n.png, otrzyma +1 poziom plakietki, +50 punktów reputacji oraz nagrodę niespodziankę!

 

Druga lokata w tabeli gwarantuje +1 poziom plakietki oraz +40 punktów reputacji.

 

Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma plakietkę MPC Champion, lub w przypadku jej posiadania, +1 poziom plakietki.

 

 

 

 

Zapraszamy też do wzięcia udziału w pozostałych świątecznych konkursach na forum:

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - druga edycja forumowej akcji dorabiania czapeczek! – kliknij mnie!

 

Grafikę wykonał nasz tegoroczny elf @Yaboku – dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Pani Kasia

Pani Kasia

1 minutę temu, TeskiBumerang napisał:

elf to niech sie do matury uczy

Święta nie zaczekają, a do matury jeszcze trochę czasu, poradzi sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
3 minuty temu, N3ST0 napisał:

nie lubię statusowych wyścigów :39_angry:

 

Ja też nie XD Dlatego chyba ten event odpuszczę sobie :<


elcapo.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Gdzie Mikołaj był rok temu?! Brakowało nam go, bo kto w końcu odda plakietki za kierzka? W czymś tam wezmę udział i cieszę sie bardzo że powróciła stara tradycja.


rmkrpu.jpg
 

Udostępnij ten post


Link to postu
1 godzinę temu, Silver™ napisał:

Gdzie Mikołaj był rok temu?! Brakowało nam go, bo kto w końcu odda plakietki za kierzka? W czymś tam wezmę udział i cieszę sie bardzo że powróciła stara tradycja.

 

Zgubiłem się w drodze na forum, w tym roku Wam wynagrodzę! Niestety plakietek za kierzka nie mogę oddać, bo mnie zwolnią :(


rQYwYSn.jpg­


Udostępnij ten post


Link to postu
Dnia 5.12.2018 o 18:00, Aive napisał:

Pamiętajcie, że prace na poszczególne kategorie można wysyłać tylko w terminach podanych pod ich nazwą. Zgłoszenia wysłane przed lub po terminie nie będą brane pod uwagę.

 

Ho, ho, ho! Przypominam, że prace na poszczególne kategorie przyjmuję tylko wtedy, kiedy są one w trakcie - daty znajdziecie pod tytułami konkurencji. Nie mogę przyjąć Waszych prac ani przed, ani po terminie!


rQYwYSn.jpg­


Udostępnij ten post


Link to postu
3 godziny temu, Protektor napisał:

zwała że moderacja ma więcej plakiet od zwykłych userów, wesołych świąt dla userów.

Nie płacz już o te plakiety hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 202 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
Okienko zamknie się za 5 sekund...