Skocz do zawartości

Blaidd.

Members
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Blaidd. wygrał w ostatnim dniu 3 Grudzień 2018

Blaidd. ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O Blaidd.

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 27.11.2001

Metody kontaktu

 • Telegram
  Blaiddd
 • GG
  53788748

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Ostatnio na profilu byli

314 wyświetleń profilu
 1. No i wszystko wyszło pięknie (jak zawsze). PS. Jaboku fajne grafiki
 2. Grafika do artykułu według mnie ma niepasujące tło. Dodatkowo przy napisie "Neeko" można było zastosować nieco inną czcionkę, co urozmaiciłoby tę grafikę. Co do napisu uważam, że mógłby być minimalnie większy (ale to moje upodobania) oraz brak przecinka przed "a" w "Kto dołączył a kto odszedł" jest błędem. Z przykładowych prac podoba mi się tylko ostatnia (ta z sową). Niestety po przeanalizowaniu wszystkich prac jestem na nie, ale gratuluje starań oraz (w mojej opinii) kilku udanych prac.
 3. Niestety interpunkcja nie jest twoją mocną stroną. Wystarczy przeczytać tytuł pierwszego tekstu, aby się o tym przekonać. Według mnie tylko jeden news był interesujący. Resztę błędów wymienili wcześniej @Covver oraz @carbonx, więc nie będę się powtarzał. Również jestem na nie.
 4. Cześć jestem Mateusz, również aplikuje :)
 5. Popełniłeś trochę błędów interpunkcyjnych oraz powtórzeń, jednak myślę, że te błędy korektorzy powinni bez problemów poprawić. Dla mnie dwie pierwsze ciekawostki są interesujące, a reszta jest przeciętna lub słaba ( +błąd w 4 newsie, o którym wspomniał @carbonx). Podsumowując, niektóre teksty są napisane poprawnie, jednak tematyka pozostałych jest dla mnie zbyt nudna. Gratulacje za starania, niestety pozostaję neutralny.
 6. Teksty napisane są bardzo chaotycznie, składnia w twoich zdaniach praktycznie nie istnieje. W dodatku jest trochę błędów interpunkcyjnych oraz ortograficznych, a treść tekstów nie porywa. Widać, że się starałeś, jednak według mnie popełniłeś za dużo błędów. Również jestem na nie.
 7. Na topie jest jedną z silniejszych postaci aktualnie (jungla to samo), posiada true damage, fajne ulti, dobrą mobilność.
 8. Skoro problem pingu występuje tylko w LoL'u to tam leży problem. Sprawdź sobie tracert, zarzucam linkiem do poradnika jak to zrobić: https://support.riotgames.com/hc/pl/articles/201752674-Logi-gry-systemu-i-sieci#wq2
 9. Nie ten dział. Sprawdź czy w tle nic Ci się nie aktualizuje. Sprawdź czy w innych grach problem zbyt wysokiego pingu też występuje.
 10. Według mnie Europa dostanie teraz mocnego kopa, ponieważ według tych Worlds'ów jest najlepszym regionem w grze. Co do finału wynik był do przewidzenia, droga Fnatic do finału była zbyt prosta i według mnie G2 zagrało lepszy turniej niż Fnatic. IG od początku grało dobry turniej i pokazało, że zdecydowanie nie ma drużyny, która jest w stanie ich teraz pokonać. Za rok przewiduje bardzo wyrównany pojedynek regionów: Europa, Korea, Chiny.
 11. Ponieważ nagroda za 3 i 4 miejsce jest taka sama. Poza tym wyłonienie dokładnego miejsca każdej z drużyn zajęłoby wieczność, dlatego nagrody są takie same dla miejsc: 21-24, 17-20, 13-16, 9-12, 5-8, 3-4
 12. Najlepiej grać na tej pozycji, na której czujesz się najlepiej. Jednak gdybym miał wskazać pozycję, która ma największy wpływ na grę, to wybrałbym junglera. Nawet jak twoi koledzy z drużyny mocno przegrywają swoje linie, to jeden dobry gank może odwrócić sytuację.
 13. Ja znam świetnego bota, nazywa się "nauka na własnych błędach". Bierzesz jakikolwiek deck ze strony hsreplay.net, grasz nim. W grze analizujesz po każdej rundzie, czy jesteś w plecy po swoim zagraniu, jeśli tak to albo ty źle zagrałeś albo przeciwnik zagrał tak mocne karty (raczej to pierwsze), a jeśli nie to wiesz, że albo ty dobrze zagrałeś, albo przeciwnik zagrał słabo (również raczej to pierwsze).

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...