Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Święty Mikołaj

Ojciec Świąt
Święty Mikołaj

Zawartość

29

Rejestracja

Ostatnio

Wygrane dni

1
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Święty Mikołaj wygrał w ostatnim dniu 22 Grudzień 2013

Święty Mikołaj ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

591 Dobry

O Święty Mikołaj

 • Ranga
  Ojciec Świąt
 • Urodziny 6 Grudzień

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Rozdawanie prezentów
 • Lokalizacja
  Srebrna Góra

Ostatnio na profilu byli

43943 wyświetleń profilu
 1. Mam kilka szalików na zbyciu, chce ktoś? ;p Piszcie w komentarzu, o 19:15 zamykam. :)

 2. Są już wyniki losowania! Nagrody zostaną niedługo przyznane. Odnośnik w komentarzu. :)

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. Morness

   Morness

   mój post #46 a wygrały 45,48,47,49

   fart

  3. Święty Mikołaj

   Święty Mikołaj

   @Creative, tak, chodzi o numer posta. :)

  4. Easy.

   Easy.

   xdd bałwan i śnieżynka moja xD

 3. Można jeszcze za coś zdobyć plakietki ? ;D

  1. Święty Mikołaj

   Święty Mikołaj

   Tak. Będzie jeszcze losowanie i luźne statusy do 14 stycznia.

 4. Kiedy odbędzie się to losowanie z tematu "Święty Mikołaj i jego Elf wracają na MPCforum!"? (albo już się odbyło i jakimś cudem je przegapiłem :x)

  1. Święty Mikołaj

   Święty Mikołaj

   Losowanie odbędzie się w ciągu najbliższych kilku dni. :)

 5. Nagrody za typowanie numerków zostały przyznane. Tytuły i nazwy użytkowników zostaną zmienione jutro. :)

 6. Została już tylko jedna aktywność do wykonania. Tym razem tematem przewodnim będzie postanowienie noworoczne. Wielu z nas wymyśla sobie takie właśnie postanowienia i dąży do tego, aby je zrealizować. Oczywiście nie każdemu się to udaje. :) Prace można przesyłać przez prywatną wiadomość w formie zdjęć/obrazków lub krótkich opowiadań do godziny 24:00 jutro! :)

 7. Chyba każdy z nas kiedyś chciał zbudować własne iglo - albo inną "bazę" ze śniegu. Z pewnością wiążą się z tym jakieś wspomnienia, dlatego dziś będę oczekiwał zdjęć/krótkich opowiadań związanych z tworzeniem takich śniegowych budowli. :)

 8. Rok 2016 pożegnany, warto by było teraz przywitać nowy - 2017 rok. Jak u Was wyglądało powitanie nowego roku? Odpowiedzi na to pytanie proszę kierować w formie zdjęć/krótkich opowiadń na prywatną wiadomość. :) PS. Nagrody za poprzednie akcje zostaną niedługo przyznane, proszę o cierpliwość. ;p

 9. Bałwanki ulepione, można więc przejść do kolejnej akcji. :) Dziś mamy ostatni dzień roku - do godziny 24:00 będę oczekiwał Waszych zdjęć/krótkich opowiadań właśnie na temat pożegnania roku. Nagrody przyznawane będą indywidualnie, zależnie od zaprezentowanej pracy. ;)

 10. Wczoraj rzucaliśmy się śnieżkami, a dziś przyszedł czas na lepienie bałwanów. :) Zasady bez zmian - do godziny 24:00 czekam na wiadomości ze zdjęciami/krótkimi opowiadaniami o tematyce lepienia bałwanów. Każda praca zostanie wymieniona na plakietkę bałwanka. ;)

 11. Na moim profilu śniegu jest pod dostatkiem. Do 24:00 będziemy się rzucać śnieżkami. ;p Czekam na Wasze zdjęcia/opowiadania. :) Nagrodą za każde zdjęcie/opowiadanie będzie od jednej do dwóch śnieżynek.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0