Skocz do zawartości

Ishubito

MPC Winner
 • Zawartość

  1456
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Ishubito

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 28.08.2000

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

5385 wyświetleń profilu
 1. @GeRu dziena można /lock!
 2. Tematyka:Kotek Wysokość:Zgodna z forum Szerokość:Zgodna z forum Kolorystyka: - Dodatkowe informacje od zlecającego: proszę o usunięcie mi czapeczki w moim avku . Materiały do wykorzystania: Wynagrodzenie: 20 like
 3. Poproszę czapeczkę :D jak możesz to znajdź jakiegoś kotka :D i daj mi czapeczke
 4. Nie zauważyłem na forum w dziale FPS żeby był gdzieś tam dział dot rdr . W 1 to mniejsza cześć osób gra , a 2 jest świeża i nowa , wiele osób tera w tą gre gra , w takim dziale dość dużo by też było , bo jest masa poradników oraz problemów związanych z tą grą oraz ludzi którzy szukają pomocy , w takim dziale by było rdr 1 i rdr2 .
 5. @Damian , nie wiem jaki jest stosunek do steam gdyż to jest operacja tylko na sociala sam tak robiłem i bez żadnych blokad , chyba jedynie przy odzyskiwaniu konta bd problem gdyż trzeba podać jakieś dowody SS zakupu bądź klucz .
 6. Jak taniej kupić GTA V? Jak aktywować rosyjskie Grand Theft Auto V? Przychodzę z postem, który ma na celu wyjaśnić jak aktywować rosyjskie GTA V. 1. Przechodzimy do strony G2a i wybieramy opcję zakupu. Następnie dokonujemy zapłaty przez wybraną przez nas opcję płatności. Po kilku minutach na naszym e-mailu powinniśmy mieć już kod. 2. Wybieramy VPN (np. NordVPN, ExpressVPN, CyberGhost lub jeszcze inny) i go instalujemy. Ja wybrałem CyberGhosta. 3. Tworzymy konto, wybieramy aktywuj okres próbny i następnie musimy potwierdzić konto linkiem, który dostaliśmy na e-maila. Gdy potwierdzimy możemy zacząć korzystać z VPN'a. 4. Gdy już mamy dostęp do menu wybieramy pierwszą opcję (surfuj po sieci anonimowo) i zmieniamy kraj z automatycznego na Białoruś. Następnie wybieramy "Rozpocznij anonimowe surfowanie po sieci". 5. Przechodzimy na stronę Rockstara (jeśli nie mamy jeszcze konta) i tworzymy konto. Pamiętaj, aby ustawić państwo na Rosje! 6. Gdy już będziemy mieć własne konto przechodzimy na Strone i wybieramy "Użyj kodu Rockstar", wpisujemy kod i go aktywujemy. 7. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie po kilku sekundach będziemy mogli zobaczyć już Grand Theft Auto V w naszych grach. 8. W ustawieniach zmieniamy państwo z Rosji na Polskę. 9. Miłej gry źródło: https://gtaforum.pl/temat/6674-jak-aktywowac-rosyjskie-gta-v-poradnik/?tab=comments#comment-43885
 7. Czyli jeżeli miałem blackmember to mam to zgłosić i dacie mi winnera?
 8. Też tak miałem , spróbuj od nowa zainstalować i musisz czekać niestety aż instalacja dobiegnie końca , te serwery ich często są właśnie zapchane czy tam coś robią , miałem tak 3 razy , musisz też patrzeć na sociala czy serwery działają czy nie ma czasami przerwy technicznej.
 9. Spróbuj reset komputera mi pomogło :D.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...