Skocz do zawartości

Ishubito

MPC Winner
 • Zawartość

  1456
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Ishubito

 • Ranga
  MPC Popular User
 • Urodziny 28.08.2000

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

5421 wyświetleń profilu
 1. NIE ZAPOMNIJ OSTATECZNY TERMIN JEST DZISIAJ!!! Wszystko, staje się publiczne od jutra. Nawet wiadomości, które zostały usunięte lub zdjęcia, które nie zostały zatwierdzone. To nic nie kosztuje za zwykłą kopię i wklej, lepiej niż przepraszam. Kanał 13 news wspomniał o zmianach w polityce ochrony prywatności MPCforum. Nie daję dla MPCforum ani żadnego podmiotu powiązanego z MPCforum pozwolenia na korzystanie z moich zdjęć, informacji, wiadomości lub postów, zarówno z przeszłości, jak i przyszłych. Z tym oświadczeniem, zauważyłem na MPCforum, że jest surowo zabronione do ujawnienia, kopiowania, dystrybucji lub podejmowania wszelkich innych działań przeciwko mnie w zależności od tego profilu i / lub jego treści. Treść tego profilu składa się z prywatnych i poufnych informacji. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo (ucc 1-308-1 1 308-103 i status Rzymu). UWAGA: MPCforum jest teraz podmiotem publicznym. Wszyscy użytkownicy muszą opublikować taką notatkę. Jeśli wolisz, możesz skopiować i wkleić tę wersję. Jeśli nie opublikujesz oświadczenia co najmniej raz, będzie on automatycznie upoważniony do korzystania z Twoich zdjęć, jak również informacji zawartych w aktualizacji statusu profilu. Nie dziel się. Kopiuj i wklej.

 2. @GeRu dziena można /lock!
 3. Tematyka:Kotek Wysokość:Zgodna z forum Szerokość:Zgodna z forum Kolorystyka: - Dodatkowe informacje od zlecającego: proszę o usunięcie mi czapeczki w moim avku . Materiały do wykorzystania: Wynagrodzenie: 20 like
 4. Poproszę czapeczkę :D jak możesz to znajdź jakiegoś kotka :D i daj mi czapeczke
 5. Nie zauważyłem na forum w dziale FPS żeby był gdzieś tam dział dot rdr . W 1 to mniejsza cześć osób gra , a 2 jest świeża i nowa , wiele osób tera w tą gre gra , w takim dziale dość dużo by też było , bo jest masa poradników oraz problemów związanych z tą grą oraz ludzi którzy szukają pomocy , w takim dziale by było rdr 1 i rdr2 .
 6. @Damian , nie wiem jaki jest stosunek do steam gdyż to jest operacja tylko na sociala sam tak robiłem i bez żadnych blokad , chyba jedynie przy odzyskiwaniu konta bd problem gdyż trzeba podać jakieś dowody SS zakupu bądź klucz .
 7. Jak taniej kupić GTA V? Jak aktywować rosyjskie Grand Theft Auto V? Przychodzę z postem, który ma na celu wyjaśnić jak aktywować rosyjskie GTA V. 1. Przechodzimy do strony G2a i wybieramy opcję zakupu. Następnie dokonujemy zapłaty przez wybraną przez nas opcję płatności. Po kilku minutach na naszym e-mailu powinniśmy mieć już kod. 2. Wybieramy VPN (np. NordVPN, ExpressVPN, CyberGhost lub jeszcze inny) i go instalujemy. Ja wybrałem CyberGhosta. 3. Tworzymy konto, wybieramy aktywuj okres próbny i następnie musimy potwierdzić konto linkiem, który dostaliśmy na e-maila. Gdy potwierdzimy możemy zacząć korzystać z VPN'a. 4. Gdy już mamy dostęp do menu wybieramy pierwszą opcję (surfuj po sieci anonimowo) i zmieniamy kraj z automatycznego na Białoruś. Następnie wybieramy "Rozpocznij anonimowe surfowanie po sieci". 5. Przechodzimy na stronę Rockstara (jeśli nie mamy jeszcze konta) i tworzymy konto. Pamiętaj, aby ustawić państwo na Rosje! 6. Gdy już będziemy mieć własne konto przechodzimy na Strone i wybieramy "Użyj kodu Rockstar", wpisujemy kod i go aktywujemy. 7. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie po kilku sekundach będziemy mogli zobaczyć już Grand Theft Auto V w naszych grach. 8. W ustawieniach zmieniamy państwo z Rosji na Polskę. 9. Miłej gry źródło: https://gtaforum.pl/temat/6674-jak-aktywowac-rosyjskie-gta-v-poradnik/?tab=comments#comment-43885
 8. Czyli jeżeli miałem blackmember to mam to zgłosić i dacie mi winnera?
 9. Też tak miałem , spróbuj od nowa zainstalować i musisz czekać niestety aż instalacja dobiegnie końca , te serwery ich często są właśnie zapchane czy tam coś robią , miałem tak 3 razy , musisz też patrzeć na sociala czy serwery działają czy nie ma czasami przerwy technicznej.
 10. Spróbuj reset komputera mi pomogło :D.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...