Skocz do zawartości

Vindow

MPCfacebook
 • Zawartość

  822
 • Rejestracja

 • Ostatnio

6 obserwujących

O Vindow

 • Ranga
  MPC User
 • Urodziny 28.07.2004

Metody kontaktu

 • Telegram
  Vindow

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

1618 wyświetleń profilu
 1. F3 + H, ID pokaże się dopiero po najechaniu kursorem na item w ekwipunku.
 2. Wasza strona internetowa nie działa, podobnie jak serwer, coś wam wywaliło korki.
 3. Jest to bardzo ogólne pytanie, więc spodziewaj się podobnych odpowiedzi. Co do legalności - o to się nie martw, chyba, że Twoje dochody miałyby przekroczyć połowę minimalnej płacy w Polsce. Stworzenie serwera wymaga ogromnej ilości czasu i cierpliwości; o wiele łatwiej idzie, gdy robi się to z zaufaną grupą ludzi.
 4. Tak, to plugin WorldGuard. Nie znam się na pisaniu pluginów, więc proszę mnie poprawić w razie czego, ale najlepsze co przychodzi mi teraz do głowy to program Eclipse, w którym sam zaczynałem i to w nim powinno się dać otworzyć. Nie mam pojęcia na jakiej licencji jest ten plugin więc edytujesz na własną odpowiedzialność.
 5. Upewnij się, że w pliku server.propeties linijka server-ip= jest pusta (po znaku równości nie może niczego być).
 6. xyz

  Omijanie weryfikacji, zamykam.
 7. Zaraz po group-formats wypisujesz rangi i układasz schemat i kolory według własnego upodobania, np: group-formats: Wlasciciel: '&4&lWlasciciel: &f&l{DISPLAYNAME} &6&l>> &f{MESSAGE}' W miejscu {DISPLAYNAME} pojawi się nick gracza, a w {MESSAGE} jego wiadomość.
 8. Dlaczego publikujecie niedorobiony serwer? Prezentacja mnie osobiście przeraziła i skutecznie zniechęciła
 9. W takim razie wpadłem na rozwiązanie wyżej wymienionych problemów i chyba widziałem je już na jakimś serwerze. Gdyby tak zbudować skromny spawn na koordynatach 0,0,0 i uniemożliwić teleportację do niego komendą, wtedy byłoby to jedyne miejsce na serwerze, gdzie PvP byłoby wyłączone, i znajdowałyby się tam wszelkie informacje o serwerze, regulaminy itp. Gracze po zapoznaniu się z nimi wyruszaliby przed siebie.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...