Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

carbonx

SF2&TS3
 • MPCfacebook
Moderator SKILL - Special Force

Zawartość

1000

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  1000
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

590 Dobry

O carbonx

 • Ranga
  SF2&TS3
 • Urodziny
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Metody kontaktu

 • Telegram
  carbonx

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  .
  ~~~~~~~~~
  TeamSpeak3
  SKILL SF2
  Tworzenie Stron WWW
  ~~~~~~~~
 • Lokalizacja
  localhost

Ostatnio na profilu byli

3706 wyświetleń profilu
 1. Co mogę powiedzieć... Sto lat i oby teraz faktycznie wszystko szło w tą lepszą stronę.
 2. Od pewnego czasu taki komunikat wyświetla się właśnie przy założeniu bana permanentnego na konto. Możesz się jeszcze upewnić pisząc do supportu, ale raczej nie ma innej możliwości.
 3. Double topic. Kosz.
 4. Aktualizacja. Zmieniono pkt. 10 oraz dodano pkt. 16.
 5. Ogólnie nie jest źle, kilka zdań brzmi dziwnie i można je inaczej napisać, poza tym kilka błędów. Neutral.
 6. Tego typu ofertę możesz złożyć na giełdzie, ponieważ handel poza nią jest zabroniony.
 7. Reklamy klanów są zabronione. Napisz w temacie zbiorczym z reklamami klanów.
 8. Konto założone do wstawienia oferty handlu.
 9. Zdecydowanie za, gdy trafia się z wyszukiwarki bardzo często nie zwraca się uwagi na daty.
 10. Najlepszym rozwiązaniem z wymienionych jest prestashop, jest to stałe rozwijane oprogramowanie e-commerce z ogromną społecznością. Jedyne co to lepszym jeszcze wyborem jest wersja 1.6 ponieważ 1.7 ma jeszcze sporo wad i błędów, a poza tym nie ma wszystkich modułów. Zdecydowanie odradzam stawianie sklepu na WordPressie.
 11. W pierwszym tekście: powtórzenia + przecinek + literówka (w słowie "emotikon") + kropka na końcu tytułu. W drugim tekście: brak przecinków + przecinek przed "i" + kropka na końcu tytułu. W trzecim tekście: zła forma ("dającą im" - to odnosiło się do tego człowieka, a nie tej rodziny, a więc powinno być "dającą mu") + kropka na końcu tytułu. W czwartym tekście: złe słowo (powinno być "przecieków" zamiast "wycieków") + błąd merytoryczny (Apple to amerykańska, a nie niemiecka firma) + błąd w pisowni ("OLED" piszemy razem). Poza tym jest jeszcze parę innych błędów. Niestety na chwile obecną jestem na nie, ponieważ nie ma ani jednego bezbłędnego tekstu.
 12. Kilka błędów jest, ale teksty są fajne i przyjemnie się czyta, poza tym byłeś już w facebookach. Jak najbardziej na tak.
 13. Polecam link niżej.

 14. To, że moderatorzy piszą posty to nie oznacza, że użytkownicy nie czytają, tyle że nie wszystkim chce się komentować.
 15. Wiemy o tym bugu, natomiast nie zdążyliśmy go już naprawić. W następnym wydaniu nie powinien już występować.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0