Skocz do zawartości

carbonx

 • Blue Member
 • Moderator N. Programisty
 • MPCfacebook
 MPC News Lider
 • Zawartość

  2316
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

carbonx wygrał w ostatnim dniu 1 Luty

carbonx ma najbardziej lubianą zawartość!

O carbonx

Metody kontaktu

 • Telegram
  carbonx

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  localhost

Ostatnio na profilu byli

6579 wyświetleń profilu
 1. Prosiłbym nie odchodzić zbytnio od tematu i niepotrzebnie nie prowokować kłótni.
 2. Na forum nie dajemy gotowców, zwłaszcza że to o co prosicie to nie jest kod na kilka linijek. Jeśli macie konkretny problem to z chęcią pomożemy. Kosz.
 3. Stream problem

  Niestety ten dział nie jest przeznaczony na takie pytania, załóż swój temat w dziale oprogramowanie.
 4.  

 5. To nie są odpowiedzi na pytanie autora. Jedynym sensownym wyborem spośród wymienionych jest Samsung A50. Dlaczego? Po pierwsze jest on najnowszy i jako jedyny ma androida 9, który jest jednak sporo lepszy od poprzednika, do tego większy ekran i co najważniejsze bateria 4000mha. Zdjęcia wychodzą dość dobre, aczkolwiek wiadomo, że nie jest uzyskasz tego samego co we flagowcach pokroju S10, Mate 20 Pro czy P30.
 6. Na forum pomagamy w rozwiązywaniu konkretnych problemów, musisz więc sprecyzować swoje pytanie abyśmy mogli Ci pomóc.
 7. Prace nie zostały oddane w wyznaczonym terminie.
 8. xyz

  Temat niezgodny ze zaktualizowanym regulaminem lokalnym, ze względu na jego charakter sugerujący w głównej mierze chęć zareklamowania usług hostingowych. Jeśli temat miał służyć wyrażeniu opinii na temat tego hostingu powinien zostać utworzony w dziale "Domeny i hostingi".
 9. xyz

  Na forum nie pomagamy ze skryptami/stronami tego typu. Kosz.
 10. Jest to jedynie potwierdzenie, że prowadzi legalną firmę, nie gwarantuje Ci to oryginalności produktów przez nią sprzedawanych. Niemniej jeżeli firma funkcjonuje od 3 lat, to oznacza że nie jest "krzakiem", który został zarejestrowany kilka dni temu na potrzeby oszustwa.
 11. Sprzedawca ma dobre opinie, jednak cena jest trochę niska - fakt jest to dość rzadki rozmiar, a produkt dostępny jest w pojedynczym egzemplarzu, ale tak czy inaczej trzeba uważać. Nikt na forum z całą pewnością nie jest Ci w stanie zagwarantować, że buty będą oryginalne, musisz je zamówić, a w przypadku podejrzenia podróbek po prostu zwrócić.
 12. Niestety na forum obowiązuje język polski. Kosz.
 13. Tego typu ogłoszenia dozwolone są tylko w tym dziale: https://www.mpcforum.pl/forum/1422-niezbędnik-programisty-zlecenia/
 14. Tylko pamiętaj, że w przypadku wykorzystania pakietu i tak masz lejki DO danej prędkości, a w praktyce nigdy jej nie zobaczysz. Jedyną opcją w przypadku LTE 'bez limitu' jest albo wybór t-mobile (sam korzystam), albo wybór odpowiednio dużego pakietu u innego operatora.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...