Skocz do zawartości

carbonx

 •  MPC News
 • MPCfacebook
 • Redaktor Miesiąca MPCfacebook
Moderator N. Programisty
 • Zawartość

  1852
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

carbonx wygrał w ostatnim dniu 26 Listopad

carbonx ma najbardziej lubianą zawartość!

O carbonx

 • Ranga
  Pan Śledczy

Metody kontaktu

 • Telegram
  carbonx

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  localhost

Ostatnio na profilu byli

5496 wyświetleń profilu
 1. Tego typu ogłoszenia tymczasowo można zamieszczać tylko: na giełdzie MPC oraz w temacie zbiorczym. Kosz.
 2. Oczywiście że wszystko zależy od konkretnej szkoły i ludzi na jakich trafisz, ale z zasady przy chęci pójścia na studia (i to nie na zasadzie "może pójdę", tylko na pewno pójdę) liceum jest lepszym wyborem.
 3. Jeżeli zamierzasz się wybrać na studia, a tym bardziej za granicą - liceum będzie zdecydowanie lepszym wyborem.
 4. Poza wyglądem ciężko nam będzie cokolwiek ocenić, no bo funkcjonalności i ewentualnych błędów ze screenów nie zobaczymy. Fajnie gdybyś podesłał link do dema, wtedy będzie można coś więcej napisać. Sama gra jeżeli ją dopracujesz na pewno będzie miała potencjał, aczkolwiek konkurencja na rynku gier przeglądarkowych jest duża, więc łatwo nie będzie się z nią przebić.
 5. Na forum rozwiązujemy problemy publicznie, dlatego opisz dokładnie swój problem abyśmy mogli pomóc Ci tu, a nie na PW. Jeżeli problem jest bardzo złożony to postaraj się chociaż ogólnie go opisać.
 6. KODER

  https://www.mpcforum.pl/topic/1651671-koder/?do=getNewComment
 7. KODER

  1. Dział nie służy do proszenia o gotowe prace. 2. Tego typu oferty powinny być zamieszczone na giełdzie. Kosz.
 8. Po pierwsze jeśli chcesz się na poważnie za to wziąć to musisz opanować podstawy danego języka, bo co z tego, ze przeanalizujesz sobie kod jakiegoś opensourcowego cheata jak i tak nie będziesz go rozumiał. I tak, jeżeli nie miałeś wcześniej w ogóle styczności z programowaniem to chyba naturalne, że należy zacząć od najprostszych rzeczy (oczywiście po opanowaniu teorii). Po drugie - systematyzuj wiedzę, bo widać że szukałeś informacji w rożnych miejscach i dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele.
 9. Robisz trochę za długie przerwy pomiędzy zdaniami, a mikrofon może nie jest wybitny, ale masz przyjemny głos i dobrą wymowę. Jestem na tak.
 10. Na 5 newsów, 2 tematy są w miarę ciekawe. Poza tym forma i sposób pisania pozostawia wiele do życzenia i nie nadaje się do korekty. Niestety jestem na nie.
 11. Unreal Engine 4

  Tego typu ogłoszenia można zamieszczać jedynie w przeznaczonym do tego celu temacie zbiorczym bądź na giełdzie po spełnieniu odpowiednich wymogów.
 12. Z chęcią dołączę do MPCNews.
 13. Oczywiście, że nie - pytanie tylko czy 100 tys. zadośćuczynienia jest wystarczające.
 14. Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałem, chodzi Ci o to, żeby sprawdzić czy istnieje konkretna data dodana przez określonego użytkownika? Jeśli tak, to przecież wystarczy zrobić proste zapytanie: SELECT id FROM nazwa_twojej_tabelki WHERE data = 'data_ktora_chcesz_spawrdzic' AND id_user = `id_usera_ktorego_chcesz_sprawdzić` i jeśli zwróci Ci NULL to znaczy, że taka data danego usera nie istnieje, a jeżeli zwróci Ci jakieś id to znaczy, że taki rekord jest już w bazie.

×