Skocz do zawartości

carbonx

 • Blue Member
 • Moderator N. Programisty
 • MPCfacebook
 MPC News Lider
 • Zawartość

  2221
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

carbonx wygrał w ostatnim dniu 1 Luty

carbonx ma najbardziej lubianą zawartość!

O carbonx

 • Ranga
  Pan Śledczy

Metody kontaktu

 • Telegram
  carbonx

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  localhost

Ostatnio na profilu byli

6236 wyświetleń profilu
 1. Masz dwie opcje: - albo podasz nam więcej informacji abyśmy mogli spróbować pomóc Ci publicznie tu na forum - albo utwórz temat ze zleceniem tu: https://www.mpcforum.pl/forum/1422-niezbędnik-programisty-zlecenia/ i wtedy ktoś wykona to za ciebie
 2. Do klasy .navbar-nav dodaj: z-index: 99; position: relative;
 3. Przeczytałem te teksty kilka razy i mam mieszane uczucia, ponieważ wybrane tematy są interesujące i względnie świeże, ale wszystkie newsy (poza tym o PS4) są napisane w trochę chaotyczny i nieskładny sposób. Pomijam już brakujące spójniki czy błędy w formach, bo to korektor poprawi, zastanawia mnie tylko czy poradzi sobie z ewentualnym przeformułowaniem, niektórych zdań. Dodatkowo wątpliwości budzi we mnie Twoja wcześniejsza praca w grupie, która przez pewien czas była bez zarzutu, natomiast później zaczęły pojawiać się plagiaty i opóźnienia w oddawaniu prac. Mając na uwadze to wszystko powinienem być na nie, ale jestem skłonny zaryzykować i przychylić się do pozytywnej oceny, jeśli przyłożysz się do pisania postów i obiecasz, że sytuacja z plagiatem się nie powtórzy. Jestem absolutnie na nie. Pisanie newsów nie polega na zrobieniu ctl+c, ctrl+v, a następnie wyrzuceniu mniej istotnych informacji i zamianie kilku słów na synonimy. Źródło na podstawie, którego tworzy się tekst powinno stanowić tylko bazę informacyjną, a nie być podstawą artykułu.
 4. Z tego co widzę certyfikat działa poprawnie, jeśli nadal masz informacje o niezabezpieczonej stronie to wystarczy zrestartować przeglądarka/wyczyścić cache.
 5. Nad filmem będziemy dalej pracować, chcemy aby docelowo nie przekraczał 1-1.5 min i był bardziej dynamiczny. Jednak niestety to trwa, dlatego musicie nam dać jeszcze trochę czasu, ale obiecujemy, że będzie warto poczekać.
 6. Sprzedaż konta zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale raczej dla strony kupującej niż sprzedającej, bowiem nawet gdyby w jakiś sposób zażądał i uzyskał zwrot pieniędzy, to ty możesz także odzyskać konto w grze i sprzedać je ponownie.
 7. Działa dokładnie tak jak powinno, w końcu substr nie domyśli się magicznie, że ma nie ucinać tekstu dlatego, że ilość znaków wypada akurat w połowie słowa. Aby osiągnąć taki efekt jaki chcesz możesz skorzystać z wielu rozwiązań, więc nie będę się rozpisywał i po prostu podrzucam Ci linka do stacka, gdzie masz cop najmniej 5 działających przykładów: https://stackoverflow.com/questions/1233290/making-sure-php-substr-finishes-on-a-word-not-a-character
 8. Hej. Niestety nie możemy rozpatrzyć pozytywnie twojego podania ze względu na rangę moderacyjną na innym forum.
 9. Jeżeli zrobiłeś wszystko tak jak napisałem to jest to niemożliwe - niezależnie od tego jakbyś rozciągał okno przeglądarki tło będzie się dostosowywało do rozdzielczości.
 10. Każdy ma prawo do własnej opinii, a ja nie zamierzam nikogo cenzurować - a to czy jest to prawda i czy powinno się o tym wspominać to już druga sprawa.
 11. Sorry, zapomniałem dopisać: background: url(tlo2.jpg) no-repeat; zamieniasz na: background: url(tlo2.jpg) no-repeat center center fixed;
 12. Po konsultacją z administracją forum muszę niestety odrzucić podanie.
 13. Przypominam, że rekrutacja do najfajniejszej grupy forumowej jest nadal otwarta. Oferujemy niezapomniane przeżycia i spam zdjęciami kotów. Zapraszamy! :117_eyes:


×
Okienko zamknie się za 5 sekund...