Skocz do zawartości

Aive

Global Moderator
 • Zawartość

  4581
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  78

Wszystko napisane przez Aive

 1. Proszę o poprawę prezentacji tak, aby zawierała wszystkie wymagane elementy, 24h.
 2. Oferta nieaktywna od miesiąca zostaje przeniesiona do Archiwum. Jeżeli chcesz przywrócić temat, proszę skontaktuj się z moderatorem działu lub wyślij raport z prośbą.
 3. Takie tematy zakładamy tylko w dziale współpracy - po przeczytaniu regulaminu tego działu i dostosowaniu tematu do niego.
 4. Serwer nie działa, archiwum. To jest prezentacja serwera, a nie dyskusja na temat tego, co robić w sytuacjach takich, jak ta wyżej :-) Dyskusja na ten temat byłaby na miejscu w odpowiednim dziale i dedykowanym temu temacie.
 5. Całkowicie się z tym zgadzam. W moim zespole potrzebuję osób, którym będę mogła zaufać w kwestii wykonywanych obowiązków, a w tym wypadku kompletnie tego nie widzę. Nie chcę później doświadczać sytuacji, w której trzecia strona zgłosi się do nas odnośnie kopiowania tekstów. Sprawy nie poprawia również Twoje zachowanie po utracie rangi moderatora. Może gdybyśmy naprawdę pilnie kogoś szukali, sytuacja wyglądałaby trochę korzystniej, natomiast potrzebujemy tylko jednego, dobrego dziennikarza. Przykro mi, ale niestety nie nawiążemy współpracy.
 6. Oferta nieaktywna od miesiąca zostaje przeniesiona do Archiwum. Jeżeli chcesz przywrócić temat, proszę skontaktuj się z moderatorem działu lub wyślij raport z prośbą.
 7. Film nie jest już dostępny, kosz.
 8. Film nie jest już dostępny, kosz.
 9. Film nie jest już dostępny, kosz.
 10. POBIŁEM SAKERA

  Film nie jest już dostępny, kosz.
 11. Film nie jest już dostępny, kosz.
 12. Film nie jest już dostępny, kosz.
 13. 10 FAKTÓW O MNIE

  Film nie jest już dostępny, kosz.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...