Skocz do zawartości

Aive

Global Moderator
 • Zawartość

  4943
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  84

Wszystko napisane przez Aive

 1. Wielkanoc już niebawem – z tej okazji zaprosiliśmy na forum @Zajączek ? i razem przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Waszym zadaniem jest przygotowanie wielkanocnego tekstu w dowolnej formie z wykorzystaniem pewnych słów – szczegóły znajdziecie w zasadach poniżej. Dodatkowo każda osoba, która skomentuje w dniach 19.04 – 23.04 profil naszego Zajączka emotką ?, weźmie udział w losowaniu nagrody niespodzianki. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na profil naszej maskotki świąt oraz napisać publiczną wiadomość na strumieniu. Po uzupełnieniu treści wystarczy kliknąć zatwierdź, a na profilu pojawi się wiadomość, która weźmie udział w losowaniu. Co ważne, każdy użytkownik może opublikować tylko jedną aktualizację, a publikowanie ich większych ilości może wiązać się z dyskwalifikacją. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do wzięcia udziału. W razie pytań lub wątpliwości @Zajączek ? i ja służymy pomocą ;) Powodzenia! 1. Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać za pośrednictwem prywatnej wiadomości do @Zajączek ?. 2. Czas trwania konkursu to 19.04 – 23.04. Zgłoszenia otrzymane po terminie nie będą brane pod uwagę. Wyniki zostaną opublikowane w temacie konkursowym do 25.04. 3. Nadesłane prace nie mogą łamać regulaminu forum oraz zawierać treści powszechnie uważanych za nieodpowiednie. 4. Obowiązuje całkowity zakaz plagiatowania. 5. Forma pracy jest dowolna – może to być opowieść, list, wierszyk – cokolwiek podpowie wyobraźnia. Ilość słów w tekście jest dowolna. 6. W pracy muszą zostać użyte słowa: forum, zajączek, pisanka, Wielkanoc. Prace, które nie będą zawierały podanych słów, zostaną zdyskwalifikowane. Autor najlepszego tekstu otrzyma kod PSC o wartości 50 zł, +1 poziom nagrody (lub MPC Champion w przypadku jej braku) oraz jednorazowo +30 polubień. Twórca tekstu, który zajmie drugie miejsce, może liczyć na kod PSC o wartości 20 zł, +1 poziom nagrody (lub MPC Champion w przypadku jej braku) oraz jednorazowo +20 polubień. Trzecie miejsce gwarantuje +1 poziom nagrody (lub MPC Champion w przypadku jej braku) oraz jednorazowo +10 polubień. Za grafiki serdecznie dziękujemy @Yaboku :)
 2. Nie, nagrodą jest kod PSC i nie ma opcji na zmianę w tym zakresie :)
 3. Takie tematy tworzymy tylko w poniższym dziale, jednak przed tym powinieneś zapoznać się z jego regulaminem lokalnym, bo oferta w takiej formie nie zostanie opublikowana. https://www.mpcforum.pl/forum/913-teamspeak-współpraca-na-serwerze/
 4. zx

  Zakaz handlu poza giełdą, kosz.
 5. Dodaj metodę kontaktu, czas do 23.
 6. Moim zdaniem lepiej byłoby poprosić o udostępnienie biblioteki. Dzięki temu mógłbyś samodzielnie odblokowywać wszystkie osiągnięcia oraz przechodzić ją u siebie, nie mieszając tym samym wujowi oraz nie wchodząc na jego konto, bo to jednak dosyć słaba opcja.
 7. Jeden wątek wystarczy w zupełności, temat zapraszający do innego tematu to już lekka przesada.
 8. Uzupełnij brakujące elementy (lub popraw ich grafiki, bo większość nie działa) - 24h.
 9. Do tego służy jedynie odpowiedni temat zbiorowy. https://www.mpcforum.pl/topic/826680-zapisy-na-wspólną-grę-temat-zbiorczy/?page=13
 10. zx

  Przykro mi, ale w tym dziale nie popieramy takiej metody. Albo utworzysz temat, w którym dokładnie opiszesz swój problem i podasz wszelkie informacje mogące być użyteczne podczas prób pomocy, albo niestety nic z tego nie wyjdzie, bo nie pomagamy w tym dziale za pieniądze - to zwykły handel, który dozwolony jest jedynie na giełdzie.
 11. xz

  Niestety, ale to temat odpowiedni jedynie na forumową giełdę.
 12. Masowy spam reflinkami oraz reklama.
 13. Filmik, który stanowił główną część poradnika, wygasł - kosz.
 14. Jeśli mnie pamięć nie myli, to ten serwer już po prostu umarł.
 15. Strona główna serwera nie działa, archiwum.
 16. Nic się nie zmieniło kolego, dalej masz zakaz publikacji swoich serwerów na tym forum.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...