Skocz do zawartości

Issia

 •  MPC News
 • MPC Winner
Moderator Via WWW
 • Zawartość

  2697
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Issia wygrał w ostatnim dniu 21 Kwiecień

Issia ma najbardziej lubianą zawartość!

O Issia

 • Ranga
  Unlucky
 • Urodziny 01.11.1998

O użytkowniku

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

60088 wyświetleń profilu
 1. Dziś zajączki zgubiły się w Plemionach (strony 1-15)!
 2. 7. Kiedy do My Free Zoo zawitało zwierzątko Inia oraz od którego poziomu jest dostępne?
 3. Dziś zajączków poszukiwać możemy w dziale Shakes&Fidget - Poradniki. :) Zajączki odnalezione przez @Yaboku.
 4. 4. Jak nazywa się gra, w której sterujemy małą myszką, a naszym celem jest zebranie i przeniesienie serka do nory? Kiedyś na forum istniał nawet dedykowany jej dział (testowy).
 5. Tym razem zajączki powędrowały do działu Dark Orbit (strony 1-25)! Zajączki zostały odnalezione przez @Yaboku! :)
 6. 3. Co jest potrzebne do wybudowania pałacu w Plemionach?
 7. Punkty wędrują do @Yaboku. Zasady trzeciej kategorii zostały zmienione i od teraz zgłaszamy zające poprzez opcję Zgłoś znajdującą się przy poście. Punkt zdobywa osoba, która jako pierwsza zgłosi zajączka. Kolejne poszukiwania jutro! :)
 8. 2. Kiedy The West został zaktualizowany do wersji 2.0?
 9. Podobno gdzieś w dziale Hero Zero i na pierwszych stronach działu głównego widziano trzy zajączki. Czy ktoś je odnajdzie?
 10. 1. Premiera którego ze światów w Shakes&Fidget miała miejsce tuż przed piątymi urodzinami produkcji?
 11. Każdego dnia w tym temacie pojawi się jedno lub dwa pytania, na które będziecie musieli podać poprawną odpowiedź. Właściwa odpowiedź zostanie nagrodzona od jednego do dwóch punktów, w zależności od stopnia trudności pytania. Pytania pojawiać się mogą o różnych porach dnia. Pierwsze pytanie już niebawem! Obowiązuje zakaz edycji postów.
 12. Z okazji Wielkanocy przygotowaliśmy dla Was mały konkurs, w którym zgarnąć możecie atrakcyjne nagrody. Zostawiamy Wam do wyboru udział w trzech kategoriach, gdzie macie możliwość zdobycia punktów, dzięki którym możecie wygrać! Zapraszamy do zabawy! Kategoria, w której zadaniem jest napisanie historii prawdziwej lub wymyślonej o wydarzeniach, które miały miejsce podczas gry w swoją ulubioną produkcję. Niech poniesie Was wyobraźnia! Za każde opowiadanie zdobyć można od 1 do 10 punktów, a prace umieszczamy w tym temacie. Sprawdź swoją wiedzę na temat gier przeglądarkowych w naszym Quizie! Każdego dnia w tym temacie pojawi się jedno lub dwa pytania, na które będziecie musieli podać właściwe rozwiązanie. Poprawna odpowiedź zostanie nagrodzona od jednego do dwóch punktów, w zależności od stopnia trudności pytania. Pytania pojawiać się mogą o różnych porach dnia. Gdzieś w naszym dziale ukrył się zajączek, czy potrafisz go odnaleźć? Każdego dnia trwania konkursu w którymś subforum schowają się trzy zajączki, a Waszym zadaniem będzie ich odnalezienie i zaraportowanie posta poprzez przycisk Zgłoś. Każdy znaleziony zajączek ma równowartość jednego punktu. Punkt zdobywa osoba, która jako pierwsza odnajdzie zajączka. Każdorazowo poszukiwania zaczną się po godzinie 18. Czas trwania konkursu: 21.04 - 30.04 I miejsce - Poziom nagrody +1 lub MPC Champion (w przypadku jego braku) i 30 polubień II miejsce - Zmiana tytułu na 30 dni i 20 polubień III miejsce - Zmiana tytułu użytkownika na 15 dni i 15 polubień W przypadku większej ilości zgłoszeń, poziom nagrody +1 przewidziany jest dla dwóch osób. @Yaboku - 17 pkt @Marchwj - 1 pkt @Biter. - 1pkt @xShezo - 1 pkt Powodzenia!

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...