Skocz do zawartości

Dum3l20

Members
 • Zawartość

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Dum3l20 wygrał w ostatnim dniu 10 Grudzień

Dum3l20 ma najbardziej lubianą zawartość!

4 obserwujących

O Dum3l20

 • Ranga
  Debiutant II
 • Urodziny 20.07.1995

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

668 wyświetleń profilu
 1. Sygnaturek dawno nie robiłem :/ Do tego temat trochę, ciężki. Brakuje jakiegoś odniesienia, wiec nie chciałem, przesadzić. Co pewnie i tak mi się udało ;c W razie jakich kolwiek uwag, czy gdyby się praca nie podobała, można śmiało pisać :)
 2. @Ishubito Za to należą się dwa prezenty :D Mam nadzieję, że zrozumiałem dobrze.
 3. @Biter. @el capo Wersja w kolorze: Wersja czarno biała: @MozYYY W razie drobnych poprawek conieco mogę poprawić, o ile będę wiedział jak xD
 4. Ja to bym chciał, aby mikołaj w tym roku nagrodził mnie plakietką ;c Milej było by człowiekowi na serduszku, gdyby ten piękny okres, kiedy na dworze biały puch leży, w kominku pali się drewienko, mógł zostać spędzony przed MPCforum w gronie elit. Jako jeden z tych osób, które się zasłużyły.
 5. W LoL`a nie gram, ale co zaszkodzi wziąć udział ?
 6. Po pierwsze w internecie nic nie sprzeda bo nie ma konta bankowego, a wydawanie tej kasy w skiny raczej go nie interesuje. Na olx też nie znajdzie nic ponieważ jest nieletni. Każde zatrudnienie go jest przestępstwem w pewnym stopniu. Moja rada to pogadania z rodziną (tata/wujki/dziadki) może potrzebują pomocy za co dadzą Ci jakąś kasę. Problem w tym wszystkim ze jest okres zimowy. Mało możliwości. Jedyna taka opcja to odśnieżanie. Popytać się u starszych osób czy za kilkanaście złotych nie mógłbyś im odsniezyc drogi, bądź coś w ten deseń. Musisz mieć na uwadze że jednak możesz nic nie znaleźć. Łatwiej w lecie o jakieś dorywczej roboty, chociaz i tam nigdy nic nie wiadomo.
 7. To tak jak wyżej pisali. Przekuj ten czas w coś pożytecznego. Ja tak zjebałem swoje najlepsze czasy na naukę języków, czy grafiki komputerowej i teraz nad wyraz ciężko jest znaleźć na to chwilę. Korzystaj, rozwijaj się. Informatyka jeszcze długi czas będzie na topie i będzie z niej można wyciągnąć bardzo fajną kasę. Doświadczenia też nikt Ci nie weźmie, a przekujesz ten czas niby zmarnowany w spożytkowany dobrze. Oczywiście bez przesady. Pograć też można, ale nie żeby było to ciągle i w sumie na siłe
 8. Idz do pracy, która z Ciebie wyciągnie siły i chęci żeby przed nim siedzieć. W moim przypadku pomogło (nie koniecznie chciałem), ale jednak teraz znaleźć chęci pograć to graniczy z cudem, nie wspominająć o czyms pożytecznym.
 9. Głupie pytanie, ale z tego co pamiętam (kiedy stawilem serwer wowa), to wystarczył taki problem jak chociażby spacja w realmlist. Upewnij się że jej nie ma.
 10. Nie gram na privavh ale z tego co mi wiadomo nie ma wiele serwerów z dużą społecznością a zarazem każdy opiera się na starych dodatkach. Więc w stosunku do globalna będziesz wtedy całe stulecia wstecz. Jak to mówią niby kto co lubi, ale granie na starym i zbudowanym nie każdego satysfakcjonuje.
 11. @Lord Makin trochę kolegę zakręcies, ponieważ nie potrzebował na starcie kupować nowego dodatku, wystarczył sam abonament który odblokowuję grę do poziomu 110 (dodatek legion). Co do serwerów to jest kilka głównych polskich serwerów Burning Legion, gdzie większość community znajduje się po stronie hordy i Defias Brotherhood, który skupia się na stronie ally. Zacznę przede wszystkim od wyjaśnienia. W wowie masz kilka moiwoaci gry, lecz wszystko sprowadza się do tego samego, robisz zadania, plus dodatkowe aktywności (szkolenie profesji, jakieś areny, zbieranie achiv i kolekcji, robienie dungeonu i raidow) jest to bardzo uproszczone. Więc przez całą grę do max lv nie będziesz zajmował się przechodzenie z lokalizacji do lokalizacji i robieniem tych questow. Niestety z racji że masz problemy z angielskim będziesz dialogi przeklikiwal, ale cały zamysł to poznawanie historii wczuwanie się w swoją postać, takie RPG. Bo zabicie jakiegoś moba wiąże się właśnie z jakąś fabuła. Żeby Ci trochę bardziej rozwinąć te słowa że gra zaczyna się od max lv. Chodzi głównie o to że właśnie wtedy dochodzisz do aktualnego dodatku. Który poznajesz, rozwijasz fabułę w taki sposób aby być na bieżąco i zdobywać najmocniejszy ekwipunek chodząc na aktualne i stancje i raidy. Jest to porostu zwykle maxowanie swojej postaci. Zaczął się właśnie nowy dodatek BfA, i z tygodnia na tydzień bądź miesiąca na miesiąc będą dodawane nowe historie i stacje co będzie powodowało zwiększenie zawartości. Więc dobrze być na bieżąco Moim skromnym zdaniem nie opłaca używanie się lv boosta z racji na brak odbycia z postacią a zarazem człowiek jest w rzucane w dość obszerna zawartość i najczęściej się traci. Lepiej spędzić trochę na expeniu a znać lepiej swoją klasę niż żeby później miał byś się zarazić do gry właśnie przez ogrom rzeczy która musisz na raz pojąć. Nie jestem jakimś wyjadaczem ale gram regularnie od polroku więc w miarę jestem wstanie pomoc z pewnymi podstawami. Więc możesz pisać na priv jeżeli chciałbyś coś więcej się dowiedzieć

×