Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[API 0.53] PokeBotsTool Program [By MkoPixel] [Captcha całkowicie usunięta] [Działające boty na wszystkie API]


MkoPixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@viernio

 

Nie zamierzałem Ci pomagać a wylać trochę rozczarowania waszym sprytem.. oraz stwierdziłem, że to co autor tu proponował to strata jego czasu..

Twojego posta nawet nie czytałem bo zaczynał się od: @MkoPixel, czyli skierowany był do innej osoby.. mój nie zaczynał się niczym czyli był do wszystkich :)

Czuję niecierpliwość w Twojej pisowni.. spróbuj troszkę sam poszukać.

 

W tej chwili chodzi mi Eternal bez captcha.. są jeszcze PGBOT, PokeBot.Ninja i inne.. (Eternala używam z własnym anti-captcha key)

 

Być może za chwilę ktoś udostępni następną wstawkę z free API 0.51, która będzie działać tydzień, dwa do następnej aktualki i tak w kółko..

 

Wszystko rozchodzi się o płatne i darmowe API i generalnie morał jest taki, że powoli przychodzi kres na bezpłatne boty :)

 

Polecam zainteresować się PGBOTem, z moich wyliczeń wynika, że będzie miał najtańszą opcję z płatnym API i o niebo lepszy od Pokefarmera..

 

Ogarnij stronkę anti-captcha kropka com .. jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś..

 

Wybacz, ale sam widzisz, wyszło jak wyszło :P - sam wspomniałeś, że nie przeczytałeś.

Teraz już mogę podziękować Ci za pomoc!

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest 20:33 a aktualizacji nie ma  

Typie ja szykuje coś fajnego do pokebots'a czyli usune autorsko i zrobie zeby działał service key bez service keya.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Jest 20:33 a aktualizacji nie ma  

Typie ja szykuje coś fajnego do pokebots'a czyli usune autorsko i zrobie zeby działał service key bez service keya.

 

Typie to nie pisz że coś dodasz do 20 jak i tak wiesz że tego nie zrobisz 

Opublikowano

 

 

Jest 20:33 a aktualizacji nie ma  

Typie ja szykuje coś fajnego do pokebots'a czyli usune autorsko i zrobie zeby działał service key bez service keya.

 

Typie to nie pisz że coś dodasz do 20 jak i tak wiesz że tego nie zrobisz 

 

Jak ci coś przeszkadza to wypie***** mogę zawsze usunąć ci dostęp do tego programu.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

Jest 20:33 a aktualizacji nie ma  

Typie ja szykuje coś fajnego do pokebots'a czyli usune autorsko i zrobie zeby działał service key bez service keya.

 

Typie to nie pisz że coś dodasz do 20 jak i tak wiesz że tego nie zrobisz 

 

Jak ci coś przeszkadza to wypie***** mogę zawsze usunąć ci dostęp do tego programu.

 

Dobra dobra już idę nie ma sensu robić spamu 

Opublikowano

 

 

 

 

Jest 20:33 a aktualizacji nie ma  

Typie ja szykuje coś fajnego do pokebots'a czyli usune autorsko i zrobie zeby działał service key bez service keya.

 

Typie to nie pisz że coś dodasz do 20 jak i tak wiesz że tego nie zrobisz 

 

Jak ci coś przeszkadza to wypie***** mogę zawsze usunąć ci dostęp do tego programu.

 

Dobra dobra już idę nie ma sensu robić spamu 

 

Ogolnie jak już, drozysz temat aktualki to własnie ją robię jeszcze tylko 1 form, kilkanascie kodów, grafiki i o 3;00 powinno być albo o 2;00

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

 

 

Jest 20:33 a aktualizacji nie ma  

Typie ja szykuje coś fajnego do pokebots'a czyli usune autorsko i zrobie zeby działał service key bez service keya.

 

Typie to nie pisz że coś dodasz do 20 jak i tak wiesz że tego nie zrobisz 

 

Jak ci coś przeszkadza to wypie***** mogę zawsze usunąć ci dostęp do tego programu.

 

Dobra dobra już idę nie ma sensu robić spamu 

 

Ogolnie jak już, drozysz temat aktualki to własnie ją robię jeszcze tylko 1 form, kilkanascie kodów, grafiki i o 3;00 powinno być albo o 2;00

 

A snajpera też dodajesz? 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Jest 20:33 a aktualizacji nie ma  

Typie ja szykuje coś fajnego do pokebots'a czyli usune autorsko i zrobie zeby działał service key bez service keya.

 

Typie to nie pisz że coś dodasz do 20 jak i tak wiesz że tego nie zrobisz 

 

Jak ci coś przeszkadza to wypie***** mogę zawsze usunąć ci dostęp do tego programu.

 

Dobra dobra już idę nie ma sensu robić spamu 

 

Ogolnie jak już, drozysz temat aktualki to własnie ją robię jeszcze tylko 1 form, kilkanascie kodów, grafiki i o 3;00 powinno być albo o 2;00

 

A snajpera też dodajesz? 

 

Tak jednak działa ale musiałem rozkminić jak.

 

Aktualizacja w 90% zakonczona jeszcze 1 i najgrosze najwyzej dla mnie.

 

EDIT: Program już przekroczył 100MB postępy idą.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

i tak gram w cs-a bo bot 24/7 nie może chodzić 

No może nie na 0.45 a ja scrakowałem pokeninje do 0.51

 

EDIT:Ten program mnie przrasta juz 4h ponad go robie...

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

i tak gram w cs-a bo bot 24/7 nie może chodzić 

No może nie na 0.45 a ja scrakowałem pokeninje do 0.51

 

EDIT:Ten program mnie przrasta juz 4h ponad go robie...

 

Mnie to już by szlak trafił 

Opublikowano

 

 

i tak gram w cs-a bo bot 24/7 nie może chodzić 

No może nie na 0.45 a ja scrakowałem pokeninje do 0.51

 

EDIT:Ten program mnie przrasta juz 4h ponad go robie...

 

Mnie to już by szlak trafił 

 

Oj nawet nie wiesz jak chce rzucić all usunąć ten program i iść sobie ;D

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

i tak gram w cs-a bo bot 24/7 nie może chodzić 

No może nie na 0.45 a ja scrakowałem pokeninje do 0.51

 

EDIT:Ten program mnie przrasta juz 4h ponad go robie...

 

Mnie to już by szlak trafił 

 

Oj nawet nie wiesz jak chce rzucić all usunąć ten program i iść sobie ;D

 

Ja właśnie idę spać do później i powodzenia z botem  

Opublikowano

Aktualizacja 3.0

 

 

Co nowego?: Eternalbot, PokeNinjaBot zostały zaktualizowane, Nie trzeba się już rejestrować, 1 nowy bot, i 1 nowy sniper, opcja jak uruchomić bota w której piszę krok po kroku jak uruchomić bota jakiegoś 3 zakładki API 0.51, Sniper'y, API 0.45. Dla PokeNinjaBota zrobiłem specialny key, który jak wpiszecie w API Service key, czyli za darmo API 0.51 :)

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Aktualizacja 3.0

 

 

Co nowego?: Eternalbot, PokeNinjaBot zostały zaktualizowane, Nie trzeba się już rejestrować, 1 nowy bot, i 1 nowy sniper, opcja jak uruchomić bota w której piszę krok po kroku jak uruchomić bota jakiegoś 3 zakładki API 0.51, Sniper'y, API 0.45. Dla PokeNinjaBota zrobiłem specialny key, który jak wpiszecie w API Service key, czyli za darmo API 0.51 :)

 

Pobieram i sprawdzam 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...