Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[API 0.53] PokeBotsTool Program [By MkoPixel] [Captcha całkowicie usunięta] [Działające boty na wszystkie API]


MkoPixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciał bym wam udostępnić Alpha mojego programu PokeBotTool polegał będzie on na tym że nie musisz wchodzić na mpcforum pobierać i tak 1,000,000 botów tutaj będą wszystkie boty [DZIAŁAJĄCE] w 1, jest tylko 1 bot bo tylko on na razie działa na nowym API narazie program jakoś za bardzo dupy nie urywa ale zobaczymy w przyszłości.


Video

https://youtu.be/nECpemtG3ro



Download:https://www.dropbox.com/s/ezejr3p0lzh64ie/PokeBotsTool.exe?dl=0



Bezposredni Download:https://www.dropbox.com/s/ezejr3p0lzh64ie/PokeBotsTool.exe?dl=1

 

Skan:https://www.virustotal.com/pl/file/890ce9bc4854d809a71fd2abc2f2df71829075f1798d73e0060e46f47e89b376/analysis/1479728597/



Do działania wymagane

Winrar

Java

Windows 7


Jak uzywać?

1. Instalujemy

2.Wypakowujemy programik

3.Włączamy go

4.Klikamy Zainstaluj paczke zasobów bo innaczej boty nam nie bedą działać.

5.Czekamy minute lub dwie

6.Jak się wyłączy program cmd.exe to znaczy że się skonczyło

7.Kliknij w ikonke w programie

8.Zaloguj się na konto i ciesz się botem <3

Zdrajca MPCFORUM

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie dziala poke ninja ;/

A ustawiłes odpowiednio? jak na video widać a było nagrywane podczas piszania tego poradnika tam łapało.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Zainstalowałem, pobrałem paczke klikam w ikonke i zamiast okna logowania wyskakuje okno żeby wybrać plik, który to uruchomi

Mogę screena przetestowałem teraż na innym kompie i działa bez problemu.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

Nowa aktulizacja Jutro :)

 

Czyli rozumiem, że screeny już niepotrzebne?

 

są potrzebne bo nie wiem o co chodzi.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Aktualizacja

 

 

Dodano: AutoUpdate (Działa dopiero od tej wersji na starej nie), EternalBot :)

 

 

Download:https://www.dropbox.com/s/h09nb33vgwl2rw2/PokeBotsTool.exe?dl=0

 

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Przeinstaluj winrara i jak będzie opcja jar czy tam java odznacz ja jak jest odznaczona to nic nie rób poprostu przechodz dalej. to nie pomoże zainstaluj jave lub  przeinstaluj.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Java Runtime Environment not found. Taki komunikat mi wyskakuje gdy klikam na eternal bota.

Własnie robię aktualizacje i all zostanie naprawione.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

SS

 

35002371760280914108.jpg

 

 

Java Runtime Environment not found. Taki komunikat mi wyskakuje gdy klikam na eternal bota.

Aktualizacja wyszła wystarczy że włączycie program i się wam zaktualizuje :)

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Przeinstaluj winrara i jak będzie opcja jar czy tam java odznacz ja jak jest odznaczona to nic nie rób poprostu przechodz dalej. to nie pomoże zainstaluj jave lub  przeinstaluj.

Nie miałem zainstalowanej java :D działa

Opublikowano

 

Java Runtime Environment not found. dalej to samo

Enternalbot chyba niedopracowany jeszcze u mnie tez nie dziala ale pokebot dziala

Cytuj

Była aktualizacja musicie ją pobrać, żeby ją pobrać wystarczy że włączycie program i włączycie program który się pojawi w folderze na pulpicie tam gdzie otwieraliscie program o nazwie Update lub Update1.5

 

 

Mini Aktualizacja

 

Co nowego?: Nowy wyglad programu :), naprawa błędu uzytkownika oku***japierdo*

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Aktualizacja


 


Co nowego?: Opcja 32bit dla komputerów starszych


 


Porada do Epic* zainstaluj jave bo program nie znalazł javy czyli albo nie masz albo jak masz to spróbuj opcji 32bit do eternalbota oraz oku***japierdo*


Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Co chwile wyskakuje mi jakis magnemite i chce aby obrazki wybierac... Na bocie mam wybierac obrazki i zaznaczac ze nie jestem botem, f**k logic

To już twórcy dodali jak na botach są reklamy xD

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Na pokebot ninja i na Hackemon dodali to samo?

Jakbym chciał usunoł bym je ale nie chce mi się może póżniej.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Upsss, To od prosto od nianticlabs wyskakiwalo dokladnie. Bo na ninja pokazalo mi dokladny link skad pochodzi to.

Usune to w przyslej aktualizacji botów.

 

 

W przyslej aktualizacji bedzie opcja wolny internet i szybik internet bo teraz testuje program na 2 kompie i paczka zaosobów już się skonczyła a instalowanie nie xD

Zdrajca MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...