Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[API 0.53] PokeBotsTool Program [By MkoPixel] [Captcha całkowicie usunięta] [Działające boty na wszystkie API]


MkoPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

23 zarejestrowanych kont huh  trochę dużo.

Jak 23 zarejestrowanych?

 

no 23 osoby mają już konto w poketoolsie moim.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Człowieku pytam Cie normalnie ,a ty mi jak nie wiesz jaka jest różnica między tym botem ,a tym to nie używaj dobra logika...

sygna2.png

Opublikowano

Człowieku pytam Cie normalnie ,a ty mi jak nie wiesz jaka jest różnica między tym botem ,a tym to nie używaj dobra logika...

No, nie używaj jak nie wiesz poprostu typie.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Człowieku pytam Cie normalnie ,a ty mi jak nie wiesz jaka jest różnica między tym botem ,a tym to nie używaj dobra logika...

No, nie używaj jak nie wiesz poprostu typie.

Czy te konta są w MySQL?

Opublikowano

 

 

Człowieku pytam Cie normalnie ,a ty mi jak nie wiesz jaka jest różnica między tym botem ,a tym to nie używaj dobra logika...

No, nie używaj jak nie wiesz poprostu typie.

Czy te konta są w MySQL?

 

Tak bezpieczne.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

Człowieku pytam Cie normalnie ,a ty mi jak nie wiesz jaka jest różnica między tym botem ,a tym to nie używaj dobra logika...

No, nie używaj jak nie wiesz poprostu typie.

Czy te konta są w MySQL?

 

Tak bezpieczne.

 

Czyli ty masz dostęp do tych kont?

Opublikowano

 

 

 

 

Człowieku pytam Cie normalnie ,a ty mi jak nie wiesz jaka jest różnica między tym botem ,a tym to nie używaj dobra logika...

No, nie używaj jak nie wiesz poprostu typie.

Czy te konta są w MySQL?

 

Tak bezpieczne.

 

Czyli ty masz dostęp do tych kont?

 

Owszem, ale nikt inteligentny nie dal by tam prawdziwego hasla i loginu.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

jest jakiś bot żeby łapał poki takie z danej lokalizacji ?  np Dragonajty , laprasy itp ?

pokesniper widziałem gdzieś na YT że łapie wyznaczone pokemony z najlepszym iv

Opublikowano

 

 

Mam również ten sam problem co Ja Jebie. Można prosić o pomoc?

Jaki system 32bit czy 64?

 

64

 

Jaka nazwa javy jaką pobrałes? [CAŁA NAZWA!]

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

pobrałem z officjala 

nazwa instalki 

 

JavaSetup8u111

 

No i tutaj twój problem. Trzeba jave 8 112 nie 111.

Zdrajca MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...