Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[API 0.53] PokeBotsTool Program [By MkoPixel] [Captcha całkowicie usunięta] [Działające boty na wszystkie API]


MkoPixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

o co chodzi z 

 

Do rest across ~10 minutes...

za każdym razem mam tak jak odpale apke 

 

EternalBot używam na PTC koncie 

a jaki system 32bit czy 64?

 

64bit 

 

nic sie nie dzieje po tym tylko to info i tyle ....  nic nie łapie a wczoraj działało jeszcze 

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Można DL nowej wersji Pokebotstool ? , po aktualizacji nie mogę uruchomic aplikacji ponieważ auto aktualizacja u mnie nie działa

 

moze zaaktualizujes zlinki w poscie bo wygasly

oks bo pisałem że zjebał** download i jest nowy link i na tej wersji dziala aktualizacja.

 

naruto393 są zaktualizowane?

tutaj link https://www.dropbox.com/s/r6z1dsx95o3scsi/PokeBotsTool.exe?dl=0

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Teraz na PokeBot.Ninja wyskakuje mi Zły login lub serwery wyłączone.

 

 

 

A na EternalBOT

 

Login failed!: Unknown exception occurred.

yyy to sprawdź swoje konto bo piszę ze złe hasło lub login na każdym bocie* czyli albo coś zle wpisujesz albo dostałeś perma choć perma to wątpię.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Teraz na PokeBot.Ninja wyskakuje mi Zły login lub serwery wyłączone.

 

 

 

A na EternalBOT

 

Login failed!: Unknown exception occurred.

yyy to sprawdź swoje konto bo piszę ze złe hasło lub login na każdym bocie* czyli albo coś zle wpisujesz albo dostałeś perma choć perma to wątpię.

 

właśnie sprawdziłem i wszystko działa

tylko na bota się zalogować nie mogę

Opublikowano

 

 

Teraz na PokeBot.Ninja wyskakuje mi Zły login lub serwery wyłączone.

 

 

 

A na EternalBOT

 

Login failed!: Unknown exception occurred.

yyy to sprawdź swoje konto bo piszę ze złe hasło lub login na każdym bocie* czyli albo coś zle wpisujesz albo dostałeś perma choć perma to wątpię.

 

właśnie sprawdziłem i wszystko działa

tylko na bota się zalogować nie mogę

 

a próbowałeś zresetować kompa ?

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

Teraz na PokeBot.Ninja wyskakuje mi Zły login lub serwery wyłączone.

 

 

 

A na EternalBOT

 

Login failed!: Unknown exception occurred.

yyy to sprawdź swoje konto bo piszę ze złe hasło lub login na każdym bocie* czyli albo coś zle wpisujesz albo dostałeś perma choć perma to wątpię.

 

właśnie sprawdziłem i wszystko działa

tylko na bota się zalogować nie mogę

 

a próbowałeś zresetować kompa ?

 

Nie pomaga ale zaraz zrobię nowe konto i zobaczę czy będzie działać

Opublikowano

Chyba dostałem perma

Bo założyłem nowe konto i działa

A na te stare konto zalogować się nie mogę

aha, a spróbuj hasło odzyskać bo może ktoś cie schakował, ale że zalogować się że pisze ze złe hasło i login czy że ci wchodzi ale potem wyskakuje ci okienko ? i podaj jakiego ostatnio bota używałeś to go sprawdzę.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Chyba dostałem perma

Bo założyłem nowe konto i działa

A na te stare konto zalogować się nie mogę

aha, a spróbuj hasło odzyskać bo może ktoś cie schakował, ale że zalogować się że pisze ze złe hasło i login czy że ci wchodzi ale potem wyskakuje ci okienko ? i podaj jakiego ostatnio bota używałeś to go sprawdzę.

 

Aktualizacja MySQL

 

 

Co nowego?: Program został połączony z MySQL

 

 

Używałem twojego bota później przestał mi działać to pobrałem PokeBot.Ninjav64 z internetu

I dopiero jak dałeś aktualizacje to znów pobrałem twojego jeszcze z dzień mi działał a od wczoraj już nie

Opublikowano

 

 

Chyba dostałem perma

Bo założyłem nowe konto i działa

A na te stare konto zalogować się nie mogę

aha, a spróbuj hasło odzyskać bo może ktoś cie schakował, ale że zalogować się że pisze ze złe hasło i login czy że ci wchodzi ale potem wyskakuje ci okienko ? i podaj jakiego ostatnio bota używałeś to go sprawdzę.

 

Aktualizacja MySQL

 

 

Co nowego?: Program został połączony z MySQL

 

 

Używałem twojego bota później przestał mi działać to pobrałem PokeBot.Ninjav64 z internetu

I dopiero jak dałeś aktualizacje to znów pobrałem twojego jeszcze z dzień mi działał a od wczoraj już nie

 

eh... bo ja przerobiłem pokebotninja żeby nie dawało perma z internetu to może dawać spokojnie perma.

 

EDIT:Radze nie uzywać narazie pokebotninja bo wyszła aktualizacja v65 i muszę ją przerobić znowu.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

Chyba dostałem perma

Bo założyłem nowe konto i działa

A na te stare konto zalogować się nie mogę

aha, a spróbuj hasło odzyskać bo może ktoś cie schakował, ale że zalogować się że pisze ze złe hasło i login czy że ci wchodzi ale potem wyskakuje ci okienko ? i podaj jakiego ostatnio bota używałeś to go sprawdzę.

 

Aktualizacja MySQL

 

 

Co nowego?: Program został połączony z MySQL

 

 

Używałem twojego bota później przestał mi działać to pobrałem PokeBot.Ninjav64 z internetu

I dopiero jak dałeś aktualizacje to znów pobrałem twojego jeszcze z dzień mi działał a od wczoraj już nie

 

eh... bo ja przerobiłem pokebotninja żeby nie dawało perma z internetu to może dawać spokojnie perma.

 

Ale nawet nie wiem za co jak cały czas byłem w tej samej lokalizacji

Opublikowano

 

 

 

 

Chyba dostałem perma

Bo założyłem nowe konto i działa

A na te stare konto zalogować się nie mogę

aha, a spróbuj hasło odzyskać bo może ktoś cie schakował, ale że zalogować się że pisze ze złe hasło i login czy że ci wchodzi ale potem wyskakuje ci okienko ? i podaj jakiego ostatnio bota używałeś to go sprawdzę.

 

Aktualizacja MySQL

 

 

Co nowego?: Program został połączony z MySQL

 

 

Używałem twojego bota później przestał mi działać to pobrałem PokeBot.Ninjav64 z internetu

I dopiero jak dałeś aktualizacje to znów pobrałem twojego jeszcze z dzień mi działał a od wczoraj już nie

 

eh... bo ja przerobiłem pokebotninja żeby nie dawało perma z internetu to może dawać spokojnie perma.

 

Ale nawet nie wiem za co jak cały czas byłem w tej samej lokalizacji

 

jest 1 minus o którym nawet nie wspomniałem xD

program nie zapisuje lokalizacji na której skończyłeś wiec jak np robiłeś bota parę godzin i on dotarł wiele dalej niż był i jak go jeszcze raz włączyłeś bota teleportowało na tą lokalizacje startową ;D

EDIT:Radze nie uzywać narazie pokebotninja bo wyszła aktualizacja v65 i muszę ją przerobić znowu

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

 

 

Chyba dostałem perma

Bo założyłem nowe konto i działa

A na te stare konto zalogować się nie mogę

aha, a spróbuj hasło odzyskać bo może ktoś cie schakował, ale że zalogować się że pisze ze złe hasło i login czy że ci wchodzi ale potem wyskakuje ci okienko ? i podaj jakiego ostatnio bota używałeś to go sprawdzę.

 

Aktualizacja MySQL

 

 

Co nowego?: Program został połączony z MySQL

 

 

Używałem twojego bota później przestał mi działać to pobrałem PokeBot.Ninjav64 z internetu

I dopiero jak dałeś aktualizacje to znów pobrałem twojego jeszcze z dzień mi działał a od wczoraj już nie

 

eh... bo ja przerobiłem pokebotninja żeby nie dawało perma z internetu to może dawać spokojnie perma.

 

Ale nawet nie wiem za co jak cały czas byłem w tej samej lokalizacji

 

jest 1 minus o którym nawet nie wspomniałem xD

program nie zapisuje lokalizacji na której skończyłeś wiec jak np robiłeś bota parę godzin i on dotarł wiele dalej niż był i jak go jeszcze raz włączyłeś bota teleportowało na tą lokalizacje startową ;D

EDIT:Radze nie uzywać narazie pokebotninja bo wyszła aktualizacja v65 i muszę ją przerobić znowu

 

ale on nie chodził jakieś 3000km od danego celu tylko na jakieś kilka metrów i wracłał w to same miejsce

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...