Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[API 0.53] PokeBotsTool Program [By MkoPixel] [Captcha całkowicie usunięta] [Działające boty na wszystkie API]


MkoPixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

pobrałem z officjala 

nazwa instalki 

 

JavaSetup8u111

No i tutaj twój problem. Trzeba jave 8 112 nie 111.

 

potwierdzam ... działa na 112 ;) 

a możesz przybliżyć czym się różni eternal od pokeninja ? 

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

pobrałem z officjala 

nazwa instalki 

 JavaSetup8u111

 

No i tutaj twój problem. Trzeba jave 8 112 nie 111.

potwierdzam ... działa na 112 ;) 

a możesz przybliżyć czym się różni eternal od pokeninja ? 

Tym że ma więcej opcji ma anticaptche nie startuje ciągle w miejscu od kliknięcia startu i dużo innych. Po 2 Testowałeś już proxy generator?

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

pobrałem z officjala 

nazwa instalki 

 JavaSetup8u111

No i tutaj twój problem. Trzeba jave 8 112 nie 111.
potwierdzam ... działa na 112 ;) 

a możesz przybliżyć czym się różni eternal od pokeninja ? 

Tym że ma więcej opcji ma anticaptche nie startuje ciągle w miejscu od kliknięcia startu i dużo innych. Po 2 Testowałeś już proxy generator?

 

u mnie nie działa ...  nie generuje proxy 

ja ogólnie mieszkam w UK mam  IP z UK . boce u siebie w mieście mam dużo koło siebie pokestopów gymów itp ...

Opublikowano

 

 

 

 

pobrałem z officjala 

nazwa instalki 

 JavaSetup8u111

No i tutaj twój problem. Trzeba jave 8 112 nie 111.
potwierdzam ... działa na 112 ;) 

a możesz przybliżyć czym się różni eternal od pokeninja ? 

Tym że ma więcej opcji ma anticaptche nie startuje ciągle w miejscu od kliknięcia startu i dużo innych. Po 2 Testowałeś już proxy generator?

 

u mnie nie działa ...  nie generuje proxy 

ja ogólnie mieszkam w UK mam  IP z UK . boce u siebie w mieście mam dużo koło siebie pokestopów gymów itp ...

 

Nie działa dasz ss'a? xD

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Rozumiem że w eternal bocie nie ustawia się trasy tylko trasa wytycza się sama?

Nie jestem specem od eternalbot'a musisz zobaczyc na necie.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

naprawilbys proxy generator a nie jakies zmiany w panelu logowania i rejestrowania
btw czemu na eternalu nie dziala mi proxy>? jak kilkam check to pisze, ze connection failed ;v a na np. na innych botach czy cos normalnie smiga

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

naprawilbys proxy generator a nie jakies zmiany w panelu logowania i rejestrowania

btw czemu na eternalu nie dziala mi proxy>? jak kilkam check to pisze, ze connection failed ;v a na np. na innych botach czy cos normalnie smiga

gość robi kawał dobrej roboty i jeszcze szaraki pretensje mają ...  :((

Opublikowano

naprawilbys proxy generator a nie jakies zmiany w panelu logowania i rejestrowania

btw czemu na eternalu nie dziala mi proxy>? jak kilkam check to pisze, ze connection failed ;v a na np. na innych botach czy cos normalnie smiga

sprawdzałes czy te proxy które uzywasz działa?

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

naprawilbys proxy generator a nie jakies zmiany w panelu logowania i rejestrowania

btw czemu na eternalu nie dziala mi proxy>? jak kilkam check to pisze, ze connection failed ;v a na np. na innych botach czy cos normalnie smiga

sprawdzałes czy te proxy które uzywasz działa?

 

ta dokladnie sprawdzalem, okazalo sie, ze ten caly "checker" nie dziala. Tylko trzeba samemu logowac. Btw jest pozliwosc zaprzestania sie logowania przez bota? jakas komenda czy cos

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

 

naprawilbys proxy generator a nie jakies zmiany w panelu logowania i rejestrowania

btw czemu na eternalu nie dziala mi proxy>? jak kilkam check to pisze, ze connection failed ;v a na np. na innych botach czy cos normalnie smiga

sprawdzałes czy te proxy które uzywasz działa?

 

ta dokladnie sprawdzalem, okazalo sie, ze ten caly "checker" nie dziala. Tylko trzeba samemu logowac. Btw jest pozliwosc zaprzestania sie logowania przez bota? jakas komenda czy cos

 

Masz gg może? albo skype?

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

naprawilbys proxy generator a nie jakies zmiany w panelu logowania i rejestrowania

btw czemu na eternalu nie dziala mi proxy>? jak kilkam check to pisze, ze connection failed ;v a na np. na innych botach czy cos normalnie smiga

sprawdzałes czy te proxy które uzywasz działa?

 

ta dokladnie sprawdzalem, okazalo sie, ze ten caly "checker" nie dziala. Tylko trzeba samemu logowac. Btw jest pozliwosc zaprzestania sie logowania przez bota? jakas komenda czy cos

 

Masz gg może? albo skype?

 

49527155 dodaj przy okazji wytlumaczysz mi 1 rzecz :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ET

loguje się, pobiera profil dane wszystko ok ale bot nie startuje 

linijka na której sie zatrzymuje bot 

 

[2016-12-18 16:05:15] Do rest across ~0 minutes...

 

Opublikowano

ET

loguje się, pobiera profil dane wszystko ok ale bot nie startuje 

linijka na której sie zatrzymuje bot 

 

 

[2016-12-18 16:05:15] [/size]Do rest across ~0 minutes...[/size]

 

Później zobaczę bo coś mi nie pasuje.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

ET

loguje się, pobiera profil dane wszystko ok ale bot nie startuje 

linijka na której sie zatrzymuje bot 

 

[2016-12-18 16:05:15] Do rest across ~0 minutes...

 

 

ja mam to samo z tym Eternalem

dlatego narazie użuwam ninja bota

Opublikowano

 

 

ET

loguje się, pobiera profil dane wszystko ok ale bot nie startuje 

linijka na której sie zatrzymuje bot 

 

[2016-12-18 16:05:15] Do rest across ~0 minutes...

 

 

ja mam to samo z tym Eternalem

dlatego narazie użuwam ninja bota

 

A masz inne jawy? np 7 albo inna 8? jak tak to usuń je all oprócz tej do eternalbota potrzebnej i wlacz wtedy.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Witam, mam smutną wiadomość możliwe że nie będzie aktualizacji do PokeBotsTool chyba ze takie drobne do 24 grudnia przepraszam :(


Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

ET

loguje się, pobiera profil dane wszystko ok ale bot nie startuje 

linijka na której sie zatrzymuje bot 

 

[2016-12-18 16:05:15] Do rest across ~0 minutes...

 

 

ja mam to samo z tym Eternalem

dlatego narazie użuwam ninja bota

 

A masz inne jawy? np 7 albo inna 8? jak tak to usuń je all oprócz tej do eternalbota potrzebnej i wlacz wtedy.

 

Eternal działa fajnie, tylko captche niestety trzeba wpisywać ręcznie

SNq6Ku7.png

Opublikowano

 

 

 

ET

loguje się, pobiera profil dane wszystko ok ale bot nie startuje

linijka na której sie zatrzymuje bot

 

 

[2016-12-18 16:05:15] [/size]Do rest across ~0 minutes...[/size]

 

ja mam to samo z tym Eternalem

dlatego narazie użuwam ninja bota

A masz inne jawy? np 7 albo inna 8? jak tak to usuń je all oprócz tej do eternalbota potrzebnej i wlacz wtedy.

Eternal działa fajnie, tylko captche niestety trzeba wpisywać ręcznie
A dodałeś anticaptcha key?

Zdrajca MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...