Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zandia [Dedyk] [Medium]


ρσєτα

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd dropią kręte klucze?

Możliwości są dwie jedna z nich to generały, których resp został przedstawiony na naszym forum zaś drugą to metin znajdujący się w grocie.

zandia_sygna.png

  • Odpowiedzi 770
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Liter nie można wpisywać w opcji usunięcia postaci, tylko cyfry, a jak zmieniam na stronie, to nadal zostaje ten sam kod.

Wejdz na ts-a admin napewno ci zmieni.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Liter nie można wpisywać w opcji usunięcia postaci, tylko cyfry, a jak zmieniam na stronie, to nadal zostaje ten sam kod.

 

 

 

Liter nie można wpisywać w opcji usunięcia postaci, tylko cyfry, a jak zmieniam na stronie, to nadal zostaje ten sam kod.

Wejdz na ts-a admin napewno ci zmieni.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

TS3: SunNight.pl

Opublikowano

Na serwerze jest duża rotacja graczy, przez to jest bardzo dużo nowych osób. Na moje oko więcej przychodzi niż odchodzi przez co serwer cały czas żyje nawet na niższych lvlach. Gra naprawde dużo osób, a jest ich coraz więcej :)

 

 

 

@EDIT:

Poważna konkurencja dla Vesterisa ;)

Opublikowano

Na serwerze jest duża rotacja graczy, przez to jest bardzo dużo nowych osób. Na moje oko więcej przychodzi niż odchodzi przez co serwer cały czas żyje nawet na niższych lvlach. Gra naprawde dużo osób, a jest ich coraz więcej :)

 

 

 

@EDIT:

Poważna konkurencja dla Vesterisa ;)

Miło słyszeć takie słowa. Dziękujemy za opinię i zapraszamy niezdecydowanych na nasz serwer.

zandia_sygna.png

Opublikowano

Ludzi masa, rynek stabilny, moglibyście zwiększyć zużycie serc nemere i razadora na jakieś nowe itemy, bo spada to dość szybko z ceny :)

Popieram :) 

 

 

PS. Bomba planujecie może dodać nakładki na bronie do isa? stykło by :) 

Opublikowano

 

Ludzi masa, rynek stabilny, moglibyście zwiększyć zużycie serc nemere i razadora na jakieś nowe itemy, bo spada to dość szybko z ceny :)

Popieram :)

 

 

PS. Bomba planujecie może dodać nakładki na bronie do isa? stykło by :)

 

Słowo nakładki na bronie / skiny na bronie padły u nas ostatnio gdy rozmawialiśmy z Poetą na temat planów eventowych z Świętami Bożego Narodzenia.

Tak więc nie mówię NIE... a raczej TAK, dziękujemy za uznania co do serwera - pozdrawiam.

A co do serc - może znajdziemy dla nich dodatkowe zastosowanie :)

zandia_sygna.png

Opublikowano

@Robczyk

 

Obecnie żaden serwer nie dorasta do stóp Vesterisa więc się tak nie unoś.. Serwer będzie się tak trzymał jeszcze z pół roku to wtedy będzie można zacząć tak mówić :)

Opublikowano

@Robczyk

 

Obecnie żaden serwer nie dorasta do stóp Vesterisa więc się tak nie unoś.. Serwer będzie się tak trzymał jeszcze z pół roku to wtedy będzie można zacząć tak mówić :)

Bedzie sie trzymał :) ludzi z dnia na dzień coraz więcej a już jest ciężko o dobre bosy i metki  xD a nie mówie już co bedzie się dzialo po aktualizacji :) stabilny rynek zadymy  itp jest konkurencja dla Vesterisa i to bardzo :)

Opublikowano

Na tę chwilę jest to jeden z najlepszych polskich serwerów, zaraz po Vesterisie. Oczywiście według mnie :)

Opublikowano

kwiatKAKI.png


 


Weekendowe Eventy #4

 


Piątek 04.11.2016r - godzina 18:00 Atak Piratów Tanaka

Sobota 05.11.2016r. - 17:00 Obrona Kamieni Metin + Raty

Niedziela 06.11.2016r. - 17:00 do 20:00 Szkatułki Blasku Księżyca

 

Piątek, Niedziela - Raty serwerowe 18:00 - 22:00

Królestwo, które obroni kamienie metin po zakończeniu eventu otrzyma raty 50% zaś przegrane na 20% na 4h

 

Wraz z startem obrony kamieni metin zablokowana będzie zmiana królestw!

zandia_sygna.png

Opublikowano

Jak wejść do pierczary nemere?

 

Zrobcie jakiejs lepsze oddawanie tych ksiazek do baek go jak mam oddawac i przeciagac za kazdym razem na niego piec a potem klikac okno dialogowe to wkurza .

 

Pozatym serwer na 100% polecam, fajnie ze pojawili się ostatnio gracze z przedrostkiem [Tut] co pomagają w grze

xD

Opublikowano

Jak wejść do pierczary nemere?

 

Zrobcie jakiejs lepsze oddawanie tych ksiazek do baek go jak mam oddawac i przeciagac za kazdym razem na niego piec a potem klikac okno dialogowe to wkurza .

 

Pozatym serwer na 100% polecam, fajnie ze pojawili się ostatnio gracze z przedrostkiem [Tut] co pomagają w grze

Wejście jest na Górze Sohan

110308445_axxqpsq.jpg

Opublikowano

Dodajcie jakiś dungeon na 55lvl wieża mistyków czy coś bo duzo graczy stoi własnie na tym lvlu i byłoby to fajne urozmaicenie. Serwer oczywiście polecam mineło już trochę czasu od startu a admini dalej interesują sie serwerem tak jak na początku, duży + za to.

Opublikowano

Może ktoś z administracji wrzucić client gry na jakiś inny hosting niż ten badziewny mega? 

50095_27_08_10_3_38_03.jpg

Mistrz Mistrz Kolejorz!

Opublikowano

Może ktoś z administracji wrzucić client gry na jakiś inny hosting niż ten badziewny mega? 

Jasne nie ma najmniejszego problemu, coś preferujesz?

W nocy zacznę rzucać jeżeli to nie problem bo teraz potrzebuje posiadać niski PING :)

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

Może ktoś z administracji wrzucić client gry na jakiś inny hosting niż ten badziewny mega?

Jasne nie ma najmniejszego problemu, coś preferujesz?

W nocy zacznę rzucać jeżeli to nie problem bo teraz potrzebuje posiadać niski PING :)

 

Polecam drive.google kumplu. :D

113331483371297180698.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...