Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zandia [Dedyk] [Medium]


ρσєτα

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 770
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

serwer pod isa

90 wp nie moge wysolowac berana bez isu

gdzie na 75 z full isem solujesz bez problemu

Na każdym serwerze IS daj ułatwienie lecz akurat tutaj jest wszystko zbalansowane, żeby dobrze bić musisz mieć dobra eq jak i IS nie ma czegoś takiego wydam sobie 200zł na SM i będe zabijał bosy jednym hitem.

Polecam zrobić też jakiegoś bufa :)

 

 

mam cale eq dobre oprocz isa :)

I POWIEDZ MI PO CO MI BUFF NA SMOKA?

ZEBY CHYBA ODBICIE W NIEGO BILO

BEZ ISA NIE MA BICIA BOSOW

1800 WARTOSCI ATAKU

40% NA POTWORY

40%SR

SMOKA NIE IDZIE UBIC

 

BEZ ISA - agrywalne

i zobaczymy czy bomba na swojej testowej postaci bez isa cos zrobi

 

Co to za metinowe cioty

Jakoś udało mi sie dobić max lvl bez ISa a mam wierzchowca + peta w grze .

Taki jest wygląd wasz 33v2r0i.png

xD

Opublikowano

 

 

serwer pod isa

90 wp nie moge wysolowac berana bez isu

gdzie na 75 z full isem solujesz bez problemu

Na każdym serwerze IS daj ułatwienie lecz akurat tutaj jest wszystko zbalansowane, żeby dobrze bić musisz mieć dobra eq jak i IS nie ma czegoś takiego wydam sobie 200zł na SM i będe zabijał bosy jednym hitem.

Polecam zrobić też jakiegoś bufa :)

mam cale eq dobre oprocz isa :)

I POWIEDZ MI PO CO MI BUFF NA SMOKA?

ZEBY CHYBA ODBICIE W NIEGO BILO

BEZ ISA NIE MA BICIA BOSOW

1800 WARTOSCI ATAKU

40% NA POTWORY

40%SR

SMOKA NIE IDZIE UBIC

 

BEZ ISA - agrywalne

i zobaczymy czy bomba na swojej testowej postaci bez isa cos zrobi

Co to za metinowe cioty

Jakoś udało mi sie dobić max lvl bez ISa a mam wierzchowca + peta w grze .

Taki jest wygląd wasz 33v2r0i.png

 

Kazdy serwer jest pod is!!!1!1!1! Gra umrzyła rip nie dam 20zl za peta przecież jestem cebula i chce full eq + is za darmo, wiem pojde na easy znudze sie w tydzień znowu zacznę płakać.

 

A tak całkiem serio nie rozumiem jak można być takim gownem i nie zarobić nawet na tego isa w grze jak już tak się żydzi, ostatnio wzmocnienie exp za 150kk widzialem co to jest 150kk tóż to kwestia max dwóch nocek w m2 na zmiankach albo i mniej. Serwer jest mega przyjazny dla nowych graczy bardzo latwo sie wybić, wystarczą chęci, a płaczek zawsze pozostanie płaczkiem.

Opublikowano

hmm . 

Item shop : 

Kostium - 1200hp / 10 potwory - 1200 sm

Fryzura  - 800hp / 5 potwory - 500 sm (NA 30DNI!)

Pet - 1500hp/+30 wartosc ataku /10 potwory 1800SM

Wierzchowiec - 12potwory/60 wartosc ataku  - 1250 SM

Pierscien - 1250hp/10 potwory/10 kryt - 550sm

Medal - 1250hp/6sr obrazen/20% exp - 550sm

 

Łącznie dodaje : 5k hp, 47% potwory, 6%sr , 10% kryt , 90wartosc ataku 

Koszt w is : 5850 SM = 80zł - przelew

100zł sms

 

Ceny na rynku :

Wierzchowiec 100kk

Pierścien 80kk

Medal 80kk

Pet - 120kk

Fryzura - 90kk

Kostium - 100kk

 

Koszt - 570kk

Jak dorobic sie takiej sumy bez chodzenia na bossy ktorych nie da sie ubic bez tego isu i zeby miec zycie poza graniem w metina?

A co do siedzenia dwoch nocy po jeden kostium @healer3 . To jest serwer medium? Dwie noce grania po kostium? Proponuje czasem wyjsc z domu.

 

PS. skoro da sie ubic smoka bez isu to moze administracja nagra filmik na ktorym ubija smoka bez niczego z ISU na 90 lvl? 

http://deandes.pl - strony internetowe

Opublikowano

Is mozesz dropnac w grze lub kupic slabszy is za 1-2kk ? Jaki masz problem z zarobkiem ? To nie easy serwer . Chcesz wszystko w 1 dzien idz na hamaczi xD

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

 

Jak dorobic sie takiej sumy bez chodzenia na bossy ktorych nie da sie ubic bez tego isu i zeby miec zycie poza graniem w metina?

Najwidoczniej jesteś słabym graczem, ja grając 2-3 dni na 35 lvlu zarobiłem około 300 kk, więc wychodzi 100 kk na dzień.

Skoro nie potrafisz osiągnąć czegoś w grze, nie zganiaj winy na IS.

Opublikowano

Zdradz swoj sekret jak to zrobiles dobry graczu, bo takie puste slowa to mozesz o kant dupy otluc.

Zawsze mozesz kupic jakies smieci i isc do dt za cos+9 masz kostium lub wierzcha.

Opublikowano

hmm . 

Item shop : 

Kostium - 1200hp / 10 potwory - 1200 sm

Fryzura  - 800hp / 5 potwory - 500 sm (NA 30DNI!)

Pet - 1500hp/+30 wartosc ataku /10 potwory 1800SM

Wierzchowiec - 12potwory/60 wartosc ataku  - 1250 SM

Pierscien - 1250hp/10 potwory/10 kryt - 550sm

Medal - 1250hp/6sr obrazen/20% exp - 550sm

 

Łącznie dodaje : 5k hp, 47% potwory, 6%sr , 10% kryt , 90wartosc ataku 

Koszt w is : 5850 SM = 80zł - przelew

100zł sms

 

Ceny na rynku :

Wierzchowiec 100kk

Pierścien 80kk

Medal 80kk

Pet - 120kk

Fryzura - 90kk

Kostium - 100kk

 

Koszt - 570kk

Jak dorobic sie takiej sumy bez chodzenia na bossy ktorych nie da sie ubic bez tego isu i zeby miec zycie poza graniem w metina?

A co do siedzenia dwoch nocy po jeden kostium @healer3 . To jest serwer medium? Dwie noce grania po kostium? Proponuje czasem wyjsc z domu.

 

PS. skoro da sie ubic smoka bez isu to moze administracja nagra filmik na ktorym ubija smoka bez niczego z ISU na 90 lvl? 

Jak zdobyć? Trzeba czekać w mieście i czekać aż spadnie z nieba.

Co do IS... Nie wiem czy na jakimś drugim serwerze można zdobyć tyle przedmiotów IS z bossów :) 

4bb1431a00173d3636fb38292f70fa8e.png\

Ceny tego są śmieszne w grze :)

Do tego eventy okolicznościowe gdzie dostaje się pakiet IS? Na ile serwerach to widziałeś żeby gracze otrzymywali IS z takimi samymi bonusami jak za PLN? Tyle eventów jest a dalej nie możesz zarobić.

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

Siema mordy, polecacie jakiś zarobek na początku ? :D

M2 metki dropic zmianki, potem wo dropisz egzo rady 2-3kk szt.

 

Problem w tym że nie dam rady ubić odrodzonego wodza mentalem , nawet z buffem :/

Opublikowano

 

 

Siema mordy, polecacie jakiś zarobek na początku ? :D

M2 metki dropic zmianki, potem wo dropisz egzo rady 2-3kk szt.

 

Problem w tym że nie dam rady ubić odrodzonego wodza mentalem , nawet z buffem :/

 

Jakim cudem? Masz eq na orki? 

zandia_sygna.png

Opublikowano

@Crash152 ?

jeden item na 30 wejdzie?

7 prob truty na +9 przy 20% - nie weszlo

z 15 prob lwiej tarczy na +9

no i stalki z 10

pozdro xD

4-5 kont na dt i jazda, jak kupisz biżu +7 to na +8 masz 35 % na +9 25% to nie jest mało.

Opublikowano

 

 

Siema mordy, polecacie jakiś zarobek na początku ? :D

M2 metki dropic zmianki, potem wo dropisz egzo rady 2-3kk szt.

 

Problem w tym że nie dam rady ubić odrodzonego wodza mentalem , nawet z buffem :/

 

Przecież ja go ninją ubijam, pozdro dasz radę :) Eq na orków, fms średnie koło 30% i bez orków i jakoś daję radę.

Opublikowano

Jakis dobry zarobek na 45 lvl procz wo ? Juz sie troche nachodzilem i mam dosc ?

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

ρσєτα

 

Nie jest u was zakazane wymienianie eq z innych serwerów na wasz? I czy jak jest to można liczyć na pomoc przy wymianie?

Można wymieniać, na tsie są TuTorzy którzy pomagają w wymianach. TS: SunNight.pl

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

ρσєτα

 

Nie jest u was zakazane wymienianie eq z innych serwerów na wasz? I czy jak jest to można liczyć na pomoc przy wymianie?

Można wymieniać, na tsie są TuTorzy którzy pomagają w wymianach. TS: SunNight.pl

Konta za pln można sprzedać?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...