Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zandia [Dedyk] [Medium]


ρσєτα

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 770
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gdzie znajde Charona?


 

oaufrl.png

Na nockach siedzi 5/6 osób

Odradzam ten serwer nie grajcie tutaj brak klimatu i mało osób, admin stawia sam shopy offline żeby podkręcić licznik .

Jeszcze parę postów wyżej pisałeś, że warto grać i gra sporo osób :) czyżby chorągiewka?

 

 

 

 

 

 

Moglbym wiedziec ile osob online? :)
Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD
 
Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Nie wiem czemu tak pisze o to ile online . Nie  ma problemu ze sprzedażą , oraz kupnem wszystkiego . Do tego na spotach , boosach itp.  masa ludzi . Więc czego chcieć więcej ? :)
 

Też uważam, że licznik online by się przydał

 

Nie będzie licznika online ^^ Budzi za dużo kontrowersji jak na niektórych serwerach. Mogę powiedzieć, że na serwerze jest stałe 700+ osób

 

na moje oko gdy nie ma licznika a na forum siedzi raptem 10 osob w szczycie to dla mnie na serwerach nie ma nawet tych 200 online. Na forum z 700+ siedzi minimalnie 50 osob. Nie wiem ja tam na takie szczegoly patrze.

A licznik Podkrecony czy niepodkrecony byc powinien. Nawet jak podkrecony to gracze pomysla ze cos tam gra i sporo osob wbije. I faktycznie cos bedzie grac. Sprawdzone

 

Grałem na serwerach gdzie było po 200 osób i tam nie było takiego ścisku w nocy jak tutaj.
Wystarczy zalogować się i zobaczyć po rankingu, że gra więcej niż 200 osób

44 osoby mają +100lvl

141 ma +90lvl

643 mają +75lvl

 

w sumie zostało zrobionych 15k kont.

Czekam z niecierpliwością na wyszukiwarkę i szarfy

 

 

O godzinie 3:10 jest na serwerze 136 osób, nie wymagaj ruchu jak w dzień o takiej porze :)

I od kiedy shopy liczą się do licznika online? 

 

Nie no to była ironia jak ktoś nie zrozumiał  serwer najlepszy dla mnie, w nocy ciągle bosy mi wybijają i nawet nie mogę zrobić tego questa z małpą ze średnich lochów.
Ludzi na pewno jest więcej niż 300+, jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany to zacznij grać tutaj nie pożałujesz.
Czekam z niecierpliwością na tą przyszłą aktualizacje z szarfami i wyszukiwarką
5/5

stworzyliście kawał dobrego serwera

 

 

https://youtu.be/It3iMha9O0c?t=6m33s

xD

Opublikowano

Kiedy planujecie dogadać te aktualizacje?

Dzisiaj, zapewne godziny wieczorne :)

 

 

Jeszcze nie wiem czy skille archera/healera/smoka zostały poprawione? typu zwiekszenie ataku czy basowy damage

- Skrócona animacja powtarzalnego strzału

- Prawidłowo wzmocniony szaman

- Prawidłowy opis ochronki u BM'a

- Dopracowany balans klas

--------

Reasumując co do balansu uważam, że nie powinno być problemu.

zandia_sygna.png

Opublikowano

Jeśli są osoby które się jeszcze nie przekonały do serwera to mam 2 ciekawe screeny.


 


nic_sie_nie_dzieje.jpggornik_tez_nuda.jpg


 


 


Dodatkowo na naszym fanpage trwa konkurs na SM


Zapraszamy do czynnego brania udziału.





Na naszym forum trwają zapisy do turnieju PVP.


top2.png



http://forum.zandia.pl/

Zostały dodane szarfy na serwer, do poprawnego działania wymagana jest aktualizacja klienta przez patcher lub pobranie paczki poniżej.



https://mega.nz/#!LpFjER7Y!z554GSf8U7ow-fGb_9IHsIYeK5qjpqzMIL94z8Z0xJc

zandia_sygna.png

Opublikowano

Aktualizacja


(szarfy + dodatki)


 


 


 


System szarf po części został odwzorowany z globalnego serwera.


Zdobycie ich może się troszeczkę różnić


 


10 sztuk szafa1.png + 5 sztukkduchowy.png = szafa2.png


 


 


 


szafa1.pngDelikatne Sukno szafa1.png


 


- Królowa Pustyni / Czerwony Smok / Olbrzymi Nosiciel Plagi -


 


 


 


szafa2.png Misja na pierwszą szarfę szafa2.png


 


Misja na zdobycie szarfy władcy dostępna jest od poziomu 70 naszej postaci.


Wzywa nasz Theowahdan i prosi o zdobycie dla nas


 


1000x Ruda Biał Złota szaa1.png


1000x Ruda Kryształu szaa.png


1000x Ruda Ametystu szaa6.png


1000x Ruda Niebiań. Łez szaa2.png


 


 


 


szafa2.pngSzarfy Mistrza szafa2.png


 


- Razador / Nemere -


 


 


 


= Wszystkie Szarfy =


 


 


Szarfa Władcy


 


szafa2.pngszafa3.pngszafa4.pngszafa5.png


 


 


 


sz1.pngsz2.pngsz6.pngsz7.png


 


 


 


 


Szarfa Mistrza


 


szafa6.pngszafa7.pngszafa8.pngszafa9.png


 


 


sza1.pngsza2.pngsza6.pngsza7.png


 


 


 


 


Szarfa Króla


 


szafa15.pngszafa16.pngszafa17.pngszafa18.png


 


 


k1.pngk2.pngk6.pngk7.png


 


 


 


Szarfa Księcia


 


szafa11.pngszafa12.pngszafa13.pngszafa14.png


 


 


ks1.pngks2.pngks6.pngks7.png


 


 


 


Dodatkowe zmiany / udogodnienia


 


- Szybkie ładowanie tekstów w misjach -


- Podpisane buttony w panelu bocznym -


- Możliwość wyboru kostium / zbroja -


- Szybki wybór dozorca / item shop -


- Dodany nowy NPC Theowahdan -


- Możliwość chowania szarf -


- Osłabiona Baronowa Pająków -


- Zmieniony resp metinów morderstwa -


- Widoczne HP podczas pojedynków -


...


zandia_sygna.png

Opublikowano

A co z wyszukiwaniem itemów na rynku? Podobno miało być w tej aktualizacji.

Nie miały być w tej aktualizacji ;) Postaram się do końca tygodnia to załatwić, lecz nie obiecuję, że na 100% będzie w tym tygodniu wyszukiwarka.

 

 

Edit. KD w zbrojach poprawione :)

zandia_sygna.png

Opublikowano

Dodajcie wyszukiwarkę i będzie jeden z TOP 3 ( jak nie top 1 serwerów teraz)
Polecam hlvl daje dużo satysfakcji, konkurencja na mapach 90+ jest duża praktycznie expić spokojnie można tylko w późnych godzinach nocnych

xD

Opublikowano

Dodajcie wyszukiwarkę i będzie jeden z TOP 3 ( jak nie top 1 serwerów teraz)

Polecam hlvl daje dużo satysfakcji, konkurencja na mapach 90+ jest duża praktycznie expić spokojnie można tylko w późnych godzinach nocnych

No naprawdę miło czytać takie opinie na temat własnego serwera... jednak na coś się zdają nieprzespane noce na serwerze  :s

Tak jak wspomniałeś sytuacja na mapie "Góry Grzmotu" jest naprawdę zaskakująca co przedstawia nasze podpięte zdjęcie.

Opinie opiniami lecz nie mam / mamy zamiaru kończyć na laurach.

Poetka wejdzie na MPC i przedstawi rozwój z wyszukiwarką :)

zandia_sygna.png

Opublikowano

Witam serdecznie, dzisiaj zakończył się turniej PVP.


Oto wyniki:


Przedział 90+


1) Egeria [TOP1 na stronie]


2) TheLump


3) Astana



Przedział 61-89


1) xLOTNIKx


2) Borixon


3) Kiniozaur


Przedział 15-60


1) Subek


2) Yebak


Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.


PvvvP.png


Edit. Została dodana wyszukiwarka przedmiotów pod przyciskiem F8 i w panelu sklepu offline. :)

zandia_sygna.png

Opublikowano

Dzisiaj została dodana wyszukiwarka przedmiotów, osoby które mają problem z klientem/patcherem muszą pobrać paczkę poniżej.



https://mega.nz/#!6gVDwJIB!UxKJz3SKBD1nZjlg2PP_28znOZXvRzIc12soSWSZPgc

W ciągu 2 dni zostanie podana informacja na temat eventu halloween.


 


Sklepy Offline --> Znajdź Przedmiot


 


 


wys.png


 


 


Skan


 


 


 


umcia.png


 


 


zandia_sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...