Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zandia [Dedyk] [Medium]


ρσєτα

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 770
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moglbym wiedziec ile osob online? :)

Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD

 

Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Opublikowano

Moglbym wiedziec ile osob online? :)

Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD

 

Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Nie wiem czemu tak pisze o to ile online . Nie  ma problemu ze sprzedażą , oraz kupnem wszystkiego . Do tego na spotach , boosach itp.  masa ludzi . Więc czego chcieć więcej ? :)

Opublikowano

 

 

Moglbym wiedziec ile osob online? :)

Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD

 

Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Nie wiem czemu tak pisze o to ile online . Nie  ma problemu ze sprzedażą , oraz kupnem wszystkiego . Do tego na spotach , boosach itp.  masa ludzi . Więc czego chcieć więcej ? :)
 

 

Też uważam, że licznik online by się przydał

xD

Opublikowano

 

 

Moglbym wiedziec ile osob online? :)

Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD

 

Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Nie wiem czemu tak pisze o to ile online . Nie  ma problemu ze sprzedażą , oraz kupnem wszystkiego . Do tego na spotach , boosach itp.  masa ludzi . Więc czego chcieć więcej ? :)
 

 

Też uważam, że licznik online by się przydał

 

Nie będzie licznika online ^^ Budzi za dużo kontrowersji jak na niektórych serwerach. Mogę powiedzieć, że na serwerze jest stałe 700+ osób

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

 

 

Moglbym wiedziec ile osob online? :)

Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD

 

Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Nie wiem czemu tak pisze o to ile online . Nie  ma problemu ze sprzedażą , oraz kupnem wszystkiego . Do tego na spotach , boosach itp.  masa ludzi . Więc czego chcieć więcej ? :)
 

 

Też uważam, że licznik online by się przydał

 

Nie będzie licznika online ^^ Budzi za dużo kontrowersji jak na niektórych serwerach. Mogę powiedzieć, że na serwerze jest stałe 700+ osób

 

na moje oko gdy nie ma licznika a na forum siedzi raptem 10 osob w szczycie to dla mnie na serwerach nie ma nawet tych 200 online. Na forum z 700+ siedzi minimalnie 50 osob. Nie wiem ja tam na takie szczegoly patrze.

A licznik Podkrecony czy niepodkrecony byc powinien. Nawet jak podkrecony to gracze pomysla ze cos tam gra i sporo osob wbije. I faktycznie cos bedzie grac. Sprawdzone

Opublikowano

 

 

 

 

Moglbym wiedziec ile osob online? :)

Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD

 

Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Nie wiem czemu tak pisze o to ile online . Nie  ma problemu ze sprzedażą , oraz kupnem wszystkiego . Do tego na spotach , boosach itp.  masa ludzi . Więc czego chcieć więcej ? :)
 

 

Też uważam, że licznik online by się przydał

 

Nie będzie licznika online ^^ Budzi za dużo kontrowersji jak na niektórych serwerach. Mogę powiedzieć, że na serwerze jest stałe 700+ osób

 

na moje oko gdy nie ma licznika a na forum siedzi raptem 10 osob w szczycie to dla mnie na serwerach nie ma nawet tych 200 online. Na forum z 700+ siedzi minimalnie 50 osob. Nie wiem ja tam na takie szczegoly patrze.

A licznik Podkrecony czy niepodkrecony byc powinien. Nawet jak podkrecony to gracze pomysla ze cos tam gra i sporo osob wbije. I faktycznie cos bedzie grac. Sprawdzone

 

Grałem na serwerach gdzie było po 200 osób i tam nie było takiego ścisku w nocy jak tutaj.

Wystarczy zalogować się i zobaczyć po rankingu, że gra więcej niż 200 osób

44 osoby mają +100lvl

141 ma +90lvl

643 mają +75lvl

 

w sumie zostało zrobionych 15k kont.

 

Czekam z niecierpliwością na wyszukiwarkę i szarfy

xD

Opublikowano

Planujecie coś dodać jakieś systemy, nowego bosa, dunga? Bo na 120 trochę nuda wieje.

 

Mimo wszystko polecam gorąco :)

Kilku osobom już przedstawialiśmy jakie są plany, jeżeli jesteś zainteresowany wpadnij na TS opowiem :)

Nie chcę tego pisać tutaj ponieważ te plany mogą ulec zmianie i to co przedstawiłbym tutaj mogłoby w finalnej wersji wyglądać troszkę inaczej.

zandia_sygna.png

Opublikowano

jak wyglada m1 w szczycie

w m1 to praktycznie same sklepy :P Ale jak było zuo  lub ox to do groma :D

Tak jak mówisz, upominałem kilka razy... od wymian jest forum, przeczytaj regulamin - @BedzioPL

Wejdę na lapka i zaraz rzucę tobie SS @Pref

Inni piszą dalej i jakoś pewnie ich nie banujesz :)

Opublikowano

oaufrl.png

Na nockach siedzi 5/6 osób

Odradzam ten serwer nie grajcie tutaj brak klimatu i mało osób, admin stawia sam shopy offline żeby podkręcić licznik .

Jeszcze parę postów wyżej pisałeś, że warto grać i gra sporo osób :) czyżby chorągiewka?

 

 

 

 

 

 

Moglbym wiedziec ile osob online? :)

Wolalbym info od administracji iz mi normalni uzytkownicy probowali wmowic ze na Tundze gra 1k xD

 

Nie lubie grac singleplayer. Czkm na odpwidz

Nie wiem czemu tak pisze o to ile online . Nie  ma problemu ze sprzedażą , oraz kupnem wszystkiego . Do tego na spotach , boosach itp.  masa ludzi . Więc czego chcieć więcej ? :)
 

 

Też uważam, że licznik online by się przydał

 

Nie będzie licznika online ^^ Budzi za dużo kontrowersji jak na niektórych serwerach. Mogę powiedzieć, że na serwerze jest stałe 700+ osób

 

na moje oko gdy nie ma licznika a na forum siedzi raptem 10 osob w szczycie to dla mnie na serwerach nie ma nawet tych 200 online. Na forum z 700+ siedzi minimalnie 50 osob. Nie wiem ja tam na takie szczegoly patrze.

A licznik Podkrecony czy niepodkrecony byc powinien. Nawet jak podkrecony to gracze pomysla ze cos tam gra i sporo osob wbije. I faktycznie cos bedzie grac. Sprawdzone

 

Grałem na serwerach gdzie było po 200 osób i tam nie było takiego ścisku w nocy jak tutaj.

Wystarczy zalogować się i zobaczyć po rankingu, że gra więcej niż 200 osób

44 osoby mają +100lvl

141 ma +90lvl

643 mają +75lvl

 

w sumie zostało zrobionych 15k kont.

 

Czekam z niecierpliwością na wyszukiwarkę i szarfy

 

 

O godzinie 3:10 jest na serwerze 136 osób, nie wymagaj ruchu jak w dzień o takiej porze :)

I od kiedy shopy liczą się do licznika online? 

zandia_sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...